Dracula 3000 (TV film)

Německo / Jihoafrická republika, 2004, 86 min

Darrell Roodt

Darrell Roodt

Giulio Biccari

Opravdu velký paradox, že televizní sequel je lepší než první díl, na který měli tvůrci více peněz a lepší obsazení. Nenechte se zmást, je to sračka jako svině, ale je to dobře nahláškované a navíc se tu bortí některá klišé... prostě tvůrci to uměli vzít za správný konec... jedna hvězda dolů kvůli tomu, že Erika nepředvedla v závěrečném klimaxu trochu více svého "talentu" na plátně :))(2.10.2009)

Je to celkem napínavý film, i když je to nízkorozpočták, který se odehrává v nějakém skladišti ( hvězdné lodi), herectví zde neexistuje, efekty též ne, ale i tak se tu stále něco děje, nenastane chvíle, kdy se řekne jedna debilita a pak by nic nebylo, tady se řekne blbost a pak následuje nějaká akce. Hlavně mě udivuje, že lidé z 31 století neznají boha a že drogy jsou legální :D Coolio je frajer a Van Dien at se to zdá či nezdá ukazuje své charisma. Příběh je tak jednoduchý, že i dítě z pomocné školy by ho dokázalo napsat, ale zpracování je na úrovni Chebských herců. Já jsem se nenudil. Pro mě to jsou 3*(21.9.2010)

• Isherwood

S radostí a razancí natočená zhovadilost, která by při nasazení standardních kritických měřítek ani nesměla spatřit světlo světa. Ale na druhou stranu, taková megasračka, jak se všude šušká, to zase není. Je to laciné céčko, kterému o nic nejde, jenže je tak žalostně nudné i přesto, že Coolio toužící prohnat hlavou metrák trávy denně, sype jednu hlášku za druhou, Casper Van Dien si i nadále buduje vlastní piedestal krále braku a rozkošná záchranářka Pobřežní hlídky Erika Eleniak je i po tolika letech, kdy opustila červené plavky, stále k sežrání. Škoda toho, že Darrellu Roodtovi chybí správná dávka nadhledu, jíž kdyby okořenil svůj zápal, bylo by jeho dílo geniální. Takhle je to jenom standardní ultralaciný paskvil, u kterého ač celou dobu nechápavě kroutíte hlavou, stejně se při ní budete pobaveně usmívat. Jsou tuny horších a zábavnějších.(20.8.2006)

Velice vybraná posádka vesmírné lodi se pokouší vyrovnat s nálezem pochybných rakví,z nichž některé obsahují upíry.Velitel se,úplnou náhodou jmenuje Van Helsing ,a na palubě se nachází jediné nesyntetické dřevo vhodné k anihilaci nemrtvých v podobě tága na kulečník.Bohužel posádka není protřelá léty lety Červeným trpaslíkem a potupně hyne ve slunci..Long live the Vampires!(30.4.2009)

• jojinecko

"Shit factory" Lions Gate opäť nesklamali a hodili do sveta túto lahôdku:) Parádna posádka, jeden lepší týpek ako druhý, Gróf Dracula sa prebudil v budúcnosti a bažiac po krvi behá po vesmírnej lodi, ktorej interiéry sa natáčali v nejakej starej továrni (čo tam sakra robila stará sovietska socialistická vlajka na stene???:))). Na také "banality" ako herecké výkony, zmysluplný scenár alebo dej zabudnite, toto treba brať len ako maximálne stupidný "odvaz"!!! Ide skrátka o úlet so všetkým čo k tomu patrí a ktorý sa skvele pozerá ...s neustálym úsmevom na perách samozrejme:) Hoci niekedy je ten absurdity až príliš...Objektívne hodnotenie by bolo jednoznačne odpad, ale čo už keď som sa pri tom skvelo zabával:)))(18.5.2006)