Láska nic nestojí

Láska nič nestojí

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2003, 98 min

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +Christina Milian, příběh, je to "černošská Teen komedie" -hlavní hrdina se chová jako debil, občas tedy trapné/// Řekl bych komedie která (snad) neurazí a někoho možná pobaví. Mě se celkem líbila. Ovšem je třeba brát v potaz, že existuje mnoho lepších snímků. Filmu vévodí hlavně postavy (Kal Pen v malé roli, otec hlavního hrdiny) a celkem fain hudba./// Celkem 48%///(7.8.2007)

• Olík

Chodby střední školy a okoukaný vzorec „looser na cestě vzhůru“……..to už tady byli tisíckrát a někdy se na to dalo i dívat. Přidáte li k tomu, ale nesympatické hrdiny a celkový look snímku působící, že byl natočen o deset let dříve…….máme tady zaděláno na slušný průšvih. Ale POZOR změna, čtu si tady komentáře a někomu tady stačí jenom Christina Milian v záběru……..takže snímek si své diváky našel, vlk se nažral a kozy……..jejich obrysu jsme se taky dočkali.(25.11.2013)

• Skleni

Priemerná romantická komédia, ktorá na prvý pohľad pobaví a zaujme no po bližšom preskúmaní či opätovnom vzhliadnutí sa hambíte zato, že ste to videli. To bol môj prípad. Ale musím uznať, že je to dobrá teenegerská komédia, ale nesmiete priznať pred inými, že ste ju videli:-D. Ale nie. Žartujem. nieje to až tak hrozné. Ale určite je to k zaplakaniu ak by niekto bral tento film ako niečo umelecky či ináč hodnotné.40%(8.5.2009)

Černošská předělávka skvělé teenager komedie z 80.let, tak skvělá už není, ale průměrně dobrá je. Christina Milian je sice milá, ale původní pár (Patrick Dempsey a Amanda Peterson) mi byl daleko sympatičtější. Líbivé songy let osmdesátých nahradil hip hop a humor krapet přitvrdil (Alvinův otec). Takže z trouby se opět stal populární švihák a já se opět celkem bavil.(30.1.2006)

• bouncer

Neskutečně provařená teenagerská romantická komedie. Kolik jsme už viděli takových filmů z prostředí amerických škol - totální outsider se stane největším oblíbencem, pak zase loserem a nakonec najde pravou lásku a uspěje jako genius... Tolikrát jsme to už viděli v jen malých obměnách, ale očividně stále někoho baví tito nereálné slátaniny sledovat...(10.6.2004)

• - Značná část natáčení probíhala v Long Beach Polytechnic High School v Long Beach v Kalifornii. (Terva)