Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa - Série 2 (2004) (série)


Vrať mamince podprsenku (S02E04)

(epizoda)
  • USA Go Get Mommy's Bra

Obsahy(1)

Jake obdivuje nového přítele své matky, dr. Melnicka, který má velkou loď a slíbil Jakeovi, že ho naučí potápění se šnorchlem. Alana to pochopitelně štve. Charlie ho uklidňuje a už spřádá plány, že by mu Melnick někdy mohl na víkend svou loď půjčit a on by si tam vzal nějakou kočku. Přijíždí Evelyn, která si chce vypůjčit Charlieho Mercedes. Prodává totiž dům nějakému arabskému princi a chce na něj udělat dojem. Charliemu výměnou zanechává své malé elektrické vozítko na baterie. Alan si to chce u syna vylepšit, a tak v něm učí Jakea řídit. Když dojedou k Judith, dozvědí se, že se s dr. Melnickem právě rozešla. Jake je velmi zklamaný. Charlie po vrácení Mercedesu zjistí, že v něm zjevně došlo k sexu, a Evelyn se vrací pro zapomenutou podprsenku za 300 dolarů. Oslavovala v autě uskutečněný prodej, nikoli ale se saudským princem, ale s realitním agentem. Judith se Alanovi svěřuje, proč se s ní dr. Melnick rozešel, Charlie zase rozebírá situaci s Jakem. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Galerie (3)

Zajímavosti (6)

  • Charlieho hláška "We're gonna need a bigger sink" je jasným odkazom na film Čeľuste (1975). (Real Tom Hardy)
  • Když si příjde Evelyn (Holland Taylor) pro svou podprsenku, tak se Charliemu (Charlie Sheen) mění množství piva v láhvi. Láhev je v různých záběrech také jinak vytočená. (Duoscop)
  • Poté, co Alan (Jon Cryer) na začátku epizody utře dřez, tak na něm nechá položenou utěrku. V dalším záběru už tam ale nebude. (Duoscop)

Reklama

Reklama