Dracula 3000 (TV film)

Německo / Jihoafrická republika, 2004, 86 min

Darrell Roodt

Darrell Roodt

Giulio Biccari

Je to celkem napínavý film, i když je to nízkorozpočták, který se odehrává v nějakém skladišti ( hvězdné lodi), herectví zde neexistuje, efekty též ne, ale i tak se tu stále něco děje, nenastane chvíle, kdy se řekne jedna debilita a pak by nic nebylo, tady se řekne blbost a pak následuje nějaká akce. Hlavně mě udivuje, že lidé z 31 století neznají boha a že drogy jsou legální :D Coolio je frajer a Van Dien at se to zdá či nezdá ukazuje své charisma. Příběh je tak jednoduchý, že i dítě z pomocné školy by ho dokázalo napsat, ale zpracování je na úrovni Chebských herců. Já jsem se nenudil. Pro mě to jsou 3*(21.9.2010)

• web-dat

Casper opět boduje. Jeden z jeho lepších MEGA trháků ! Pozor - tento film Vám může poškodit mozkové buňky ! No což, ale je třeba uznat že zde Casper opět exceluje a dokazuje, proč patří mezi současné MEGA star - odpadů :-D - jako parodická komedie - film ujde, ale Dobrodružný/Horor/Sci-fi/Thriller - to opravdu není :-))(10.2.2011)

• Anticque

No ač jsem velkým fanouškem hororů, tak tady musím ustoupit o krok dozadu, neboť Dracua 3000 je jeden z nějhorších hororů co jsem snad kdy viděl. Ač jsem se snažil filmem bavit tak to nešlo. Od House Of The Dead to má ten rozdíl, že tam se člověk aspoň pobavil, zasmál se filmu, neboť ač jsem hodnotil film hodně dobře, tak byl po celé stránce trpaný,a le Dracula 3000 no k tomu není snad co dodat. Herecké obsazení bylo podle mě až zbytečně hvězdně obsazené, neboť ani sami herci filmu moc nepřidali. Casper Van Dien, to je týpek, který si občas zahraje v dobrém filmu, ale pak natočí dalších 20, který jsou odpadního rázu a Dracula toho není výjimkou. No Coolio, co k tobě mám dodat, snažil si se být vtipným, zhuleným černochem, ale s tim jdi domů, neboť to byl hrozný výkon a k ostatním nebudu radši nic dodávat. No a konečně k závěru, konec filmu mě opravdu dostal, neboť scénáristi asi nevěděli jak film ukončit, tak z toho udělali naprosto trapný a přímo dementní konec..No dávám jednu hvězdu jen z dobrýho pocitu, že režisér měl tu odvahu natočit tenhle film...(20.10.2006)

• Johny_fork

Nažeňte 7 herců do haly nějaké plynárny, nechte 80 minut běhat po chodbách, přidejte Draculu a Van helsinga, každému do ruky céčkový scénář a de se točit scífko:). Ale i největších sračkách se dají nalézt pozivita, nebo ne pozitiva, ale místa, kde se můžete zlomyslně chcechtat. Zde jsou to fatální nelogičnosti děje, chování upírů (upíří černoch pobíhá kolem stolu, dělá dřepy a koulí oči. Skoro jako kdysi Bela Lugosi v Bride of Monster. Do kolen mě poté dostávaly prakticky všechny dialogy.(29.4.2010)

Kašpar, Jan Svěrák na vozejku, Snoop Doggy, pidlovoká briketa a blonďatý silikony. A tahle parta se postaví na sklonku třetího tisíciletí Draculovi, vyžívajícímu se v orientačních bězích po vesmírný lodi. Takže hromada neplánovanejch hlášek i situací a brutální herecký výkony. A hlavně je to neskutečná debilita, ale zároveň hrozně zábavná. Podle mě se točej mnohem větší sračky, takže tomu těch 50% s klidnym srdcem dam.(5.1.2013)

• Coolio