Luau

USA, 1982

Tim Burton

Tim Burton

• swamp

Ty voe - Burton s Reesem na tripu! :D Šílená blbost, ale něco takového prostě nevymyslíte! :P(25.8.2013)

• ScarPoul

na toto nie som dosť sfetovaný. Burton natočil srandičku, ktorá môže rozosmiať, ale z väčšou pravdepodobnosťou budete mať chuť sa zastreliť. Veľmi hlúpe a veľmi neoriginálne.(28.12.2009)

• ABLABLABLA

What the hell was that????? Tohle snad není ani Burton a jestli jo, tak se hodně ztratil vzhledem k tomu, že v tuhle dobu za sebou měl už Vincenta a Stalk of the Celery. Popravdě se na to vůbec nedalo dívat, nemluvě o otřesné kameře. Jakože tříminutová tančící scéna? Tříminutová surfovací scéna? Vzhledem k tomu, že snímek má 32 minut..no....Některé scény asi byly zamýšleny vtipné, je fakt, že jsem si to asi u čtyř scének uvědomila, že tohle bylo zamýšleno jako vtip, ale nepřišlo mi to tak. Spíše jsem se nudila a modlila ať už to skončí. Je možné aby Burton natočil film, kde se polovinu z něj skáče a jásá radostí? Je. A co byl sakra ten vulkán? Radši už s tím nechci nikdy přijít do styku. Popravdě díky tomuto pozměním hodnocení u Doctor of doom. Tohle je odpad, Doctor of doom si zaslouží aspoň 1*.(21.1.2013)

• easaque

při prozkoumávání Burtonovské filmografie jsem narazil i na tuto úchylnost, která mi stačila vzít veškerou energii na dokoukání už po první čtvrtině. Na krátkometrážní film je to až moooc dlouhé. Takže jen pro otrlé a nebo jako studijní materiál pro jeho životopisce. Podrobné hodnocení je zbytečné...(3.6.2013)

• Isabell11

Zajímavá raná tvorba Burtona, tipu "studentský film", úlet.(22.7.2011)

• Ziralka

• Benisippo

No bohužel mě ty oldskůlové prvotiny moc neberou :-//(11.1.2014)

• Rapaport

Co to sakra bylo? Asi Burton a Rees neměli jedno odpoledne co dělat, tak se sjeli a natočili tuhle divnou slátaninu.(22.11.2014)

• Ewík

Každý někdy musí vždy natočit nějaký film, který je totálně mimo...tohle je podle mě děs.(15.9.2012)

• HAssAN

Ak zoberieme v úvahu, že v tom istom roku bol natočený, v mojich očiach klenot, Vincent a k tomu nekvalitný záznam na YT tak naozaj len 1* a toľko pesničiek tuším nieje ani v simpsonovcoch :)(21.6.2011)

• kubilov

Zřejmě asi největší omyl Tima Burtona, nemá to jeho obvyklou střeštěnou pohádkovost a ani nějakej extra děj.(12.8.2013)

• Scraffy

Začiatky Tima Burtona boli všelijaké. :D(25.1.2018)