Dva a půl chlapa - Série 2 (2004) (série)

Dá se dřevěnými zuby jíst lidské maso? (S02E16)

(epizoda)
  • USA Can You Eat Human Flesh with Wooden Teeth?

Judith odjíždí na dovolenou na Havaj, a Jake proto musí zůstat u Alana a Charlieho. Alanovi se však nedaří zvládnout péči o syna i práci. Zapomene Jakea vyzvednout ze školy. Ještě větší zmatky nastanou, když se má o Jakea postarat Charlie. (TV Nova)

Dusty56

Epizoda, kde Judith musí na Havaj, protože už je unavená z vysávání peněz z Alana. Alan má kontrolu finančního úřadu, protože mu nikdo nevěří, že platí tolik alimentů, kolik platí. Charlie musí vstávat brzo. A Jake? Ten rád mokne. Jedna z mých nejoblíbenějších epizod. Obsahuje skvěle napsané gagy, které jsou následně skvěle zahrány. ()

Sany33

Príbeh: Judith si z alimentov našetrila na výlet na Havaj a tak sa Alan musí celý týždeň starať o Jakea. Hneď prví deň ho zabudne na futbalovom tréningu a druhý deň, nie len že sa nezúčastní školskej divadelnej hry, ešte Jakea aj zabudne vyzdvihnúť. Prevedenie: Ak si to nepamätám nie je to dôležité. 97% ()

• Škola na Woodward Avenue skutočne existuje, avšak nevyzerá tak, ako sme ju videli. (Real Tom Hardy)
  • Nedáva zmysel, prečo by Jake (Angus T. Jones) chodil na základnú školu na Woodward Avenue, nakoľko žije v Sherman Oaks, čo je vzdialenosť takmer 35 kilometrov. (Real Tom Hardy)
  • Konečne vidíme celý záber na Charlieho (Charlie Sheen) Mercedes. Ten je však iný ako v predchádzajúcich a aj nasledujúcich epizódach. (Real Tom Hardy)