Halířový román

David Burr

Veronika Jenet

Scénografie:

Jon Dowding

Každý nějak začínal, Hugh Jackman v této nemastné neslané romantické komedii.(6.3.2009)

Romance po australsku, čili je o něco obyčejnější a uvěřitelnější než americká. Je fajn, že oba hlavní hrdinové byli dobří přátelé, než zjistili, že se vlastně milují. Cesta k tomu zjištění je ale stejně klikatá jako v kterékoliv jiné romanci, a bez ohledu na to, že Claudia Karvan je správně praštěná a Hugh Jackman příjemně civilní, je ta cesta taky dost dlouhá. I když má film jen něco přes hodinu a půl, ve druhé půlce už se vleče a konec je trochu nastavený. Každopádně na jedno shlédnutí je Halířový román fajn.(30.6.2009)

Podivný příběh. Celkem jsem se chvilkama i ztrácel. No je to Austrálie, maj trochu jiný filmový pohled na věc.Kamera: David Burr. Hudba: Burkhard von Dallwitz(24.4.2011)

Keď idete pozerať romantiku - vždy by ste mali rátať s tým, že to bude predvídateľné.. Ale na to sa neumiera. Musím pridať hviezdičku, pretože sa mi to páčilo a bavila som sa. Dobrá pohoda a nálada ešte trochu pridali filmu "na kráse", takže celkový výsledok je veľmi fajn :) A tento výsledok je podstatný.(11.10.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,200,000(6.8.2010)

• - Natáčení probíhalo převážně v lokalitě Nindigully v jihozápadním Queenslandu v Austrálie. (Terva)