• Německo

Robert Gillies

Kostýmy:

Jane Holland
  • Mr.Apache

Zatímco Session 9, Dead End, Haute Tension a The Others patří k absolutní kvalitativní špičce mezi horrory 21.století, Boogeyman představuje pravý opak. Do odpadu jsem tohohle bubáka nehodil jen proto, že je tu přece jen jeden moment, který má něco do sebe. Ovšem přetrpět tu bídu za to asi nestojí.(30.5.2007)

• rollman1

Po tom co jsem dostal varování od svých přátel, že je to opravdu nejhorší díl, jsem si řekl, že to tak strašné nebude a pustím si to. Velká chyba. Dlouho se mi nestalo, že bych u filmu myslel na tyto věci. Smrt, sebevražda, vražda. Přemýšlel jsem jestli si u filmu zabodnout nůž do krku, nebo rozsekat monitor. Film úplně o ničem, kde bubák nevystraší ani kojence a herecké obsazení vybírali na smetišti u Hypernovy. Děs.(8.11.2013)

• Fanucci

Toto se moc nepovedlo, ale párkrát jsem se aspoň lekl.(12.2.2007)

A jsou tu další předvídatelné lekačky. Hlavní hrdina neusále vyděšeně kouká a pomalu se plíží k zavřeným dveřím...a baf...škubne to s vámi. Žádné veledílo v rámci žánru. Spíš jen další z průměrných filmů, který měl na víc.(31.12.2010)

• NostraMovies

Ani jeden z týchto troch filmov ma absolútne nedokázal zaujať.Pre mňa asi zatiaľ najdebilnejšia hororová séria vôbec.(14.7.2012)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 17. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Natáčelo se na Novém Zélandě v lokalitách Auckland a Waikato. Část příběhu se natáčela také v USA ve státě Georgia. (Terva)