Reklama

Reklama

Animální přitažlivost

  • USA Someone Like You... (více)
Trailer

Obsahy(1)

Jane pracuje jako hledačka talentů v talk show Diane Robertsové a jejím kolegou je Eddie Alden. Jednoho dne se seznámí s Rayem Brownem, novým produkčním pořadu, který se jí moc líbí. Ray má ale přítelkyni Dee, se kterou je už tři roky. Jeden večer však Jane nečekaně vyzvedne, vyrazí si a stráví spolu noc. Její kamarádka Liz jí druhý den udílí rady, jak si ho může udržet a zbavit se jeho současné přítelkyně... Večer se s Ryanem opět sejdou, vyspí se spolu a druhý den jdou nakupovat. Když potkají Eddieho, předstírají, že se potkali náhodou. Eddiemu je ale vše jasné a Jane mu přizná, že s Rayem spala. Scházejí se spolu už delší dobu a Ray jí řekne, že ji miluje. Druhý den se chce rozejít s Dee a také nabídne Jane, aby spolu bydleli. Společně si tedy vyberou nový byt. Ray přijde za Jane po schůzce s Dee, se kterou se rozešel, ale je zaražený, protože se Dee chovala klidně. Vyjde najevo, že se s Dee rozešel, ale o svém vztahu s Jane jí nic neřekl. Jane má pocit, že se s tím však Ray nějak špatně vyrovnává... Krátce nato nachází Ray na jejich novém bytě spoustu nedostatků, neustále odkládá podpis smlouvy o jeho koupi, nezvedá Jane telefony, pracuje dlouho do noci. Jane si myslí, že má někoho jiného, a Liz jí poradí, ať si s ním promluví. Jane to udělá a Ray jí řekne, že na jejich společný život není připraven, a rozejdou se. Protože Jane svůj byt už vypověděla, musí se odstěhovat, a proto se domluví s Eddiem, který hledá spolubydlícího. Rayovi se nelíbí, že by měla bydlet s Eddiem, ale to Jane nezajímá. Hned ten večer si byt prohlédne a nastěhuje se. Jane se snaží přijít na to, proč se Ray takhle zachoval a vytvoří si teorii, kterou si ověřuje ve spoustě literatury. Jednu noc nemůže spát, v kuchyni se potká s Eddiem a moc si spolu rozumí. Janeina kamarádka Liz je konečně zamilovaná, ale krátce nato i jí nový přítel opustí. Za Jane se v práci staví Ray a přinese jí sendvič, ale ona ho vyhodí a na Raye ani nepromluví... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (100)

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

i milovník dramatů potřebuje oddychovou pauzu.. a proč né zrovna v podání romantické komedie s názvem Animální přitažlivost?? :) příběhy typu ona potkala jeho... zamilovali se.. stal se problém.. on si našel jinou.. ona se trápí.. a pak se stejně dají dohromady.. těch je spostu.. trošku to poupravte.. zapojte do toho příběh s krávou.. a máte modré hodnocení na čsfd :) prostě to funguje.. vy se odreagujete.. pobavíte.. a všichni jsou spokojeni :) já též :) P.S. Hugh Jackman byl tááák k sežráníí :) ()

T2 

všechny recenze uživatele

Nevyužitý potenciál film, kde to mohli výborne roztočiť sympatická Ashley Judd a stále nad vecou frajer ako Hugh Jackman v milostnom trojuholníku prepletenom s Gregom Kinnearom a samozrejme ešte ďalšou neznámou v pozadí. Niektoré pasáže nehorázne spomaľujú dej a nedávajú tak lepšie zázemie pre budovanie romantického príbehu. V romantických komediach to veru Jackmanovi nejde. ║Rozpočet $23miliónovTržby USA $27,343,067Tržby Celosvetovo $38,689,940()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Jane se zamilovala a pak dostala kopačky. Podle své oblíbené teorie o staré krávě, kterou bejk, protože neni vůl, už nechce ani když mu jí "natřou" na novou, hází pak všechny muže do jednoho pytle a na vztahových poučkách si vybuduje pofiderní kariéru, aby pak zjistila, že se její "ex" proti všem osvědčeným pravdám od ní vrátil právě k té své "staré krávě". A mě se tahle blbůstka proti všem pravdám o romantických komediích dost líbila. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Původně jsem pod náporem střevních potíží čet Anální přitažlivost, ale pak jsem se podíval ještě jednou, zbystřil a pochopil, že jsem to čet úplně špatně. Komedie samotná stoupá a klesá na Ashley Judd. Tu jsem nikdy dřív nijak zvlášť nezaregistroval a jinak to nebude ani v tomto případě. Chvílemi trošičku vtipné, většinou nuda. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Čo môžeme stratiť?“ – „Všetko.“ – „Správne.“ Semeno, potrat, chliev a kravy... tvorcovia sviežej ANIMÁLNEJ PRÍŤAŽLIVOSTI síce zastali uprostred cesty, napriek tomu sa správajú k divákovi spravodlivo a hneď od začiatku svojej drzej romantickej komédie dávajú fanúšikom dojemného žánru jasne najavo, že ulica Nothing Hill je odtiaľto naozaj dosť ďaleko ("Vieš, býk nikdy nepretiahne jednu kravu dvakrát."). Pôvabne sa pišišvoriaca Ashley Juddová v nohavičkách, svalnatý Hugh Jackman a Marisa Tomeiová v svižnej a originálnej zábave, ktorá mala na viac, ale scenár v druhej polovici stagnuje. Kino Považan 2001 ()

Galerie (29)

Zajímavosti (3)

  • Snímek byl natočen na motivy románu „Animal Husbandry od Lary Zigman. (Terva)

Reklama

Reklama