Láska nic nestojí

Láska nič nestojí

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2003, 98 min

• Olík

Chodby střední školy a okoukaný vzorec „looser na cestě vzhůru“……..to už tady byli tisíckrát a někdy se na to dalo i dívat. Přidáte li k tomu, ale nesympatické hrdiny a celkový look snímku působící, že byl natočen o deset let dříve…….máme tady zaděláno na slušný průšvih. Ale POZOR změna, čtu si tady komentáře a někomu tady stačí jenom Christina Milian v záběru……..takže snímek si své diváky našel, vlk se nažral a kozy……..jejich obrysu jsme se taky dočkali.(25.11.2013)

• Richard_Ba

Love don´t cost a thing je absolútna parafráza filmu s Patrickom Dempseym Can´t buy me love. Názov , hl. postava loosera, kráska na objednanie a záver vrcholiaci láskou. Pri pozeraní tohto filmu sa mi zdalo, že sa pozerám na Can´t buy me love, ale v slnečných okuliaroch. Okrem nadmernej koncentrácie čiernej farby sa nič nezmenilo. Zaujímavý bol len fakt, že hodnota ženy počas 16 ročného rozdielu sa v amerike nezmenil. Alebo chceli azda tvorcovia týmto naznačiť, že hodnota bielej blondýnky v 80. rokoch je rovná hodnote čiernej baby v 21. storočí ? Teším sa na remake, ktorý bude značne ovplyvnený finančnou krízou, a tvorcovia ohodnotia cenu lásky v eurách :-D(18.2.2009)

• Tommy987

Jedna maličká minihviezda za postavu otca (i keď aj tam je cítiť inšpiráciu až vykrádanie - veľmi podobný týpek je aj Jimbov otec v American Pie) a malé bezvýznamné plus za to, že na Christinu Milian sa príjemne pozerá, ale inak patrí tento kvázifilm do tej najspodnejšej žumpy všetkého humusu, čo kedy Hollywood vyprodukoval. Tony klišé sa ešte dajú bezbolestne prežiť, ale úplná debilita prakticky každej postavy nie je pre chúďatká mozgové bunky už nič príjemné (sem-tam to už naberá takých rozmerov - "tanček" na pláži -, že to už priam hraničí so sebaparódiou). Takže zloba, zloba a ešte raz ZLOBA. 1 / 10(27.8.2007)

• Skleni

Priemerná romantická komédia, ktorá na prvý pohľad pobaví a zaujme no po bližšom preskúmaní či opätovnom vzhliadnutí sa hambíte zato, že ste to videli. To bol môj prípad. Ale musím uznať, že je to dobrá teenegerská komédia, ale nesmiete priznať pred inými, že ste ju videli:-D. Ale nie. Žartujem. nieje to až tak hrozné. Ale určite je to k zaplakaniu ak by niekto bral tento film ako niečo umelecky či ináč hodnotné.40%(8.5.2009)

• bouncer

Neskutečně provařená teenagerská romantická komedie. Kolik jsme už viděli takových filmů z prostředí amerických škol - totální outsider se stane největším oblíbencem, pak zase loserem a nakonec najde pravou lásku a uspěje jako genius... Tolikrát jsme to už viděli v jen malých obměnách, ale očividně stále někoho baví tito nereálné slátaniny sledovat...(10.6.2004)

• - Značná část natáčení probíhala v Long Beach Polytechnic High School v Long Beach v Kalifornii. (Terva)