1. část: Alan dostává dopis adresovaný Charliemu ohledně peněz, které má dostat za podíl na znělkách. K vyplacení peněz je třeba jeho úmrtní list, jenže ten není nikde k nalezení. To vede k pochybám, zda je Charlie opravdu po smrti.
2. část: Rose odhaluje pravdu o fingované Charlieho smrti. Alan s Waldenem se rozhodnou jít se vším na policii, protože začnou mít strach z toho, co by jim Charlie mohl provést. (TV Nova)

waits

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zakončení mohlo být mnohem lepší, ale aspon se vytáhlo s dobrým cameo (Schwarzenegger, Stamos z Full House, Christian Slater) a se sympatickým a výrazným pomrkáváním k divákovi, že už je opravdu konec (včetně přehledu nejdůležitějších žen sitcomu a Jakem). Škoda, že na samém konci Chuck Lorre neudržel svoje ego víc pod kontrolou, a že ten opravdový Charlie ..no však víte. ()

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je to závěr velkého a dlouhého seriálu. Hostování všech možných známých herců beru. Narážky jsou skvělý, dívání se do kamery mi nevadí, ale po příběhový stránce to byla strašná kravina. Ukončení příběhů tu téměř není, většina by si zasloužila alespoň nějaký konec a ty zbylé lepší péči. Je vidět, že už to Lorre chtěl mít za sebou. ()

Zool-B odpad!

Jak skvělý byl celý seriál, tak špatná byla závěrečná dvouepizoda.. Vypadá to jako kdyby to chtěli rychle ukončit, bez špetky nápadu a nějakého vyvrcholení a vtipného/důstojného konce pro každou postavu. V porovnání se zakončením např. Big Bangu, kde byl prostě rewarding ending, byl toho strašný facepalm a shození celého seriálu. ()

asdfasdf

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

U této epizody jsem byl dost na rozpacích, jak ji mám ohodnotit. Když to shrnu: objevily se tam vlastně všechny důležité postavy ze seriálu (kromě Sheena, což je velká škoda, kdyby se tam objevil bylo by to velice super), byly tam také další známé osobnosti, které tyto díly oživily), ale oproti tomu tady bylo vidět, že už to ani tvůrci neberou tak vážně a dělají z toho prostě zakončení (viz. režisér na konci dílu, postavy se dívají přímo do kamery,...), děj tak ten je celkem zajímavý, ale pokud bych já udělal díl v tomto stylu, tak bych tímto způsobem zajistil návrat Sheena do seriálu a ještě bych natočil nějaké pokračování. Taky mě trochu mrzí, že jsme se nedozvěděli jak to dopadlo s určitými postavami a vztahy mezi nimi. Nakonec jedna celkem povedená hláška: MÁM ZA ŽENU TANEČNICI. A CO TANČÍ, POLKU? ALE, NE MÁM ZA ŽENU JAPONKU! ()

• Arnold Schwarzenegger pronese ironicky větu: „Jasně, a já jsem guvernér Kalifornie.“ Ve skutečnosti Arnold tento post skutečně zastával. (Lucasion)
  • Když Walden (Ashton Kutcher) volá Zoey (Sophie Winkleman), je uprostřed korunovace. Bere si krále Moldávie. Daný východoevropský stát ve skutečnosti není královstvím, ale poloprezidentskou republikou. (Zodd)