poster

Stroj času

 • USA

  The Time Machine

 • Slovensko

  Časostroj

 • Slovensko

  Stroj času

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA, 2002, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  ***

  Taky patřím k těm, jenž se líbí více druhá polovina filmu a to hlavně díky své akčnosti. Ta první totiž spíše okouzlí ženské publikum (romantika, tragédie…). Na rozdíl od některých, já tentokrát herecké výkony hanit nebudu – většina z nich byla na průměrné úrovni, takže vzhledem k tomu, že jsem v sobě měl už několik panáků (vždyť bylo Silvestra), tak se mi líbil i ten bílý „strašák Murlock“ na konci. Souhlasím i s názorem, že kameraman odvedl opravdu poctivý kus práce, stejně jako ti přes speciální Efekty.(1.1.2013)

 • Shakers
  ***

  Toto ja môžem. Dobrodružný film šmrncnutý sci-fi zápletkou o cestovaní v čase je rozhodne dobrý námet na film, aj keď pod tým všetkým sa skrýva len príbeh o láske. Prvá polka filmu je skutočne dobrá. Výprava, kostýmy, efekty, herci, hudba, dobová atmosféra a príbeh vás dokážu vtiahnuť do deja, no v polke filmu je film strašne rýchlo odbitý, čo je velka škoda. Od polky filmu sa ide priamočiaro do záverečného finále a pri tom keby sa rozvinul trochu príbeh by to bolo minimálne o triedu lepšie. S celkového hladiska sa stále jedná a dobrý film, kde vás pripúta k sedlu hlavne skvelý Guy Pearce a hudba Klausa Badelta. 70% - 3*(29.11.2013)

 • ad-k
  **

  Zatím poslední volné zpracování slavného románu H. G. Wellse je tragickou ukázkou pohřbení všech knižních předností. Na jakýkoliv malý klad dá rychle zapomenout špatný scénář, chybující režie i nulové vcítění se do všech zúčastněných postav. Ani Pearce (větší role), ani Irons (menší role... skoro rulička) nemohou a ani neukazují své herecké charisma, které věřím, že mají. 30%(29.7.2006)

 • POMO
  **

  Je to krásne natočené, úžasné vizuálne efekty, Guy Pearce sa snaží čo mu sily stačia, ale obsahovo je to skoro taká bejkovina ako WILD WILD WEST. Chvalabohu je to však podstatne kratšie - skončilo to skôr, než som sa stihol skutočne naštvať. S prižmúrením oka, v slabej chvilke diváckej naivity a skromnosti, možno 3*.(16.6.2002)

 • Kothy
  ****

  Dost dobrý film o cestování časem. Překvapuje mě nízké hodnocení. Alexander se po smrti své ženy vydá do budoucnosti. Pak se ale bouchne do hlavy a skončí někdy v roce 800 000. Lidstvo je v naprostém úpadku a začíná od znova. Neustále je totiž napadají nebezpeční Morloci. Alexandrovi se to ale podaří vyřešit a zůstane tam i s novou láskou.(10.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace