poster

Příšerná tchyně

 • USA

  Monster-in-Law

 • Slovensko

  Diabolská svokra

 • Velká Británie

  Monster-in-Law

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VerenaLord
  **

  Jako tzv. odpočinkový film, u kterého si nemusím namáhat hlavu, je to relativně slušné. Jen Jane Fonda asi ztratila rozum, když kývla na takto podprůměrnou roli, která není hodná její herecké velikosti. Celá zápletka mezi Jane a Jennifer je dost realistická (boj o syna, celkem běžné téma každodenního života), občas lze objevit i vtipné scény. Nepohoršuje, ale na druhou stranu ani duši neladí..(9.10.2011)

 • Kaka
  odpad!

  Skutečná příšernost. To, že si někdo vůbec dovolil tento snímek vpustit do kin považuji za drzost nejtěžšího kalibru. Jane Fonda se zde akorát ztrapňuje a do slušného hereckého výkonu má daleko. Vartan je poměrně sympatický, ovšem má tak tragicky napsanou postavu, že se to snad ani nedá popsat bez použití vulgarismů. Jennifer Lopez má jednu rajcovní scénu (šaty) a tím to hasne. Celé je to tisíckrát omleté klišé, bez vtipu, dynamiky a zdravého nadhledu. Těžkotonážní trapnost a pro mě rozhodně nejhrůznější filmový zážitek roku.(5.2.2006)

 • johnn333
  **

  Příšerně trapná Jane Fonda v komedii stejně nenápadité, jako zbytečné. Je smutné sledovat potupný konec herecké legendy, které zde scénář předepisuje pouze hysterické vřeštění při pohledu na Jennifer Lopez. Kdyby nebylo snesitelných vedlejších postav, tak bych tenhle film bez ambicí snad ani nedokoukal...(26.12.2007)

 • deepend
  **

  Příšerná tchýně mohla být docela dobrou černou komedií....takhle z toho vznikl divný kříženec černé komedie s romantickou. Začátek ještě ujde, ale s příbívajícími minutami je to čím dál tím větší nuda a přitom ten námět není špatný. Největším kladem filmu je Jane Fonda (bohužel si pro svůj comeback nevybrala nejlepší film).(15.4.2007)

 • lamps
  **

  I přes přítomnost krásné Lopez se bohužel nedá mluvit ani o oddechové, ničím urážející guilty pleasure. Tohle je spíše uječená a ve své naivitě nesympatická guilty stupid comedy, kterou kromě několika úsměvných momentů zdobí opravdu jen přirozená krása hlavní herečky. Nemluvě pak o její vtipné snaze o seriózní herectví... 45%(15.3.2014)

 • - Celých 60 milionů jako investice se ukázalo být dobrým tahem, neboť již během úvodního víkendu (13. – 15. 5. 2005) snímek vydělal 23,1 mil. dolarů, což byl pro Jennifer Lopez nejlepší výsledek v kariéře. Celková tržba se v USA vyšplhala na více než 81 milonů. Celou čtvrtinu rozpočtu činila odměna Jennifer Lopez. (imro)

 • - O scénář filmu se v roce 2002 strhl boj, který vyhrálo studio New Line se sumou 1,3 milionu. (imro)

 • - Mark Ruffalo odmietol ponuku na hlavnú rolu Kevina Fieldsa. (Tolf)