Dva a půl chlapa (TV seriál)

Two and a Half Men

Dva a pol chlapa

Komedie / Romantický

USA, 2003–2015, 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch, April Bowlby, Emmanuelle Vaugier, Kelly Stables, Graham Patrick Martin, Jenny McCarthy, Robert Wagner, Ming-Na Wen, Megan Fox, Blythe Danner, Lucy Lawless, Krista Allen, Suzanne Whang, Valerie Azlynn, Kay Panabaker, Josie Davis, Brian Patrick Wade, Alicia Coppola, Kristin Bauer van Straten, Melanie Lynskey, George Katt, Denise Richards, Jodi Lyn O'Keefe, Jenna Elfman, Gail O'Grady, Tricia O'Kelley, Ren Trella, Eric Allan Kramer, Kate Luyben, Enrique Iglesias, Susse Budde, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Kimberly Oja, Justine Eyre, Teri Hatcher, Jennifer O'Dell, Diane Sellers, Mikki Padilla, Martin Sheen, Janeane Garofalo, Camryn Manheim, Susan Blakely, Allison Janney, Sandra Purpuro, George Eads, Jeri Ryan, Dale Waddington, Laura McLauchlin, Michael Clarke Duncan, Deena Dill, Ana Alexander, Orson Bean, Ted Garcia, Christopher T. Wood, Sandra McCoy, Cazzy Golomb, Kevin Sorbo, Nectar Rose, Nikita Ager, Ken Jeong, Juliette Goglia, Chris O'Donnell, Sean Penn, Harry Dean Stanton, Liz Vassey, Missi Pyle, Judy Greer, Richard Lewis, Susan Sullivan, Heather Locklear, Jake T. Austin, Byrne Offutt, Lee Garlington, Brittney Powell, Ion Overman, Mike Connors, Katherine LaNasa, Irena A. Hoffman, Emilio Estevez, Maria Tornberg, Carrie Reichenbach, Virginia Williams, Aja Evans, Lori Lively, Amanda Gallo, Noel Fisher, Cristine Rose, Arturo Gil, Annie Potts, Sara Rue, Stacey Travis, Carol Kane, Lisa Jay, Joe Dietl, Diane Delano, Natalie Zea, Annie Mumolo, Thomas Gibson, Lilli Birdsell, Courtney Thorne-Smith, Darryl Stephens, Alana De La Garza, Kelly King, Sophie Winkleman, Diora Baird, Sonia Rockwell, Jud Tylor, Bob Levitan, Elise Robertson, Helena Mattsson, Patton Oswalt, John Amos, Stacy Keach, Joel Murray, Will Sasso, Mark Deklin, Joe Manganiello, David Starzyk, Marisa Tayui, Jack Plotnick, Kathy Bates, Christopher Neiman, Iqbal Theba, Jessica Hall, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Brooke Shields, Michael Lowry, Miley Cyrus, Stephanie Jacobsen, Jaime Pressly, Rib Hillis, Chloe Webb, Nicole Forester, Amanda Swisten, Andrea Savage, Emily Osment, Hilary Duff, Natalie Denise Sperl, Brooke D'Orsay, Amanda Musso, Skyler Caleb, April Betts, Amber Tamblyn, Candace Kita, Georgia Engel, Johanna Black, Danielle Bisutti, Lynda Carter, June Squibb, Aly Michalka, Sab Shimono, Angelique Cabral, Tiffany Panhilason, Dylan Minnette, Jessica Lundy, Jamie Rose, Elle Evans, Ken Lerner, Mila Kunis, Brian George, Steven Tyler, Bre Blair, Stephanie Brown, Sofia Mattsson, Abbie Cobb, Jeff Probst, Odette Annable, Clark Duke, Elizabeth Ho, Kimberly Hebert Gregory, Brian Smith, Jackie Debatin, Nicole Travolta, Jon