Dracula 3000 (TV film)

Darrell Roodt

Darrell Roodt

Giulio Biccari
  • George Stobbart

Toto bola taká somarina, až to muselo byť zámerom tvorcov:-) Názov Dracula je v tomto prípade (ne)podareným vtipom, ktorý korunuje samotná pochybná postava Draculu, smiešne vesmírne prostredie, C-čkové spracovanie, "špeciálne efekty", vzduchoprázdny dej a herci, ktorí pravdepodobne ani nedostali scenár. Všetko je tu proste tak zlé, až sa na tom dá zabaviť, len škoda že zvyšok je nuda. Takže, film je vhodný hlavne pre trpezlivých ľudí obľubujúcich hororové či vesmírne braky a disponujúcich značným nadhľadom. Pre ostatných je to strata času.(5.8.2010)

• SOLOM.

Další odpadní film, který se usídlil v mé sbírce. Asi jeden z nejtrapnějších upířích filmů, který jsem kdy viděl. Jediné co se mi líbilo byl zhulený Coolio a pěkná playmate Erika, která se mohla alepoň na chvíli odhalit. Jinak ale nic co bych musel znovu vidět.(1.7.2008)

• DaViD´82

Je to sice debilita na n-tou, ovšem málo kde jsou tak směšné a takřka naprosto dokonalé dialogy... Nezapomenutelné.(17.8.2007)

Opravdu velký paradox, že televizní sequel je lepší než první díl, na který měli tvůrci více peněz a lepší obsazení. Nenechte se zmást, je to sračka jako svině, ale je to dobře nahláškované a navíc se tu bortí některá klišé... prostě tvůrci to uměli vzít za správný konec... jedna hvězda dolů kvůli tomu, že Erika nepředvedla v závěrečném klimaxu trochu více svého "talentu" na plátně :))(2.10.2009)

Coolio, Casper Van Dien, Erika Eleniak a jihoafrická invence.(27.1.2006)