Komentáře uživatelů k TV filmu (21)

 • Matty
  **

  Nejhorší ze všech bondgirl, navíc bondgirl s nulovým sex appealem, zaplatili producenti výlet do několika krajin světa, kde tato dáma vyzpovídala své "kolegyně". Nešikovně vedená interview nezapřou feministický nádech a jejich hlavním poznatkem je, že Bond byl a bude sexistickým násilníkem. Jako bonus na DVD ignorovatelně blbé, jako samostatný film na samostatném DVD nehorázně dementní.(26.8.2007)

 • woody
  ***

  Bond Girls filozoficky rozebírají filmy o Jamesu Bondovi aby pak měl divák dojem, že ztratil iluze o nesmrtelnosti agenta 007.Sorry ale radši se podívám na filmy a takovéhle rádoby dokumenty vynechám.(12.6.2005)

 • Karlos80
  *

  Jsou to tak trochu filmy o ničem, spíš "NESMYSLNÉ" pohádky, ale pro všechny ty staré a nové údajně krásné "bond girls", se z toho stal docela dobře výdělečný byznys, aneb stačí jen jedna prestižní a silně komerční role a své pevně stanovené místo v dějinách kinematografie s hromadou nezapomenutelného dobrodružství už nikdy neztratím..Hrála jsem přeci po boku James Bonda néé? Ó jak krásné fakt:-)) Je to dívka či žena ta "bond girls"? Kolikátá si byla, šestnáctá? Néé patnáctá přeci, přede mnou byla jiná:-)) Zbytečný dokument, jen snaha o něco co by zvedlo ještě víc prestiž samotného Bonda a pak především kvůli reklamě..Jen pro skalní fanoušky.(26.8.2007)

 • CheGuevara
  *

  Jako propagační materiál to ujde, ale jako dokument už jenom ztěží.(26.8.2007)

 • genetique
  **

  Neviem, či sú bondove dievčatá vhodnou témou na dokument. Možno pre fanatikov a skalných priaznivcov bondovych filmov a krásnych žien v nich áno, ale ako celok mi to prišlo ako prvoplánové a parazitické priživenie sa na tejto slávnej sérii. Nespochybniteľná je večná sláva týchto dievčat a nesmrteľnosť ich niektorých rolí, zaujímavé sú postrehy ich meniacich sa typov a charakterov počas štyridsiatich rokov, ale ničím iným ma tento film nezaujal. 50%.(28.6.2009)

 • Le_Chuck
  ***

  Jasne, že to je reklama na bondovky, a aká dobrá. Bong girl je pojem a je krásne vidieť ako sa tento neodeliteľný fenomén s dobou menil. Logicky nedostalo priestor všetkých zhruba 80 herečiek, ale tých pár osudov je celkom zaujímavých. Hlavne pokiaľ ide o kontrast pohľadu "jednorázoviek" alá Cucinotta (a jej odmietanie Fellinim či Antonionim) a "stars" alá oscarová Berry. 60%(28.8.2007)

 • Niktorius
  **

  Škoda, že místo faktů nám tendo dokument předkládá jen pokus o pseudo-filozofický rozbor bondovek a úlohy děvčat v nich.(18.8.2007)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 10/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +určitě možnost vidět všechny dívky i po letech -jako dokument je to opravdu slabé/// No taklhe, představoval jsem si že to bude mnohem lépe zpracované. Lépe seřazené a přehlednější. Pro toho kdo neviděl všechny filmy, (jako jsem například já), tam bude mnoho neznámích Bondgirl. No ale pro ty, kdo naopak viděli všechny filmy to bude snad jen připomenutí jak herečky vypadají dnes (což se někomu líbit nemusí) no a k tomu pár snad feministických řečí. Takže tphle dílko se asi nebude líbit každému, proto udělím čístej průměr. Navíc Bond téma(hudba, záběry) byly využity jen z čísti a v této oblasti určitě existuje mnoho lepších dokumetů./// Celkem 50%///(26.8.2007)

 • klerik
  ***

  Stráviteľné len ako doplnkový bonus k niektorej bondovke, pretože to ťaží len z toho, že diváka ešte opantáva atmosféra bondovských filmov. Inak tuctový dokument, z ktorého vytŕča, že ide o priživenie sa na Bondovi. Jednotlivé Bondgril nie sú zastúpene ani rovnomerne ani zaujímavo, niektoré – hlavne tá, čo nás sprevádza celú dobu – sú tam zbytočné. Myslím že ktorýkoľvek fanúšik by urobil zostrih Bondovych dievčat, ktorý by mal väčšiu výpoveď aj bez účasti starnúcich herečiek...(7.1.2009)

 • sharky
  *

  dokument úplně o ničem, který moderuje totálně vypatlaná bondgirl z Dechu života, která se mi v tom filmu docela líbila, ale už si na ní dávám pozor:)(18.9.2005)

 • Spinosaurus
  ****

  Bondovy dívky v jednom. Co si víc přát?(19.1.2007)

 • Blofeld
  **

  Dokument o bondových kočkách má jednu (na dokument celkem závažnou) chybu: zhola nic se z něj nedozvíte.(3.5.2005)

 • Colonist
  **

  Ne moc zajímavý dokument, který navíc moderuje (dle mého názoru samozřejmě) jedna z nejhorších a nejprotivnějších bondgirl, která mi vadila už ve filmu.(20.8.2007)

 • DominikV
  ***

  Jako rekapitulace všech bondových ,,zásahů" to stačí.(28.2.2010)

 • bartias
  ****

  Dokument o představitelkách některých Bond Girls. Je milé setkat se s nimi ”po letech”.(30.4.2006)

 • ybuko
  *

  Herecky vzpominaji jak se libaly nebo spaly s Bondem. Hodne slaby a extremne blby "film o filmech".(26.8.2007)

 • rowdys
  ***

  Keďže s výnimkou Craigovho Casino Royale nie som fanúšikom Bonda a videl som dokopy možno 4 alebo 5 filmov, bol pre mňa tento 'dokument' vcelku dobrým zdrojom informácii na čiastočné zorientovanie sa v sérii, aspoň teda z ženskej strany tohto prierezu - nie že by som po tom nejako prahol, len som si tak púšťal ešte nepozreté bonusy z mojej DVD knižnice. Keďže je dokument z roku 2002, predpokladám, že bol dodatočne rozšírený, pretože na konci sa venuje aj Eve Green/Vesper. Pre mne podobných neznabohov vcelku informatívne, mať ale pozreté všetky bondovky, pravdepodobne hodnotím ako ostatní.(4.9.2010)

 • Almásy
  *

  to je moc aj na mna.(29.12.2007)

 • Paity
  **

  Aby nebylo líto dívkám, které se před Jamesem Bondem neustále obnažovali, byl natočen dokumeńt o nich samotných. Můžete přitom shlédnout všechny, jak se k 007 hodily více či méně.(28.5.2012)

 • wosho
  ***

  Zcela obyčejný pseudokument na téma Bond (ideální coby bonus na dvd). Jediné co může zaujmout diváka a fanoušky agenta 007, je jak mnohé jeho kočičky zestárly a staly se chodící reklamou na plastické operace :-)(1.2.2010)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace