poster

Hříšný tanec 2

 • USA

  Dirty Dancing: Havana Nights

 • Slovensko

  Hriešny tanec 2

 • Slovensko

  Hriešny tanec 2: Havanské noci

Romantický / Drama / Hudební

USA, 2004, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wally
  **

  Už první film s Patrickem Swayzem moc nemusím a popravdě moc nechápu, co něm lidi mají...že yb ta hudba? No tohle pokračování mi ale příjde o chlup lepší. Latinskoamerická hudba je přece jen záživnější než to skřehotání z jedničky. Prostředí Havany vypadá líp než 'pionýrský' tábor ve kterém se odehrával první film. Nehledě na to, že hlavní ženská představitelka vypadá jako ženská. Suma sumárum 2* - o jednu víc než by si u mne zasloužila jednička.(21.6.2010)

 • Sinn
  ***

  Jednička je klasika, pokračování se příliš nevyvedlo. Příliš sladké, trochu krkolomné. Na druhou stranu plné skvělých tanečních scén, na které jsem ujetá. Především mě překvapil Diego Luna, moje láska z Mexické jízdy, nečekala bych, že je to takový tanečník. I Patrickoj to ještě báječně tančí. Příběh bída, to by bylo tak na hvězdičku, ale za nádhernou Kubu ( a Kubánce) a za tanečky přidávám další dvě - tak 50%.(16.1.2011)

 • Djkoma
  **

  Slušný tabneční snímek, kterému oproti originálu schází pár důležitých předností. Mimo jiné krása a charisma Patrika "učitele " Swayzeho, kterého mladý Deigo Luna bohužel nedokázal plně nahradit. Dále působivější hudba. Jediné co je lepší než v jedníčce je nová"baby", která je opravdu hezčí (ale její sestra je ještě hezčí).(20.8.2004)

 • heyda
  **

  Je těžké dotáhnout se na klasiku nebo alespoň nepokazit Hříšnýmu tanci pověst. HT 2 se docela distancoval od původního snímku, takže naštěstí mu nezkazil pověst, ale je trochu nefér využívat původního názvu. Každopádně pro holky je tenhle film jak dělaný. Já jsem ho viděl jednou a stačilo mi to. 3/10(19.6.2010)

 • Hakha
  odpad!

  Tak tohle byl obrovský kolaps, od výborné jedničky, kterou mohu vidět stále a stále dokola natočí druhý díl, který ve všem selhal. Hlavní „herecká“ dvojice je dosti nesympatická a vůbec to mezi nimi nejiskří, žádná chemie, no prostě nic, nedalo se na ně vůbec dívat. Taneční kreace a hudba též kastrální a spíš jsem viděl film, který je nezajímavé a nevěrohodně natočen a tak tak, že jsem to přežil. Kam se poděla dobrá hudba, závěrečný gradační tanec, který mě v jedničce vždy rozpumpoval? Navíc to vypadá jak televizní zpracování, které je hodně zbytečné(tenhle film neměl nikdy vzniknout) a kterou nemohu hodnotit jinak než odpadem, i když mě mini role Patricka Swayzeho potěšila...(30.4.2008)

 • Mýa

 • - Do role Katey a Javiera se původně uvažovalo o Natalii Portman a Ricky Martinovi. (Bauer)

 • - Ani Romola Garai (Katey) ani Diego Luna (Javier) neměli před natáčením žádný profesionální taneční výcvik ani zkušenosti. Deset týdnů před začátkem natáčení odjeli do Portorika a tam denně trénovali osm hodin s producentkou JoAnn Fregalette Jansen a čtyřmi dalšími tanečníky a choreografy. (Bauer)

 • - Inspirací tvůrcům filmu byl skutečný příběh choreografky a producentky JoAnn Jansen. Ta se v roce 1958 coby teenagerka přestěhovala s rodiči z amerického města St. Louis do Havany a postupně poznávala svět golfových večírků a luxusních nočních podniků. Našla si kubánského přítele, který ji seznámil s místní kulturou. Zážitky z Kuby ovlivnily JoAnn na celý život - stala se choreografkou a v New Yorku vedla vlastní taneční skupinu. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace