Epizody(24)

Loki_Six

"Alan, I have always conducted my sex life according to three simple principles. One: If at all possible, ladies first. Two: It's easier to be forgiven than ask permission. And third and most important: The 10 seconds it takes to put on a condom beats the hell out of the 10 years you have to pretend to like soccer." ()

Likan7

Lepší, mnohem lepší. Jak Jake stárne, tím je pro komedii vhodnější. Snaha uklidnit Sheena bylo určitě ku prospěchu, děj je pak byl mnohem ucelenější a často přecházel mezi jednotlivými díly, což je od epizodních příbězích příjemná změna. ()

vecnaAmbra

Len tak som skúsila jednu z týchto neskorších sérii a zostala som milo prekvapená, že ma bavila možno aj viac ako predchádzajúce. Síce sa pravidelne objavuje aj prdiaci a masturbačný humor, ktorý inak veľmi nemusím (časť keď Chelsea prestriedala všetko od choroby, cez vracanie, hnačku a krámy bola ozaj moc), ale hlášky sú proste fantastické! O niečo starší Jake je stále správne natvrdlý a úprimný, Alan však aspoň trocha menej neurotický a dokonca sú tu aj časti (tak zo 2-3) kde Charlie nerieši len dookola sex a chľast, má dlhší vzťah a občas sa mu aj niečo nepodarí. Lebo ten ohraný a neuveriteľný koncept ako sa na neho všetky ženy lepia bol už fakt dosť otravný. ()