Dva a půl chlapa

(seriál)
  • USA Two and a Half Men (více)
Ukázka z filmu 61
Komedie / Romantický
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, (více)

Série(12) / Epizody(261)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Recenze (1 189)

Gemini

Seriál, který svou vytrvalostí v křečovitém držení se jednoho a téhož tématu předčí i bandu sparťanských hooligans u výčepu. Charlie Sheen je už hafo sezón stále stejný prudce úspěšný muž, známý svůdce žen a velký vtipálek, ačkoliv jeho oblečení by si na sebe normální člověk nevzal ani na maškarní bál a jeho páčo pomalu, ale jistě šedne a bicáky atrofují. Naproti tomu John Cryer je stále tentýž ubožák, jehož je škoda popisovat více slovy. Jo a pak je tu ještě ta jejich nesnesitelná matka, "jejich" "malý" Jake, jejich hospodyně dicke Berta a pak už jen davy bezejmenných roštěnek. Taktikou zákopové války vedené stále týmiž prostředky bez jakékoliv znatelné známky postupu na tu či onu stranu si tahle partička získala početný zástup fanoušků, a vzhledem k průměrné metráži osolárkované ženské kůže na jeden díl seriálu je asi jasné, z jakého tábora se tento zástup rekrutuje;) Jednou za čas se na jeden díl mrknu, ale je to prostě jen solidní průměr. 60% ()

Radyo

Musím konstatovat, že naprostá většina úžasných, superpeckových, populárních seriálů za posledních 10 let mě nenadchla. Dva a půl chlapa k nim patří taky - i tohle je seriál, který rozhodně nemusím vidět celý, stačí mi sem tam kousek (myšleno jeden díl), abych viděl, že se nic zásadního nemění, humor je stále podobný, herci vesměs také... Čisté tři. ()

Malarkey

Řek bych, že to vůbec není špatné, na to, že jsem o tom nikdy neslyšel, na Nově to na mě vybaflo z nenadání a ani tady na ČSFD jsem to zprvu nemohl najít, tak mě to překvapilo opravdu dost. Charlie Sheen jenom dokazuje, že na komedie byl on vždycky vysazenej. Vždycky byl a vždycky bude. Každopádně na ty nejlepší komediální seriály to určitě nemá (na který kouknu třeba třikrát za sebou), ale rozhodně to zabaví i tak. (7/10) ()

T2

__Two and a Half Men: kompletná 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,993,989 //počet predaných kusov 148,852║ __Two and a Half Men: kompletná 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,831,413 //počet predaných kusov 60,363 ║ __Two and a Half Men: kompletná 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,446,777 //počet predaných kusov 101,555 ║ __Two and a Half Men: kompletná 4.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,979,930 //počet predaných kusov 68,297 ║ __Two and a Half Men: kompletná 5.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,786,374 //počet predaných kusov 96,115 ║ __Two and a Half Men: kompletná 6.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,822,475 //počet predaných kusov 144,591 ║ __Two and a Half Men: kompletná 7.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,317,866 //počet predaných kusov 74,794║ Charlie Sheen je tu na mieru ušitý, pre zmenu Jon Cryer čoraz viac otravný ako vred na riti, niekedy až na hranici únosnosti. Po siedmu sériu si to drží zábavnú úroveň, potom to začne upadať. Zmena v 9.série moc neprospela tam to už doslova bolo moc silené. /70%/ ()

Djkoma

V Americe velmi populární seriál, za který Charlie Sheen inkasuje nemalé peníze v česku příliš neletí. Není to tím, že by nebyl kvalitní a na každých 25 minutách nepředkládal divákovi dostatek humorných scének a pohledů především Charliho Sheena, ale už samotné zařazení do podivných odpoledních hodin je od televize trochu nůž do zad. Přes kvality si osobně neumím představit, sledovat seriál o dvou bratrech a synovi jednoho z nich déle častěji než jednou za týden:). O více sezónách ani nemluvím. ()

Radek99

V prvních osmi řadách, v nichž exceluje Charlie Sheen, je Two and a Half Men opravdu kultovní sitcom, po Charlieho odchodu už Dva a půl chlapa zřetelně kulhá na jednu nohu... ()

