Dracula 3000 (TV film)

Darrell Roodt

Darrell Roodt

Giulio Biccari
  • hirnlego

Občas si opravdu připadám jak dost drsná masochistka - samozřejmě jsem to zkoukla kvůli Udovi, ale byla jsem i trochu zvědavá, jak až moc strašnej tenhle film vlastně může bejt (já na tu svoji zvědavost jednou dojedu!). I když zas tak tragický to ještě nebylo - sice teď v paměti marně pátrám po nějakém horším mnou shlédnutém (zahraničním) filmu, ale snad bych nějaký našla...no, snad. Víc nelogičností jsem asi nikde jinde neviděla - jasně, šílená/ulítlá nelogičnost proč ne - ale tady je to samá naprosto idiotská nelogičnost vedle vypatlaný blbosti. Navíc herci jsou tu totálně mimo (snad až na 3 výjimky - vcelku solidní chytrolín na vozejku, vykulený chudák kapitán Udo a hlavně pro mě největší překvapení - Coolio - ten si to vyloženě užíval a já mu toho moc vytknout nemůžu). Učůrávala jsem smíchy při těch jejich neuvěřitelných kreacích - hromotluk s mozkem jepice po lobotomii, blondýna jak vystřižená z nějakýho blonďatýho vtipu a nekonečně nudní Van Dying Helsing s "Draculou"...ále co - sranda musí bejt! Za pro mě "zadostiučiňující" konec (tu nevtipnou zbytečnost po titulkách nepočítám - jako by nebyla!) je tak 1/8*, za Coolia 1/8*, Udo má 1/4*, ať nežeru - a celkově za optimistickou atmosféru (hehe) celého snímku (pár "hlášek" by se snad našlo: "What will we do with this leatherface?" nebo třeba "Who is God?" - to sice nemá bejt hláška, ale mě to pobavilo) spolu se strašnými hereckými výkony, které ve mně vyvolávaly téměř záchvaty smíchu, taktéž 1/8* - takže to nám dá 5/8*, což je naprostá blbost, takže pro srandu to zaokrouhlíme pěkně na zářivou jednu* !(12.4.2006)

• Rami

Na začátku to vypadá jako normální béčko, které se třeba solidně rozjede. Opak je však pravdou - jedná se o odpadové déčko parodující béčkové filmy, upírskou tématiku a černé vyhulence. Asi po pěti minutách se na to nedá dívat ani se zavřenýma očima. Vše je katastrofální, jak herci (Casper Van Dien a Erika Eleniak se prostě nezapřou), kulisy (napočítal jsem celkem 3 místnosti a jednu chodbu, kterou ve filmu budete vídat hodně často, a přesto se dokáží jednotlivé postavy míjet), tak i samotný příběh. Většinu filmu jsem jen nevěřícně kroutil hlavou, že je možné něco takového vůbec natočit. U zbytku jsem se smál tomu, jaký to katastrofální. Nejvtipnější mi přišla hláška: "Přineste Tatága"! (já jsem se domníval, že myslí Drákulu v rakvi - pochopil jsem, když přinesli ta tága) :-) Smrt Van Diena (i jeho psychologická přeměna) a samotný konec (sakra, vybouchnem - jsem robotka - to je super, dáme si trochu nevázaného sexu - jasný, jdem na to - bum! - závěrečné titulky) pro mne byly opravdu překvapením. Dávám odpad (5%), ale klidně jsem mohl dát 5 hvězdiček za povedené a úmyslné natočení odpadu.(16.5.2008)

• L'Hospital

Nehorázná slátanina. U filmu s takto nízkým hodnocením jsem byl připraven na všechno, ale ono to nakonec bylo ještě horší. Příběh i dialogy jsou totální amatérismus a Dracula ve svém klasickém hábitu působí v roce 3000 hrozně směšně. Hranice mezi parodií a vážně myšleným hororem je u tohoto filmu velice tenká.(5.1.2013)

Po skvelom JASON X, ktorý mal len o pár percent viac, som si konečne pozrel aj túto kultovku. A bavil som sa. Dracula 3000 je totiž film, ktorý nemôžete brať vážne. Ak aj niekto počas tých osemdesiatich minút zapochybuje či sa nepozerá na niečo aspoň trochu kvalitné, finále ho určite vráti do reality, pretože sa jedná o najnezabudnutelnejší koniec Draculu v histórii. Darrell Roodt sa stal legendou – stvoril film, ktorý navždy ostane dementný a nesmrteľný, rovnako ako jeho gróf z Transylvánie. A zarytým fanatykom odporúčam počkať aj po záverečných titulkoch...(1.12.2006)

• Prometheus69

A jako závěrečné vyvrcholení toho umělého odpadu všude kolem.... sex z umělou holkou. Tak snad zamávat tou urvanou rukou na rozloučenou? Né... umlátit s ní scénáristu, trikaře a režiséra na jednu hromadu. JAK SI VŮBEC NĚKDO MŮŽE DOVOLIT DÁT TOMU TAKOVÝ NÁZEV.... TO JE ZVĚRSTVO! HNUS plnej hnisu! Dracula kterého by přemohli i v mateřské školce. Jak může někoho něco tak debilního napadnout natočit to a chtít za to prachy! Jo kdysi jsem za to 50 dal a do dneška do toho lituji. Tohle není 107 nejhorší film.... tohle 00000000000000000000000001 nejhorší film. Rozhodně:(20.12.2012)