Animální přitažlivost

Animálna príťažlivosť

Komedie / Romantický

USA, 2001, 94 min

• Daewiik

Ne moc nápaditý příběh a ty zbytečně dopodrobna probírané ,,animální společenské zvyky", vyrovnal skvělý Hugh Jackman. Chtělo by to buďto víc romantiky/komedie, nebo víc věcí ohledně těch zvířat (vlastně ani nevím jak to nazvat). Takhle to byla změť emocí a zvířecího chování a zase až moc slaďárny. No jednoduše, za zhléhnutí stojí jen pokud jste nadšení fandové Hugha Jackmana.(31.3.2012)

Ashley Judd mám spojenou hlavně s účesem z tohoto filmu a postavou z tohoto filmu. A myslím si, že to není vůbec špatně :) Film o realitě, jen bych ten závěr udělala trochu jinak - ne takový happyend, páč tak to podle mě skutečně nebylo, ale jinak všechno odpovídá tomu, jak to v životě chodí. A setkání Jackmana a Judd ve spodním prádle v noci v bytě, na to bych se ráda podívala i v reálném životě. Greg Kinnear mi přišel trochu zatuhlej, a tudíž jsem ráda, že byl tím, který "nevyhrál" :D A u hlášky - "Kousnul jsem se při holení" :D Jsem dostala neskutečný záchvat smíchu :D Protože od Hugha Jackmana to fakt sedí :)(4.4.2013)

• Torgal

To nie je film pre ľudí s nenulovým počtom penisov, podobne ako film "Nie je z teba až tak paf". Všetko sa točí okolo hlavnej hrdinky, ktorá je frustrovaná z chlapov a všetko hádže na teórie "starých a mladých kráv", pričom jediná krava je ona. Hore to ťahá sympaťák Jackman, ale stále to bolo celkom peklíčko. 4/10(2.8.2017)

• Malarkey

Původně jsem pod náporem střevních potíží čet Anální přitažlivost, ale pak jsem se podíval ještě jednou, zbystřil a pochopil, že jsem to čet úplně špatně. Komedie samotná stoupá a klesá na Ashley Judd. Tu jsem nikdy dřív nijak zvlášť nezaregistroval a jinak to nebude ani v tomto případě. Chvílemi trošičku vtipné, většinou nuda.(7.4.2013)

Jane se zamilovala a pak dostala kopačky. Podle své oblíbené teorie o staré krávě, kterou bejk, protože neni vůl, už nechce ani když mu jí "natřou" na novou, hází pak všechny muže do jednoho pytle a na vztahových poučkách si vybuduje pofiderní kariéru, aby pak zjistila, že se její "ex" proti všem osvědčeným pravdám od ní vrátil právě k té své "staré krávě". A mě se tahle blbůstka proti všem pravdám o romantických komediích dost líbila.(6.1.2005)