Reklama

Reklama

Nezvěstní: Závod s časem

(seriál)
  • USA Missing: Dead or Alive?
Trailer
Dokumentární / Krimi / Reality-TV
USA, 2023, 3 h 13 min (Minutáž: 31–68 min)

Epizody(4)

Obsahy(1)

Podívejte se, jak policie z amerického státu Jižní Karolína horečnatě pátrá po lidech, kteří zmizeli za dost znepokojivých okolností. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Caminzind 

všechny recenze uživatele

Spíš než dokument je to reality show o pátrání po zatoulaných smažkách z mobilheimu. Moc upovídané a málo podrobností. 🎬 50% ()

klukluka odpad!

všechny recenze uživatele

To už můžu rovnou koukat na TV Barrandov a nemusím si kvůli tomu platit streamovací platformu. Kvalitativní rozptyl dokumentů na Netflixu je díky (nebo spíš kvůli) této srágoře 0 až 100 procent, něco podobně špatnýho jsem tady zatím neregistroval. Takhle už, prosím, ne. ()

Reklama

Daiker 

všechny recenze uživatele

Slabý dokument, končím po druhém dílu .... Vlezou do domu, celý ho projdou a když uvidí dveře a na nich přibité dřevěné desky, žádají o povolení k prohlídce? Jako že policistka si svítí mobilem? Žádní policejní technici na místě činu taky nebyli.... Je to celé divné.... To si radši pusťte Policie v akci, to je aspoň sranda 😉 ()

doriana.g odpad!

všechny recenze uživatele

Strašné. Dokumenty většinou Netflix umí, ale tohle se teda hrubě nepovedlo. Končím někde ve třetině druhého dílu. A mimochodem, když už se nějaký kreativní idiot nemůže spokojit s překladem podtitulu a musí vymyslet něco lepšího, měl by se na ten dokument podívat. Pak by totiž zjistil, že tohle rozhodně není Závod s časem, ale spíš Pomalá rota. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama