Láska nic nestojí

Láska nič nestojí

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2003, 98 min

• Jara.Cimrman.jr

Pokud jsem správně informován, tak nejsem introvert, černoch ani středoškolák, takže to bude patrně důvod, proč tomuto snímku moc nerozumím. Nicméně jsem přející člověk, tak jsem Alvinovi přál, aby se z pozice nadrženého losera dostal na post elitního zvlhčovače dívčích klínů a pak s chlapskou samozřejmostí odhalil své pravé JÁ. Alvin to samozřejmě zvládl a já jsem to taky přežil bez výraznější újmy na zdraví, tak do toho nebudu moc kopat.(7.4.2016)

Černošská předělávka skvělé teenager komedie z 80.let, tak skvělá už není, ale průměrně dobrá je. Christina Milian je sice milá, ale původní pár (Patrick Dempsey a Amanda Peterson) mi byl daleko sympatičtější. Líbivé songy let osmdesátých nahradil hip hop a humor krapet přitvrdil (Alvinův otec). Takže z trouby se opět stal populární švihák a já se opět celkem bavil.(30.1.2006)

• Tommy987

Jedna maličká minihviezda za postavu otca (i keď aj tam je cítiť inšpiráciu až vykrádanie - veľmi podobný týpek je aj Jimbov otec v American Pie) a malé bezvýznamné plus za to, že na Christinu Milian sa príjemne pozerá, ale inak patrí tento kvázifilm do tej najspodnejšej žumpy všetkého humusu, čo kedy Hollywood vyprodukoval. Tony klišé sa ešte dajú bezbolestne prežiť, ale úplná debilita prakticky každej postavy nie je pre chúďatká mozgové bunky už nič príjemné (sem-tam to už naberá takých rozmerov - "tanček" na pláži -, že to už priam hraničí so sebaparódiou). Takže zloba, zloba a ešte raz ZLOBA. 1 / 10(27.8.2007)

• Nikol10

Klasická černošská komedie s hip-hop stylem. Moc sem se nezasmála,celkem i nudila. Ale musím dát dvě hvězdičky jednu za krásnou Christinu,která je i moc dobrá zpěvačka v reálu a druhou za šíleného otce,který je velmi podobný tomu z Prciček,ale to nevadí,pobavil a ten jeho taneček na začátku šílený! :)(20.11.2013)

• Skleni

Priemerná romantická komédia, ktorá na prvý pohľad pobaví a zaujme no po bližšom preskúmaní či opätovnom vzhliadnutí sa hambíte zato, že ste to videli. To bol môj prípad. Ale musím uznať, že je to dobrá teenegerská komédia, ale nesmiete priznať pred inými, že ste ju videli:-D. Ale nie. Žartujem. nieje to až tak hrozné. Ale určite je to k zaplakaniu ak by niekto bral tento film ako niečo umelecky či ináč hodnotné.40%(8.5.2009)

• - Značná část natáčení probíhala v Long Beach Polytechnic High School v Long Beach v Kalifornii. (Terva)