poster

Seitokai jakuindomo (TV seriál)

 • Japonsko

  生徒会役員共

 • Japonsko

  Seitokai yakuindomo

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2010, 13x24 min

 • zelvopyr
  **

  Anime postavené na sprostých (na japonské poměry) děvčátkách 15-16 let, které ovšem ke slovníku a vůbec představám o světě úchylek přišly buhvíkde, protože do dne začátku příběhu šlo o čistě dívčí školu. Takže vyloženě "reálné a ze života", hm, hm. No, po stropě jsem nelezl, protože nejsem zastydlý japonský pubescent. Jestli vy jo, klidně to můžete mít za víc *. Nedokoukáno, slabé a furt dokola bez posunu.(28.9.2011)

 • JohnyTrava
  ****

  No nebolo to také zlé, (úchylnosť mi nevadila) ale bolo to strašne rýchle na môj v kus (nestíhal som čítať vysvetlivky k vtipom a seriál je len o nich) a hlavne KDE JE DEJ? Ono zostrihové epizódky sú fajne ale miestami to do seba tak nezapadalo, že, že... no jednoducho nezapadalo. Ale i tak som sa zabavil, avšak seriál sa ničím viac nevyšvihol. Hudobná stránka tiež nenadchla. 7,5, že mám vyššie posunuté hodnotenia, ostatní ale dajú menej.(11.6.2012)

 • Lettanea
  ***

  Príjemný, nenáročný seriál ktorý pobaví. Postavy ale niesú nijak moc prepracované, vtipy sa po čase opakujú. Množstvo úchylností je nadmieru veľké čo je jediné veľké plus inak by to bol priemer. 4* EDIT: Po dopozeraní musím jednu * strhnúť, od polky to bolo fakt zúfalé, vtipy sa opakovali (a to boli dokopy asi štyri) ... 3*(9.4.2014)

 • Subjektiv
  ***

  Zíza si dala s úvodem do děje zjevně práci, přesně a pěkně popsala, jak seriál začíná. Není z toho ale úplně jasné, jak se seriál vybarví. Nejde o nějaký děj, seriál je sledem lehounce chronologicky pospojovaných skečů. Jedna dívka ve studentské radě je násilnická liliputka s napoleonským komplexem a dvě zbylé jsou chlípné, jak já po dvou lahcích vína. Ony ovšem zastřízliva. Ten trouba Takotoši z toho má šok, namísto aby si to užil. Pokud máte za sebou ničím nepřerušovanou katolickou výchovu, raději se Seitokai yakuindomo vyhněte. Považujete-li se za intelektuála, který se směje jen vybraným inteligentním vtipům, kašlete na to. Máte-li však v sobě alespoň trochu primitivní perverze a myslíte si, že nejlepší vtipy jsou ty o sexu, možná vás SY rozesměje. Alespoň někdy. Abyste měli představu, jak to vypadá, tak dám příklad. "Máš obráceně tričko, Takatoši." "Dík, já si toho ani nevšiml." "Jo, člověk není nikdy dost opatrný, mám s tím špatné zkušenosti. Jednou jsem si dala obráceně vložku." A jsou tu i vtipy o dost drsnější. Viděno 7 dílů. Nepovažuji za vyloženou ztrátu času, ale přeci jen ho věnuji něčemu jinému. Silné ***.(23.8.2010)

 • Larky
  **

  Seitokai yakuindomo je rozhodně dobré pozitivně ocenit kvůli tomu, jak otevřený je. Moc seriálů, které by takovýmhle způsobem mluvili o sexu, dělali si z něj fory a hlavně na něm vystavěly celý scénář není. Je to osvěžující a autorům za tohle patří dík. Bohužel to je tak zhruba vše. Vtipy poměrně brzo začnou být repetetivní a tudíž nevtipné a tudíž se ten osvěžující dojem jaksi ztratí. Spousta z nich je navíc špatně vypointovaná, vtip přijde ve špatný okamžik nebo vůbec. Tohle je u takovéhoto typu seriálu naprosté selhání. No a když už seriál ve kterém je scénář vystaven jen a pouze na vtipech nefunguje máte pání tvůrci problém. Nezachraňují to bohužel ani hlavní postavy, které jsou až trestuhodně špatně napsané. Nejde ani tak o to, že je to jedna hloupá šablona vedle druhé, ale spíš o fakt, že scénář není napsaný tak, aby si z těch klišé dělal srandu a určité procento vtipů z nich vytěžil. Celkově za lepší 2* s tím, že problém je tu hlavně v tom, že Seitokai yakuindomo poměrně rychle dojde dech a vzhledem k tomu, jak primitivním formátem je scénář napsaný se nedokáže z podprůměrné druhé půle vyhrabat. Jednoznačné zklamání.(28.8.2012)