poster

Making of 'Psycho', The

Dokumentární / Horor

USA, 1997, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • EdaS
  ****

  Standardně solidní dokument, jak je u Bouzereaua zvykem. Mimořádný film by si ale zasloužil i mimořádné Making of...(14.8.2010)

 • Paldini
  ****

  Tento velice zajímavý a obsáhlý dokument o natáčení legendárního Psycha, je všechno možné, jen ne krátkometrážní, stopáž je něco přes hodinu a půl. Dokument rozebírá film skoro scénu po scéně, samozřejmě nechybí vzpomínky herců a štábu. Divák se například dozví, jak se vyrovnat s nahotou ve filmu, jakou výhodu má natáčení krvavých scén na černobílý materiál a o tom jak Hitch mystifikoval diváky v traileru a obsazením role matky Normana Batese.(21.1.2007)

 • SOLOM.
  ****

  Další z řady kvalitně zpracovaných dokumentů bohatých na obsah. Divák se tu dozví řadu zajímavých informací, podíváme se i do zákulisí natáčení, vyslechneme řadu rozhovorů jak se samotnými herci a herečkami, tak i lidí ze štábu a samozřejmě neuškodí ani podívat se na některé nezapomenutelné scény ze Psycha. Takže v tomto případě dávám jasně palec nahoru a k tomu samozřejmě patří i nadprůměrné ohodnocení…(18.1.2019)

 • corpsy
  ****

  Myslím, že je to dosť podrobné obsiahnutie celého natáčania tohto geniálneho snímku. Myslím, že až príliš podrobné a natiahnuté. Je to pre mňa paradox, pretože som rád za každý detail ktorý pomôže objasniť tvorbu toho, či iného filmového diela. Tu som sa však aj nudil.(7.4.2018)