Dever

// Production Companies: Chuck Lorre Productions, Tannenbaum Company, The, Warner Bros. Television // Kvalitný sitcom, ktorý vždy pobaví. ()

tron

„Jake, máš tu babičku.“ – „Ó bože.“ – „Stojí za tebou.“ – „Ó bože babička, super!“ Nikdy to pre mňa nebola žiadna srdcovka, ale je pravda, že vždy, keď to dávali, som sa relatívne bavil. Určite nie nadpriemerne, na to mi väčšina fórov pripadala neoriginálna a nudná a len som krútil hlavou nad umelým burácajúcim smiechom publika. Na strane druhej to bolo fajn farebné, správne sitkomové, Charlie Sheen tomu veľa dal, hlavne tie jeho ponožky. Rovnako skvelé boli podporné postavy, ako bola mama alebo upratovačka. Solídne fungovala i chémia s jeho mladším bratom, ktorého vydarene stelesnil Jon Cryer alias Pfaffenbach z Horúcich striel. Od veci nebol ani jeho obézny, dospievajúci syn (Angus T. Jones) a zaujímavé je, že postava fungovala aj keď vyrástla. To je značne prekvapivé, lebo väčšine seriálov, v ktorých figurujú detskí herci, zlomí vez ich puberta. Ku koncu došlo k absurdnému javu, kedy bola hlavná hviezda (= Charlie Sheen) kvôli jej ustavičným problémom odídená a nahradená Ashtonom Kutcherom (!) a syn sa postupne z deja tiež vyparil (!!), ale stále to vcelku fungovalo. ()

Jara.Cimrman.jr

"Kdybys pracoval na lidským vztahu, kterej by byl založenej na něčem jiným, než na výměně tělesnejch tekutin, někdo by se o tebe postaral." To už tak někdy dopadne, když někdo jen spí, pije a pomáhá šířit přenosné pohlavní choroby. Mě tedy Charlie bavil, bavil mě i jeho střídač Walden, ale s tím jeden a půl zbytkem to nebylo nijak zvlášť zábavné. Přesto bez výčitek svědomí zaokrohluju hodnocení nahoru ke čtyřem hvězdám, protože camea některých hvězd jsou vynikající. Kecám - dávám to za to, že si tam zaskočila Prudence umýt okna a já jsem si při tomto dvanáctém dílu první série nejednou s chutí zaslintal. ()

Pethushka

Charlie Sheen je hodně nesympatický a naprosto asexuální. Proto, když se pokouší (velice trapně pokouší) být vtipný, dopadá to tak katastrofálně. Paradoxem je, že tento seriál miluje tolik lidí. Já naštěstí nejsem davová a a přikláním se k menšině, která tenhle seriál nesnáší. Moje hodnocení visí nad odpadem! ()

xxmartinxx

Nuda, nuda, nuda. Ne dost špatné, abych to vyloženě nenáviděl, ale ne dost dobré, abych na to koukal třeba i jen jako na výplň času. ()

BadoXXII

Stále je to len o tom istom. Charlie je super a Alan je debil. Postavy - Alan a susedka Rose sú naviac pre mňa niekedy neznesiteľné a otravné. Zasmiať sa však na tom dá a občas aj veľmi dobre. ()

Shit

Hodně nenápadnej, ale fakt zábavnej seriál, kterej sem zprvu sledoval vždycky jen tak letmo a moc sem to nebral v potaz, když to náhodou jelo v tv, teď se sice stále koukám nepravidelně, ale o to víc se pobavim u každýho dílu co vidim. Je to fakt prdel se spoustou hlášek ()

Dragoni

Stejně pohodový jako Přátele a na to jaká je to ve skutečnosti, slále dokola se opakující ptákovina má Two and a Half Men neskutečně dobré hlášky a scény u kterejch člověk padá ze židle a dobře napsané charaktery hlavních postav, díky tomu si dokáže udržet sledovanost i u 7 série. Lepší díl střídá horší, slabě nadprůměrný sitcom s vynikajícím Charlie Sheenem a spoustou pěkných slečen, občasná vulgarita a 100% sarkazmus. Výborná záležitost na odreagování, která ovšem nemusí padnout do oka každému. 70 % ()

Segrestor

Dlouho jsme se snažil najít v tom onu kultovnost. Nakonec jsem při tom kvantu dílů objevil jen jistou kolísavost humoru, čili úplně nejlepší gagy střídané lacině trapným humorem, dále jistý stereotyp a nakonec nelogičnost jednání všech postav, ale to samozřejmě není gró celého problému, protože sitcom přece není o nějakém logickém vývoji postav nebo děje. Zkrátka mě to zas tolik neoslovilo. Jako příležitostnou oddechovku rozhodně doporučuju. ()

Gilmour93

Dvojník Matthewa Brodericka, jeho protivný obtloustlý syn měnící se v protivného čahouna, drzá hospodyně, co je jako jediná v obraze, Charlie Sheen as himself a později jeho neplnohodnotná náhrada z reklamy na Lenovo. Věčný souboj hédonismu s loserovstvím, to je ta nesnesitelná lehkost krize středního věku.. ()