Hříšný tanec 2

Hriešny tanec 2: Havanské noci

Romantický / Drama / Hudební

USA, 2004, 83 min

• Karlos80

Sotva za jedna, vážení, a to jen za tu salsu v žáru havanských nocí a několik lehce erotických scén. A to je zatraceně málo, s jedničkou se to nedá vůbec srovnat, i když ta mě také nikdy nijak neuchvátila...Film mě vůbec nenakopl ani po dějové stránce ani té herecké (mladí herci vůbec nezaujali). Podle mého jde jen o naprosto prostoduchý a jednoduchý film skoro bez žádné zápletky, který náročnějšího diváka nemůže vůbec zaujmout...Připadalo mi to celkově vůbec takové nedotažené a odfláknuté. Za pár let si na tento film nikdo nevzpomene a kapesníčky zůstanou i nadále suché..(30.4.2008)

Málokteré volné pokračování úspěšného prvního dílu se podaří ... tohle je nejspíš vyjjímka, nebo jen můj pocit, těžko říct.. Jen škoda, že se to jmenuje Dirty dancing 2, protože kdyby to vážený pan Ferland pojal naprosto nezávisle, nekopírovaně a trochu doladil snímek, tak bych mohla s klidem říct, že jsem právě viděla dost vydařenou hudební romantiku. Takže teď to nebudu srovnávat s vůbec prvním Hříšným tancem, který sám o sobě zaujímá místo filmu co by měl každý vidět. Herecké obsazení optimální - Diego Luna, co k němu říct, je sladkej a slečinka neuvěřitelně zapadla do své role. Hudba - perfektní, poutavá a přesně taková, že mám po ní chuť si jít zatancovat do La rosa negra. Havana - bože, aspoň měsíc dovolené, prosím ! ..Chápu, že některé nadšence to silně pobouřilo, ale v tomto případě jsem ochotná mávnout rukou, protože já osobně jsem byla příjemně překvapena.(22.6.2011)

Nevím co se vám na tom nelíbí. Já jsem byl spokojený. Nic jsem od toho nečekal a nakonec jsem byl ještě nadšen. Viděl jsem upoceného Patrcika Swayzeho, sexi taneční kreace a skvělou kubánskou hudbu. TAké jsem se zasmál - ideál revoluce Fidela Castra, který žádá svobodu pro lidi :D :D :D To mě fakt pobavilo :D(28.1.2008)

• Milan25

Taneční filmy mě nikdy nebraly a zřejmně nikdy brát nebudou. Pokud jsem jedničce dal 1*, tady to prostě musím srazit ještě níž, protože tento film je dokonalá veleblbost s tak trapně klišovitým příběhem, kde se nelze domnívat, že byl natočen jen aby vydělal hromadu dolarů díky shodnému názvu se svým předchůdcem. Společné mají ovšem málo...tanečky a úchylného Swayzeho v krátkém cameu. Romola Garai je mi zde navíc nelidsky nesympatická.(18.7.2006)

Jedno velké plus je určitě to, že film nemá stejnou dějovou linii jako jednička, jak to spousta ostatních dvojek dělá. Tvůrcům se povedlo namixovat zde skvělé písničky (tento soundtrack je jeden z mých nejoblíbenějších) a herci taky dost dobře odtančili své role, takže rozhodně celkově vydařený snímek.(20.11.2008)

• - Diego Luna (Javier), který se naučil tančit za šest týdnů, přiznal, že normálně nejlépe tančí, když má v sobě několik piv. (Bauer)

• - Do role Katey a Javiera se původně uvažovalo o Natalii Portman a Ricky Martinovi. (Bauer)

• - Film byl natáčen v Portoriku, přestože se děj odehrává na Kubě. (Bauer)