Lovitz, Valery M. Ortiz, Clint Culp, Jen Lilley, Brad Paisley, Brooke Mackenzie, Ashley Edner, Steven Krueger, Jennifer Ann Massey, Billy Gibbons, Amelia Brantley, Tara Perry, Carrie Stevens, Jelly Howie, Larry Cedar, Shiloh Nelson, Amanda Detmer, Elizabeth Bogush, Jamie Luner, Erinn Hayes, Kimberly Quinn, Cloris Leachman, Paget Brewster, Elvis Costello, Bobby Cooper, Lindsay Price, Kristen Miller, Myndy Crist, Jennifer Aspen, Kristin Richardson, Kimberly Williams-Paisley, Aisha Tyler, Kristin Dattilo, Alex Kapp Horner, Christina Chambers, Tammy Lauren, Tinashe, Bruno Amato, Michele Boyd, Spencer Locke, Ping Wu, Tina Morasco, Raymond Ma, Morgan Fairchild, Tricia Helfer, Rachele Brooke Smith, Tonita Castro, D.B. Sweeney, Gigi Rice, Maggie Lawson, Dusty Hill, Julia Campbell, Paula Marshall, Sam Lerner, Caitlin Elizabeth Baunoch, Amy Pietz, Lilah Richcreek, Arnold Schwarzenegger, Christian Slater, Lillian Adams, Jeff Clarke, Tammy Tavares, Hope Allen, Anastasia Roark, Charles Malik Whitfield, John Stamos, Tom Virtue, Steffani Brass, David Grant Wright, Henry Dittman, Kate Miner, Michael Bolton, Lamont Thompson, Richard Riehle, Christina Scherer, Ludi Delfino, Andy Mackenzie, Rebecca McFarland, Bradley Snedeker, Dan Gordon, Judith Drake, Kelly Rohrbach, Tabitha Morella, Richard Whiten, Shane Woodson, Laura M. Beamer, Jane Carr, Stephanie Erb, Brandon Killham, Sara Erikson, Jim Piddock, Caroline Bielskis, Nayo Wallace, Abigail Mavity, Madison Mason, Bellamy Young, Meagen Fay, Barry Livingston, Mikaela Hoover, Coby Ryan McLaughlin, Edie McClurg, Sarayu Blue, Steve Hytner, Molly Morgan, Robert Clotworthy, Wayne Wilderson, Julie Berman, Rodney J. Hobbs, Vernee Watson, Deanna Russo, Brenda Koo, Frank Beard, Macey Cruthird, Sergio Kato, Charlie Dell, Matt McKenzie, Patricia Bethune, John O'Brien, Rachel Cannon, Isabella Kai Rice, Malea Rose, John Pirruccello, Grady Lee Richmond, Thomas F. Wilson, Eugene Byrd, J.D. Walsh, Mark Roberts, Marco Sanchez, Grant Geissman, Izabel Goulart, Alicia Hannah, Jon Polito, Gary Busey, Sophie Guest, John Vance, Loren Lester, Nadine Ellis, Jim Meskimen, Jamison Haase, Kathryn Gordon, Hayley Erin, Melanie Abramoff, Stefan Umstead, Shon Little, Daniel Benson, Steven Shaw, Kris Iyer, Julie Berlin, Nicole J. Butler, Phil Abrams, Nancy Linari, Monica Young, Brian Turk, Bridget Flanery, Andrew Pifko, Jim Lau, Caitlin O'Connor, Ciera Foster, Rhyon Nicole Brown, JJ Snyder, Cheryl White, Christine Dunford, Chris Jacobs, George Wyner, Daniel Escobar, Elena Lyons, Amanda Tosch, Jenna Gering, Kelly Sry, Desi Lydic, Marc Grapey, Meeghan Holaway, Ernie Grunwald, Christina Moore, Cerina Vincent, Eve Gordon, Sandra Dee Robinson, Richard Kind, Alexandra Gold Jourden, Steven V. Silver, Terry Rhoads, Adamo Palladino, Nikki Novak, Nicholas Wayne Thompson, Michael Patrick McGill

