Příšerná tchyně

Diabolská svokra

Monster-in-Law

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

Konečně dostala nějaká tchýně přes držku :-)dnes tj 20.10.2014 jsem měl chuť na komedii a tak jsem se smál až jsem se za břicho popadal. Tento film bych osobně doporučil jako povinnou četbu pro mladé dívky a matky dospívajících dětí. Ženské role všechny včetně babičky jsou perfektní! a scéna se psy ještě lepší. Tvrdím toto: na každý film musíte mít náladu pak se budete dobře bavit já alespoň ano hezkou zábavu váš deda :-)(28.5.2013)

• depony

Zbytečné, trapné a smutné. Jennifer sází na svou krásu, což ji neberu. Ale jinak? Takové "zkrocení zlé ženy" v kombinaci s dokola opakovaným tématem nesouhlasu rodičů se sňatkem jejich milovaného potomka s někým, kdo jejich srdci nepřirostl. Škoda. Jennifer kontra Jane = sázel jsem na Jane, ale ono vlastně během "příběhu" nebylo nač sázet.(1.1.2007)

• Aleee89

Od filmu jsem nic nečekala a taky jsem si z jeho zhlédnutí nic neodnesla. J.Lo neumí hrát, navíc se na tuhle roli nehodí. Vždyť měla vypadat jako chudá a obyčejná holka, ale místo toho vypadá, že normálně do společnosti těch boháčů patří. Celý film je na jedno brdo. Další z mnoha amerických ptákovin, u kterých znáte konec při první minutě filmu. Je pak těžké u toho vydržet. Ani moc vtipné to nebylo, dojemné už vůbec ne. Hlavní hrdina byl sympaťák, Jane Fonda je taky výborná herečka. Proto mě udivuje, že si pro svůj comeback vybrala takovou ptákovinu, kterou si další kariéru pohřbila.(19.6.2013)

• otík

Nebýt příšerně nechutné Fondové, mohla to být celkem příjemná komedie. Tak by ovšem divám Fondovou nejraději zabil a měl od ní pokoj. Její tchýně je opravdu dlouho příšerně otravná, namyšlená a negativistická, že by se nikdo Lopezové nedivil, kdyby ji chytila pod krkem a zardousila. Jinak je to tradiční romance, která sem tam naštěstí vtipná je. To je ale málo.(8.7.2008)

Tento film není nijak úžasný, ale nechápu vaši neurvalou kritiku (mluvím jen k některým, ostatní nechť mi prominou). To, že scéna, jaxe J. L. cpe do těch šatů, je jediné, co vás zaujalo, ukazuje jen na to, jak smutně na tom (někteří) jste. Neříkám, film je slabší, scénář moc nevyšel, ale viděla jsem věci, nad kterými slušný člověk zapláče, což mi tady nepřišlo.(23.2.2006)

• - Když se Viola obrátí na Tanyu s otázkou na její nejoblíbenější film, Tanya zmíní Pravou blondýnku (2001). Režisér Příšerné tchýně totiž natočil i tento film. (imro)

• - Mark Ruffalo odmietol ponuku na hlavnú rolu Kevina Fieldsa. (Tolf)

• - Jane Fonda prohlásila, že svou postavu modelovala podle svého bývalého manžela Teda Turnera. (imro)