Jasně, že je mrtvý (S12E15) (epizoda)

Of Course He's Dead: Part 1 & 2

John Shaffner

Kostýmy:

Mary T. Quigley
  • Linda.csfd

Má vůbec nějaký seriál důstojné a smysluplné zakončení? Ještě jsem se s tím nesetkala.(17.9.2018)

• Ellmariachi

Poblití celého seriálu. A ani Arnie to nezachránil. Vlastně za něj 25 procent.(10.9.2018)

"Promiňte, ale to tu nikomu nepřijde divné, že měl Charlie sex s kozlem ??" - "Kdo ho znal, divil by se spíš, kdyby ho neměl.." ;)(11.7.2018)

Zakončení mohlo být mnohem lepší, ale aspon se vytáhlo s dobrým cameo (Schwarzenegger, Stamos z Full House, Christian Slater) a se sympatickým a výrazným pomrkáváním k divákovi, že už je opravdu konec (včetně přehledu nejdůležitějších žen sitcomu a Jakem). Škoda, že na samém konci Chuck Lorre neudržel svoje ego víc pod kontrolou, a že ten opravdový Charlie ..no však víte.(9.5.2018)

U této epizody jsem byl dost na rozpacích, jak ji mám ohodnotit. Když to shrnu: objevily se tam vlastně všechny důležité postavy ze seriálu (kromě Sheena, což je velká škoda, kdyby se tam objevil bylo by to velice super), byly tam také další známé osobnosti, které tyto díly oživily), ale oproti tomu tady bylo vidět, že už to ani tvůrci neberou tak vážně a dělají z toho prostě zakončení (viz. režisér na konci dílu, postavy se dívají přímo do kamery,...), děj tak ten je celkem zajímavý, ale pokud bych já udělal díl v tomto stylu, tak bych tímto způsobem zajistil návrat Sheena do seriálu a ještě bych natočil nějaké pokračování. Taky mě trochu mrzí, že jsme se nedozvěděli jak to dopadlo s určitými postavami a vztahy mezi nimi. Nakonec jedna celkem povedená hláška: MÁM ZA ŽENU TANEČNICI. A CO TANČÍ, POLKU? ALE, NE MÁM ZA ŽENU JAPONKU!(2.1.2019)

• - Walden (Ashton Kutcher) tvrdí, že Charlie (Charlie Sheen) má vážne záchvaty zúrivosti, na čo Wagner (Arnold Schwarzenegger) zareaguje a spýta sa, či Charlie neskúšal kurz sebaovládania. Jedná sa o narážku na seriál Charlieho Sheena – Kurz sebaovládania (od r. 2012). (QooBo)

• - Alan (Jon Cryer) v této epizodě pronese větu: „Nemám otestovat Charlieho popel na pohlavní nemoc?“ Je to narážka na spekulace, které se v té době šířily bulvárními médii a nebylo naprosto známo, co za pohlavní nemoc ve skutečnosti Sheen má. (PatrikP4)

• - Arnold Schwarzenegger pronese ironicky větu: „Jasně, a já jsem guvernér Kalifornie.“ Ve skutečnosti Arnold tento post skutečně zastával. (Lucasion)