Komentáře uživatele asdfasdf k tomuto TV seriálu

!!!!MOŽNÝ MENŠÍ SPOILER!!!!! 139 dnů, neboli 4 měsíce a 17 dnů mně trvalo, než jsem se na tento seriál dodíval. Vím, že to je celkem dlouhá doba, ale co se dá dělat, rychleji to nestíhám. Po shlédnutí poslední epizody (tj. 12. série 15. epizoda) jsem se schválně ještě jednou podíval na úplně první epizodu a dost jsem tedy hleděl. Od začátku seriálu se doopravdy změnili celý interiér a exteriér bytu, celá natáčecí technika byla jiná, herce jsem pomalu ani nepoznával, ale co mě překvapilo nejvíce byl vztah mezi postavami, který byl jiný než v pozdějších epizodách (např. Evelinino zklamání je nyní Cahrlie, ale v pozdějších epizodách se jím stane Alan). Seriál byl nadmíru vtipný, ještě jsem se asi u žádného tolik nenasmál, pravda jakmile odešel Charlie, tak vtipnost i smysluplnost děje trošku klesla, ale ne tak moc, abych se přestal bavit. Jinak, když se ještě vrátím k ději, tak ne vždy byl úplně excelentní, někdy se mně některé události zdály úplně mimo. Co mně trošku vadilo bylo to, že se začala řešit nějaká věc, skončil díl, kde se to začalo řešit a když jste si dali další díl, očekávali byste, že se ta věc v tomto díle nějak dořeší, ale ne!! Někdy se ta věc už nikdy nedořešila a dělali jako by se vůbec nestala a nebo se za několik dějově uzavřených epizod rozhodli autoři, že dokončí děj epizody, která byla asi 5 epizod vzad. Prostě: ????, proč to nemohli dát zrovna po sobě? Dobré se mně zdálo taky, že přidávali občas nějaké další postavy, které děj dobře oživily, problém byl ale ten, když se postava najednou ztratila nebo odešla a objevila se jako tatáž postava někde za 20 epizod a teď jsem občas nevěděl, kdo to je, proč tam je, jaký mají spolu vztah atd. Škoda, že v posledních pár sériích se už nevyskytoval Jake ani ten jeho kamarád. Jake se ještě nakonec objevil, ale o tom jeho kamarádovi už nevíme nic, ale to není jediná postava, u které jsme se už nedověděli, jak to sní dopadlo (např. vzal si nakonec Alan Linzi nebo ne, konečná epizoda nám toho také moc neřekla, jak to celkově dopadlo s Alanem, Waldnem, Bertou, Charliem,...). Celkově se na seriál, ale dívá dobře a hodně se u toho člověk baví, do té doby než nad tím začnete moc přemýšlet. Určitě někdy v dálné budoucnosti bych se chtěl alespoň jednou na celý seriál podívat.(2.1.2019)

U této epizody jsem byl dost na rozpacích, jak ji mám ohodnotit. Když to shrnu: objevily se tam vlastně všechny důležité postavy ze seriálu (kromě Sheena, což je velká škoda, kdyby se tam objevil bylo by to velice super), byly tam také další známé osobnosti, které tyto díly oživily), ale oproti tomu tady bylo vidět, že už to ani tvůrci neberou tak vážně a dělají z toho prostě zakončení (viz. režisér na konci dílu, postavy se dívají přímo do kamery,...), děj tak ten je celkem zajímavý, ale pokud bych já udělal díl v tomto stylu, tak bych tímto způsobem zajistil návrat Sheena do seriálu a ještě bych natočil nějaké pokračování. Taky mě trochu mrzí, že jsme se nedozvěděli jak to dopadlo s určitými postavami a vztahy mezi nimi. Nakonec jedna celkem povedená hláška: MÁM ZA ŽENU TANEČNICI. A CO TANČÍ, POLKU? ALE, NE MÁM ZA ŽENU JAPONKU!(2.1.2019)