Reklama

Reklama

Epizody(24)

Recenze (6)

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

9. série se skvěle poprala s nástupem Waldena do hlavní role, seriál se stal odvážnějším, nekorektnějším (ačkoli bylo těžké si to představit) a totálně nejšílenější byla lesbická zápletka mezi matkou Alana a matkou Lyndsey. To jakože fakt. ()

Reklama

jakeer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ked sa táto séria premierovala, akurát som končil vysokú školu a dosť ma to rozptyľovalo popri písaní diplomovky. Bola to totiž veľká vec, odchod Charlieho Sheena bol mediálnou bombou. Verejnosť samozrejme v spore Chuckom Lorrem dávala za pravdu Charliemu, ale len kvôli jeho popularite. Ťažko mu uznať, že bol v práve, drogy sa na ňom viditeľne podpísali (veď si len porovnajte, ako vyzeral v siedmej a ako v ôsmej sérii). Aj nebyť odchodu Sheena, seriál v pôvodnej zostave strácal dych - scenáriasti chceli v predošlých sériach ako taký vývoj postáv demonštrovať na tom, že mal Charlie dva vážne vzťahy, kde visela svadba na vlásku. No keď v siedmej sérii vyškrtli Chelsea, v ôsmej im nezostávalo nič iné, len vrátiť sa do starých koľají a z Charlieho bol zas ožratý kurevník. Úplne absurdný bol ten Alanov motiv s ponziho schémou. Preto koniec Sheena bol pre seriál vykúpením. Teraz, po desiatich rokoch som si pozrel série s Kutcherom opäť a potvrdil sa mi pôvodný pocit. Aspoň túto prvú Ashtonovu sériu musím okomentovať a vysloviť jej špeciálny kredit. Kutcher sa absolútne skvelé zhostil hlavnej úlohy v zabehnutom megapopulárnom sitkome. Scenáristom kvitujem, že vymysleli úplne novú postavu a nehľadali druhého Sheena. Trochu si pomohli tým, čo Kutcher hral v iných sitkomoch a vďaka tomu bol uveriteľný. Aby to zostalo staré dobré Dva a pol chlapa, maximálne vyťažili overené vedľajšie postavy (Bertu, Evelyn, Berta...), dokonca dali väčší priestor Lyndsay, čo bol správny krok. Prvé dve série s Ashtonom bol napriek všetkej kritike áčkovým sitkomom a Kutcher opäť ukázal, aký je to nedocenený herec. ()

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dva a půl chlapa jsem kdysi považoval za průměrný sitcom, nicméně později jsem se k němu vrátil a první řady mi přišly i nadprůměrné. Nicméně v průběhu pozdějších sérií se seriál začal zhoršovat, na Charliem Sheenovi byl čím dál víc vidět jeho nezřízený životní styl a vzhledem k tomu, že pro mě šlo o tahouna seriálu, tak tím seriál trpěl. Moc se toho nezlepšilo ani s příchodem Asthona, i když jeho postava je důstojným nástupcem, má docela charisma a stal se z něj nový zdroj zábavy seriálu. Nicméně to neodstranilo druhý problém, kterým seriál začal trpět zhruba v polovině a který se neustále zhoršuje - a tím problém je postava Alana. Z toho se stával čím dál větší slizoun už za dob Charlieho, ovšem když se stal hlavní postavou (celou dobu mi připadá, že Asthon hraje proti němu jen druhé housle), tak se úplně utrhl ze řetězu a stalo se z něj něco tak odpornýho a slizkýho, že se mi dělá fyzicky špatně, když ho musím sledovat delší dobu na obrazovce, natož když začne dělat sexuální narážky nebo z něj dělají objekt zájmu žen (kdovíproč po něm plno žen jde, takovej HNUS by měl mít ze zákona zakázáno se rozmnožovat, kdyby z toho náhodou vzešlo druhý dítě, tak by nemuselo dopadnout tak šťastně jako Jake). Naprosto nepochopím, proč by cizí člověk (navíc bohatý, úspěšný a celkem rozumný) ve svém domě takovou kreaturu trpěl, u bratra se to dalo jakžtakž pochopit, ale u Waldena ne. Dvě hvězdy nejsou úplně objektivní, na průměr by to možná vyšlo, ale když se mi z téhle strašné postavy dělalo při sledování kolikrát špatně, tak jsou 2 hvězdy ještě moc mírné hodnocení.... ()

Galerie (159)

Zajímavosti (35)

  • Tuto epizodu, ve které se poprvé objevil Ashton Kutcher (Walden Schmidt), sledovalo 28 miliónů diváků, čímž se stala nejsledovanější epizodou v historii seriálu. (SidneyP)
  • Písnička, která hraje v této epizodě, je „So What“ od P!nk. (Duoscop)
  • Mezi zájemci o koupi domu je i manželský pár, který tvoří představitelé hlavních postav ze seriálu Dharma & Greg (od r. 1997). (Duoscop)

Reklama

Reklama