Láska nic nestojí

Láska nič nestojí

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2003, 98 min

• Richard_Ba

Love don´t cost a thing je absolútna parafráza filmu s Patrickom Dempseym Can´t buy me love. Názov , hl. postava loosera, kráska na objednanie a záver vrcholiaci láskou. Pri pozeraní tohto filmu sa mi zdalo, že sa pozerám na Can´t buy me love, ale v slnečných okuliaroch. Okrem nadmernej koncentrácie čiernej farby sa nič nezmenilo. Zaujímavý bol len fakt, že hodnota ženy počas 16 ročného rozdielu sa v amerike nezmenil. Alebo chceli azda tvorcovia týmto naznačiť, že hodnota bielej blondýnky v 80. rokoch je rovná hodnote čiernej baby v 21. storočí ? Teším sa na remake, ktorý bude značne ovplyvnený finančnou krízou, a tvorcovia ohodnotia cenu lásky v eurách :-D(18.2.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,924,226Tržby Celosvetovo $21,965,000(6.11.2009)

• Radek99

Komedie nepěkná.(7.2.2010)

• Jara.Cimrman.jr

Pokud jsem správně informován, tak nejsem introvert, černoch ani středoškolák, takže to bude patrně důvod, proč tomuto snímku moc nerozumím. Nicméně jsem přející člověk, tak jsem Alvinovi přál, aby se z pozice nadrženého losera dostal na post elitního zvlhčovače dívčích klínů a pak s chlapskou samozřejmostí odhalil své pravé JÁ. Alvin to samozřejmě zvládl a já jsem to taky přežil bez výraznější újmy na zdraví, tak do toho nebudu moc kopat.(7.4.2016)

remake nic moc komedie někdy z 80tých let a podle toho to taky vypadá, sice sou tam tu a tam nějaký odlišnosti, ale jinak je to naprosto totožnej příběh ničim oživenej a celkem nudnej, ale díky superkrásný Christině Millan se na to dá docela pěkně koukat(24.2.2007)

• mysicka

stokrát použitej vzorec pro romantickou komedii z americké střední školy.. místo bílejch tam hrajou černý a je to ještě o kapku trapnější než obvykle..(25.8.2007)

Pohodová černošská komedie. Ale kdyby tam nebyla ta postaba otce hlavního hrdiny, bylo by to za 2*.(19.2.2006)

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +Christina Milian, příběh, je to "černošská Teen komedie" -hlavní hrdina se chová jako debil, občas tedy trapné/// Řekl bych komedie která (snad) neurazí a někoho možná pobaví. Mě se celkem líbila. Ovšem je třeba brát v potaz, že existuje mnoho lepších snímků. Filmu vévodí hlavně postavy (Kal Pen v malé roli, otec hlavního hrdiny) a celkem fain hudba./// Celkem 48%///(7.8.2007)

• Tommy987

Jedna maličká minihviezda za postavu otca (i keď aj tam je cítiť inšpiráciu až vykrádanie - veľmi podobný týpek je aj Jimbov otec v American Pie) a malé bezvýznamné plus za to, že na Christinu Milian sa príjemne pozerá, ale inak patrí tento kvázifilm do tej najspodnejšej žumpy všetkého humusu, čo kedy Hollywood vyprodukoval. Tony klišé sa ešte dajú bezbolestne prežiť, ale úplná debilita prakticky každej postavy nie je pre chúďatká mozgové bunky už nič príjemné (sem-tam to už naberá takých rozmerov - "tanček" na pláži -, že to už priam hraničí so sebaparódiou). Takže zloba, zloba a ešte raz ZLOBA. 1 / 10(27.8.2007)

• bassator

7. 2. 2010 - 30%(13.2.2010)

• ARI50

Nestojí ale zábava musí být a tak je sice snímek v pohodě ale ne super.(26.10.2018)

• bouncer

Neskutečně provařená teenagerská romantická komedie. Kolik jsme už viděli takových filmů z prostředí amerických škol - totální outsider se stane největším oblíbencem, pak zase loserem a nakonec najde pravou lásku a uspěje jako genius... Tolikrát jsme to už viděli v jen malých obměnách, ale očividně stále někoho baví tito nereálné slátaniny sledovat...(10.6.2004)

• curunir

Nemám rád hip-hop.(20.10.2007)

• Terva

Já to vidím černě. Vůbec mě to nazaujalo.(31.5.2011)

• Tommassi3

"Spravil jsi mi to šprckou ??" ;)(27.9.2015)

• JJ.Gibson

K pobl*tí skvělej film!!! Nejmíň 6* se mi převrátil žaludek vzhůru nohama. Doporučuji to sledovat pouze na lačno. Láska nic nestojí dává slovu jednoduchý úplně nový význam! Trapnost slaboučkého scénáře je neskutečná. Bože!(19.2.2006)

• Fanucci

Až na otce Johnsona (stylové otevírání kondomů:-)) mne na tomto filmu vůbec nic nezaujalo. Typický americký teenagerovský snímek...Prvotřídní prvoplán a prvotřídní odpad:-)(31.3.2006)

• Flaxik

Konečně vím jak vypadá ten pravý blaxploitation horor. Komedie to nebyla určitě a romantiky jsem si tam taky nevšiml. Drama bylo hlavně rozhodování, jestli přepnu na jiný kanál anebo to nechám běžet až do konce.(18.11.2013)

Přesně tuhle namyšlenost žen nesnáším... Skvělí tatík. A hlavně Nick Cannon je v téhle roli naprosty borec... K popukání...(30.6.2009)

Jeden z těch filmů s minimem bělochů.(13.11.2010)

Proflaknute tema to bylo urcite. Ale co kdyz to frci, da se tomu dobry napad a scenar. Tak to neni vubec spatna romanticka komedie. Asi jsem byl v nejakem dobrem rozpolozeni ale tento snimek mne opravdu chytl a vtahl do deje, ktery byl prolozeny silenym Alvinovym otcem.(4.7.2005)

<< předchozí 1 2