Reklama

Reklama

Moje tlustá řecká svatba 3

  • USA My Big Fat Greek Wedding 3 (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snaha splnit poslední přání zemřelého otce je chvályhodná a může se proměnit v naprosto nečekanou dobrodružnou výpravu. Toulin (Nia Vardalos) tatínek byl Řek jako poleno, americkému občanství navzdory (ostatně jeho až nezdravý vztah k zemi předků byl hlavním zdrojem fórů v Mojí tlusté řecké svatbě). Jeho snem bylo vrátit se do rodné vesnice a sejít se se starými kamarády. Toula se rozhodne spojit příjemné s užitečným, a tak naplánuje rodinný výlet do kolébky civilizace, v níž se kdysi „kolébali“ i její předkové. Rodinný výlet v podání klanu Portokalů ovšem znamená, že půlka letadla do Řecka patří jen jim. A protože platí, že čím větší je rodina, tím větší jsou problémy, má se země pod Akropolí na co těšit. Zvlášť když nic nejde podle plánu a Portokalovi jsou chodící přírodní katastrofa. Jenže kam se v tomhle směru hrabou na své řecké příbuzné, kteří pro ně mají připravené celou řadu překvapení. A všechna zdaleka nejsou pěkná. Jenže Řecko je kouzelná země, kde stačí sníst souvlaki, napít se ouza, podívat se do blankytně modrých vln Egejského dobře a víte, že všechno dobře dopadne. (CinemArt)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (5)

ElisR 

všechny recenze uživatele

Nejlepší z celé triologie. Toula a její rodina je prostě boží, i když tentokrát bez Gase, za to navíc s Alexisem Georgoulisem, který nesmí ve filmu s řeckou tématikou chybět! Film rozhodně nemá nouzi o přirozený (nenucený) vtip a prostředí Řecka to jen podtrhuje..! Není to žádný složitý biják, ale skvělá oddychovka, po které hned plánujete koupit jednosměrnou letenku do Řecka. ()

kocik1 

všechny recenze uživatele

Dějově je tenhle film úplně o ničem, vtipy jsou chybně vypointované a tak upřímný smích nakonec nepřijde, ale na druhou stranu a všemu navzdory vzbuzuje film vcelku příijemný pocit pohody. ()

Reklama

FlyingGentle 

všechny recenze uživatele

Pro mně nejlepší film celé trilogie. Ale nečekejme žádnou filmařinu. Je to spíše reklama na krásné řecké exteriéry, inspirace oběma díly Mamma Mia je zřetelná, ale tím, že se dotřetice neopakuje americké prostředí a hlavní hrdinové - ve ztřeštěném duchu, jak jinak - víceméně prožívají dovolenou v Řecku, má to krásný letní šmrnc. Prostě skvělý oddech na závěr léta. Navrh skvělá lidová hudba, zajímavý proces destilace olivového oleje a neskutečně emotivní scéna ve tmě u nejstaršího stromu, kde Nikos a Toula rozprašují ostatky zemřelého otce (omlouvám se za spoiler, ale musel jsem to zmínit. Jen za tohle dostane film to nejlepší hodnocení. Návštěvnost asi nebude v kinech vysoká, ale kdo miluje Řecko, ten si to užije ve vrchovaté míře. ()

Vyhy 

všechny recenze uživatele

Tři hvězdy za příjemný, nadále rozvíjejíci se příběh a známé postavy. Čtvrtá hvězda za odvahu natočit další díl a pátá hvězda za mou srdcovku, což je Řecko. Tím pádem nemám co vytknout. Žádný trapný humor, krásně to navazuje na předcházející díly a má to letní vibe a je to pohodová komedie s přidanou řeckou hodnotou. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama