Francouzský režisér François (Frédéric van den Driessche) chce natočit film o podstatě ženské rozkoše a tabu, které tento subjekt stále obklopují. Řada mladých žen poskytuje interview týkající se jejich sexuálních fantazií a režisér jim nabízí natočit zkoušku, ve které by před kamerou masturbovaly až k orgasmu. To akceptuje Julie (Lise Bellynck), nejistá Charlotte (Maroussia Dubreuil) a lhářka Stefanie (Marie Allan), ale netuší, že budou zapojeny do eroticky vypjatých hrátek ve třech. Intenzivní prožívání problematiky současně s vidinami ducha vlastní babičky a zjevováním dvou padlých andělů vede režiséra až k manželským problémům. Hranice mezi uměním, soft pornem, intelektuální diskusí/blábolem a voyerismem jsou v tomto filmu poněkud rozostřené. (Peabody)

Moogwi

Režisér hledá do svého nového filmu, respektive do své studie, mladé herečky které jsou ochotny dělat sexuální hrátky, nejlépe na veřejnosti, ve více lidech, a u toho být natáčeny. Jejich pocit slasti a rozkože je pak podrobně rozebírán a zkoumán v rámci tohoto "experimentu", který se snaží odhalit jak divák reaguje na tyto pobuřující záběry. Teď to vypadá na nějaké porno, a ono to vlastně ve skutečnosti je takové soft porno. Viděno s anglickými titulky, takže pár věcí mi zřejmě ušlo a některé drobnosti jsem nepostřehl ale hlavní dějovou linii jsem snad pochopil :) jediné kde mám v hlavě otazník je smysl a symbolika dvou imaginárních žen, které jakoby řídí sled událostí a hlavně režisérův osud. S českými titulky by to bylo zřejmě snažší. ()

Polnoch

Nadpriemerná dráma s výborne zakomponovaným fantasy motívom. Počas celého filmu som bol v napätí a od úvodnej scény som cítil silný nepokoj, tušenie, že veci sa nevyvíjajú dobre. Tento pocit gradoval až do finále, ktoré bolo obstojné. 7/10 ()

ejnl

Celou dobu jsem zvažoval, jestli se nejedná o jakýsi polodokument, vede k tomu narativní forma i andělský nadrámec. Vidíme casting, ve kterém slečny odmítají vůbec jen zkoušet erotické scény, a přišlo mi zajímavé přemýšlet nad tím, jestli tam herečky přišly opravdu nepřipraveny na to, co se bude dít. Ale vůbec nejzajímavější a možná i erotičtější než samotné erotické pasáže jsou niterné dialogy o sexuálních motivacích a touhách jednotlivých aktérek. Vzrušující dusno postupně střídá hysterie vedoucí k destrukci, což mi v kontextu s Cronenbergovou Nebezpečnou metodou, která mi v hlavě ihned naskočila pro srovnání, zde přijde řečeno mnohem čistěji. ()

Ariella

Díky přemíře lesbického soft porna jsem to ani nedodívala do konce. Doporučuji těm, kteří se rádi dívají na krásné nahé ženy v různých polohách a okolo toho možná i trochu dramatu. Dávám jeden bod za hezké herečky. ()