Příšerná tchyně

Monster-in-Law

Diabolská svokra

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

Zas tak strašné to nebylo, ale za něco stojí až poslední pasáž, do té doby je to celé dost nevýrazné. Ten vtip je takový křečovitý, jakmile už je to oboustraná hra jedna na druhou, začne to mít trochu šmrnc. Přesto jennifer Lopez a ta její mimika, to bylo něco hodně špatného, jako by nesvedla zahrát několik rozdílných postojů, v mnoha ohledech to dosti kazila. Po většinu času je to celkově spíše utrpení, než zábavná komedie, naštěstí ne po celou dobu, takže se to na ten průměr nakonec vyškrábalo. Trochu jsem nepobíral to venčení psů, nevím jak mo je toto reálné, i když v americe je možné všechno že ano. 5/10(9.3.2012)

• SallyZen

Nesnáším tuhle rádobyvtipnou slaďárnu spjatou s komedií. Takhle zkurvit docela dobrej námět na film. Na tenhle komentář mě navedl český snímek Tchýně a uzený, po kterém jsem si vzpomněl na tuhle šaškárnu a hned jsem si pomyslel: "zlaté české filmy". Tohle bylo otřesný snad po všech směrech. Nebylo to vtipné, nemělo to "romantickou hloubku" a uřvaná Fonda mi zkazila celý večer. Děkuji, ale už nikdy více. 5%(10.8.2011)

Moje hodnotenie je tu neobjektívne a ja si to plne uvedomujem. Prvých 20 romantických minút by som aj pokojne vypustil, sranda začína, keď príde na scénu Jane Fonda. Videl som to asi päťkrát a keď to pôjde niekedy zase v telke, pozriem si to znova a znova sa budem smiať. Z nepochopiteľných príčin, ale to mi nevadí. Hlavne, že nebudem vyzerať ako "obří broskev" a vlasy nebudem mať ako kakadu :D(25.6.2011)

• sedm.1

Možná bych měl přiznat,že nebudu asi úplně stoprocentně objektivní,ale žánr romantické komedie mě oslovuje jako jeden z nejmíň,takže předem většina filmů má smůlu.Příšerná tchýně na tom bohužel nic nezměnila.Jde o naprostou klasiku žánru,ale neurážející.Párkrát vám cukne úsměv v koutku,hlavní představitelé docela sympatičtí,děj filmu skrznaskrz průhledný,závěr jako vždy,s prominutím,k poblití.Opakuji,klasika žánru,průměr který nepřinesl vůbec nic zajímavého,či dokonce nového,ale na večerní shlédnutí s partnerkou/partnerem stravitelný.(27.12.2007)

• honajz

Viděno ve Student Agency cestou do Brna... Začátek mě příjemně překvapil, šlapalo to, mělo to fóry a moc se mi to líbilo. Ale pak už asi autoři nevěděli, co dál, tak tam narvali spoustu blbostí a zhruba od půlky je to úplně jiný film o něčem úplně jiném, a až závěr dá na chvíli vzpomenout dobrého začátku.(18.6.2011)

• - Pro Jane Fonda to byl první film po 15 letech herecké přestávky od filmu Stanley a Iris (r. Martin Ritt). (imro)

• - Jane Fonda prohlásila, že svou postavu modelovala podle svého bývalého manžela Teda Turnera. (imro)

• - Snímek byl nominovaný na cenu Golden Trailer v kategorii Nejlepší komedie. Z Teen Choice Arwards si odnesl celkem 6 nominací, například jako Film vhodný na rande či Nejlepší filmový lhář. (imro)