Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Půvabná francouzská komedie se zavrtává do věčné lidské záhady jménem manželství. Alain a Audrey spolu žijí už sedm let. Alain ale začíná cítit, že jeho touha a libido pomalu opadají. Co dělat? Navštíví proto svého dávného kamaráda, shodou okolností sexuologa, a ten mu poradí, že návrat mužné síly přijde spolu s nalezením tajemného "bodu D", místečka, jehož stimulace přivede Alainovu ženu do absolutní extáze. Výsledek značně překročí všechna očekávání... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (19)

cerbygerby 

všechny recenze uživatele

Zajímavý název který mě upoutal... ale po chvíli jsem si říkal že to bude asi blbost, protože ti nesympatičtí herci mě odrazovali hned od začátku, ale nějak jsem to překonal a musím říct že aspoň ta herečka měla dobrou postavu a film se tak nějak rozjel, takže to v celku nebylo tak hrozné.... tedy u mě průměr a 3* ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Příjemná francouzská komedie, která se zabývá tím, co Němci nazývají "verflixtes Jahr", a to sedmý rok manželství. Alain je lékař, Audrey bankovní úřednice, bydlí v pařížském bytě spolu se svojí dcerkou Camille a bratrem Audrey, který je značně promiskuitní homosexuál. Občas je poctí svojí návštěvou sympatický Alainův otec. Alain a Audrey musí vyřešit problém, který v jejich manželství vyvstal - Audrey je přepracovaná a příliš upjatá, Alain sexuchtivý, tak si svůj nedostatek kompenzuje sledováním porna a šmírováním mladé sousedky. Vymyslí s kamarádem sexuologem plán, jak z Audrey učinit sexuální dračici. Komedie, která pobaví řadou humorných hlášek, avšak nevyvaruje se otřepaným vtípkům (pes souložící o nohu, narážky na homosexuály a transvestity). ()

Reklama

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Když se manžel začne snažit okořenit sexuální život se svou lehce frigidní ženou, začnou se dít zajímavý věci. Obzvlášť, když jeho ženu hraje Catherine Frot, má osmiletou zvídavou dceru a švagr je homosexuál. ERková komedie z Francie, která mě místy nudila, ale nabídla několik dobrých situačních gagů; ty vtipné se obvykle točily kolem Catherine (která mě hodně překvapila) nebo malé dcerky. # "Včera jsem viděla maminku nahou a neměla dole žádné chloupky. Bála jsem se, že jí vypadají i vlásky." # "Budete dneska zase křičet z lásky?" # příběh 7 | hudba 2 | humor 6 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6 ()

Holobrádek 

všechny recenze uživatele

Tato komedie prošla i ve Francii celkem bez povšimnutí. Dle mého názoru ovšem neprávem. Je možné, že z francouzštiny do češtiny nepronikly všechny dialogy, ale francouzská verze je zárukou dobré zábavy. Scénář, režii i hlavní roli má na svědomí Didier Bourdon, ostřílený komediant známý z trojice "Les Inconnus". Ve filmu ztělesňuje muže, jehož manželství po sedmi letech spadlo do chladné a nudné rutiny. V jeho ženě (skvělá Catherine Frot) je skutečně těžké vášeň a touhu po sexu znovu probudit. Ale pár rad od sexuologa dokáže udělat zázraky a věci nabírají rychlý spád... ()

vinducha 

všechny recenze uživatele

Didier Bourdon tentokrát sám bez parťáka B.Campagna , v komedii o pokusu zachránit 1 stagnující manželství . Nejsem psycholog , ale na tohle když se podívá společně pár , který prožívá něco podobného , okamžitě musí oba vědět , že na tom nejsou tak zle , a že může být ještě daleko hůř .. Potěšilo , pobavilo. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama