poster

Seitokai jakuindomo (TV seriál)

 • Japonsko

  生徒会役員共

 • Japonsko

  Seitokai yakuindomo

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2010, 13x24 min

 • zelvopyr
  **

  Anime postavené na sprostých (na japonské poměry) děvčátkách 15-16 let, které ovšem ke slovníku a vůbec představám o světě úchylek přišly buhvíkde, protože do dne začátku příběhu šlo o čistě dívčí školu. Takže vyloženě "reálné a ze života", hm, hm. No, po stropě jsem nelezl, protože nejsem zastydlý japonský pubescent. Jestli vy jo, klidně to můžete mít za víc *. Nedokoukáno, slabé a furt dokola bez posunu.(28.9.2011)

 • T.O.M.
  *****

  Anime založené na základě původní mangy. Ta je složená z tříobrázkových krátkých stripů, což se projevuje i na anime, které je vlastně jen sledem těchto tříobrázkových příběhů. Příjemně mě překvapilo, že se takovýto formát vůbec podařilo přijatelně adaptovat do anime. Veškerá konverzace se sice vždy skončí u nějakých sexuálních vtipů, ale vizuální forma je naopak přísně puritánská. Opravdu tu na vás nevyskočí žádná prsatice ani kalhotky. Vzniká tak zajímavý rozpor, který podtrhuje poněkud svérázný humor.(31.8.2015)

 • JohnyTrava
  ****

  No nebolo to také zlé, (úchylnosť mi nevadila) ale bolo to strašne rýchle na môj v kus (nestíhal som čítať vysvetlivky k vtipom a seriál je len o nich) a hlavne KDE JE DEJ? Ono zostrihové epizódky sú fajne ale miestami to do seba tak nezapadalo, že, že... no jednoducho nezapadalo. Ale i tak som sa zabavil, avšak seriál sa ničím viac nevyšvihol. Hudobná stránka tiež nenadchla. 7,5, že mám vyššie posunuté hodnotenia, ostatní ale dajú menej.(11.6.2012)

 • Subjektiv
  ***

  Zíza si dala s úvodem do děje zjevně práci, přesně a pěkně popsala, jak seriál začíná. Není z toho ale úplně jasné, jak se seriál vybarví. Nejde o nějaký děj, seriál je sledem lehounce chronologicky pospojovaných skečů. Jedna dívka ve studentské radě je násilnická liliputka s napoleonským komplexem a dvě zbylé jsou chlípné, jak já po dvou lahcích vína. Ony ovšem zastřízliva. Ten trouba Takotoši z toho má šok, namísto aby si to užil. Pokud máte za sebou ničím nepřerušovanou katolickou výchovu, raději se Seitokai yakuindomo vyhněte. Považujete-li se za intelektuála, který se směje jen vybraným inteligentním vtipům, kašlete na to. Máte-li však v sobě alespoň trochu primitivní perverze a myslíte si, že nejlepší vtipy jsou ty o sexu, možná vás SY rozesměje. Alespoň někdy. Abyste měli představu, jak to vypadá, tak dám příklad. "Máš obráceně tričko, Takatoši." "Dík, já si toho ani nevšiml." "Jo, člověk není nikdy dost opatrný, mám s tím špatné zkušenosti. Jednou jsem si dala obráceně vložku." A jsou tu i vtipy o dost drsnější. Viděno 7 dílů. Nepovažuji za vyloženou ztrátu času, ale přeci jen ho věnuji něčemu jinému. Silné ***.(23.8.2010)

 • Andrew_Deer
  ***

  Říkám o sobě, že mám rád inteligentní humor a skutečně ano, nesnesu rádoby srandisty například z pořadu "na stojáka." Ale Seitokai Yakuindomo je jiné. Seriál je o... ... ničem, prakticky jde jen o slet perverzních vtipů. Kdybych to měl přirovnat k nějakému jinému anime, nejblíže by byla asi Gintama s tím, že Gintama není orientovaná jen tímto směrem a je proto "mnohem lepší" než SY. Pokud jste četli obsah od Zízy, doporučuji ještě komentář Subjektiva, který píše přesně o tom, co mě zaráží nejen na SY, to antiperverzní chování mužských postav. Zlatý Gintoki a zlatý Araragi. :-) 3*, tak akorát. ---- Oprava, ZLATÝ Gintoki? Fuj, proč to píšu, když nepřemýšlím? Samozřejmě, že stříbrný Gintoki.(26.9.2012)