poster

Arsen Lupin - zloděj gentleman

 • Francie

  Arsène Lupin

 • Slovensko

  Arsene Lupin

Akční / Dobrodružný / Krimi / Romantický

Francie / Itálie / Španělsko / Velká Británie, 2004, 125 min

 • UncleG
  *

  Představte si, že jste právě shlédli velmi, velmi nudný film. Představte si ty dlouhé minuty, které jste strávili civěním na pohybující se placaté postavičky, čas bez známky zajímavého děje nebo dokonce vzrušení. Možná jste při tom cítili slabé cukání v palci nad ovladačem, ale bůhví proč jste to nevypli ...a spánek taky nikde... mučivé minuty mají délku hodin a půlhodina se podobá věčnosti, v níž ztracené duše hledají cestu k věčnému odpočinku. Uf! No jednou to osvobození přijít muselo, takže vaše filmová kalvárie po nekonečné době přece jen skončí. Bylo to nesnesitelné? Tak si tu dobu zkuste vynásobit dvěma. A voila! Gratulujeme, právě máte za sebou Arsena Lupina - zloděje gentlemana.(28.7.2009)

 • Matros
  *

  Strašně nepovedené. Dlouhá a nudná patlanice, která kdyby neměla Kristin Scott Thomas a Evu Green, tak usnu po první půlhodině. Hlavní představitel opravdu zoufalej. Celkově to vypadá jak špatně natočený tv film. Jeden z nejdebilnějších scénářů, který kdy byl zfilmován. Režisér a scénárista Salomé se právě objevil na mém blacklistu. Půlhvězda za zmíněné dámy. V životě už to nechci vidět znova!(24.9.2014)

 • lilina133
  odpad!

  Tak toto je niečo neskutočné...Pýtate sa prečo??No...takže, dej o ničom, herci o ničom, vlastne celý film je o ničom a ešte k tomu to má zabijácku minutáž 125 MINÚT!!!Dokonalé zabitie času, keď ste si pozreli už všetky filmy dostupné v okruhu 100 km, prečítali všetky knihy dostupné v podobnom okruhu, taktiež všetky noviny, časopisy a už naozaj neviete čo so sebou, počkajte ešte takú hodinku (že či náhodou vám niečo nepríde do cesty) a keď ani po tej hodine nič nenastane, tak potom si Arséna pozrite, ale majte na pamäti jedno - JA SOM VÁS VAROVALA...a následky už nie sú moja chyba:-))(17.3.2007)

 • Jinny
  *

  Arsene Lupin se vrátil - a v prokazatelně horší formě. Kdyby žil, nepochybně by porušil svou zásadu nezabíjet právě kvůli Salomému. Pryč je lehkonohost, kterou se kdysi honosila francouzská kinematografie, dnes jsou v módě traumata. Dobrodružství, které nudí, ačkoliv režisér zvolil videoklipový styl i hloubku.(12.12.2005)

 • Tommy987
  **

  Francúzi sa chcú "zhollywoodniť" a dopadá to takto. Arsène Lupin je zlý film, na ktorom len ťažko hľadám nejaké pozitíva. Prečo potom až dve hviezdy? No jedna za film (k odpadu to malo blízko, ale predsa som už videl aj horšie záležitosti) a jedna za bohyňu menom Eva Green vo vedľajšej úlohe. Áno, som zaujatý a neprofesionálny, zbite ma.. :-P(12.3.2007)

 • - V jedné z posledních scén Joséphine (Kristin Scott Thomas) sbíhá schody a dívá se na Arsena (Romain Duris). Vedle ní nalevo jde po schodech dolů také dáma, která drží v ruce kufřík s motivy známého francouzského návrháře Louise Vuittona. V té době sice po Francii mohl někdo běhat s kufříkem této značky, ovšem ne s motivy, které jsou známy dnes. (necisty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace