• dobytek

Abych pravdu řek, tak mi to přišlo tak debilní, že jsem to ani nedokoukal a radši jsem šel natírat stěnu v pokoji. Ale mam pocit, že jsem se tam něčemu snad jednou zasmál a navíc, kdyby to nebylo tak debilní, tak se k tomu natření stěny asi nikdy nedokopu, takže dávám 1 hvězdičku. Možná se na to někdy zkusim podívat znovu na celý (teď to stejně na HBO běží snad každej tejden), jestli třeba nezměnim náhodou názor, ale dost pochybuju. Momentálně se mi dere na jazyk akorát jeden výrok z filmu Pelíšky... Víš co, Travolto? Di do prdele.(19.4.2007)

• LadyPupu

Hvězda vedle hvězdy. Jinak dějově slabší, ale co. Jednou za čas mi takovej film nevadí, naopak jsem se párkrát i dost zasmála. Přece jen jsem obyčejný divák a nehraju si na to, že po večerech v laboratoři štěpím atom nebo píšu recenze na Ibsenova dramata. Nejlepší je tady pan Skála s nalepeným kobercem na hlavě a setsakramentsky pohyblivým obočím a ruskej mafián, kterýmu při každé ráně z pistole o kus poposkočilo tupé. Vyloženě odpočinková záležitost.(20.1.2016)

• Tsunami_X

Promrhaný potenciál plný celebrit, který se svými absurdními dialogy a hereckým obsazením zoufale snaží napodobovat jistou pecku z roku ´94. Bohužel se mu to nedaří ani v jednotlivých rovinách, natož pak v kompaktním celku, po kterém srdce filmového fanouška touží už od nahození několika narážek v úvodu. Lačný divák může být poněkud zmaten a zaskočen, kam tento výlisek zařadit, protože na komedii je to celé málo komediální, na drama zase krutě nedramatické a osobitý styl či režijní dotek by v tom hledal jen úplný primitiv, zvlášť když přihlédneme k tomu, jaká nula seděla na režisérské stoličce.U postav jedna karikatura vedle druhé zastiňuje mysl tak, že si do této skupiny můžete přihodit i osoby, které by jste v rámci snímku měli brát vážně a ne nad nimi ohrnovat nos. Ale možná to celé příliš rozebírám a hlavním problémem je, že při natáčení se všichni na place výborně bavili...(24.5.2005)

• Necrotongue

Občas se vracím k filmům, které jsem už nějaký ten rok neviděl, abych zrevidoval svá hodnocení a u tohoto snímku jsem došel k názoru, že jsem jej ohvězdičkoval v náhlém pominutí smyslů. Děj mě po patnácti minutách přestal bavit, postava Lindy Moon mi lezla příšerně na nervy a obsazení mi navodilo pocit, že si někdo myslel, že točí nové Pulp Fiction. Film byl zoufale chabý, za své původní hodnocení se hluboce stydím a jsem rád, že jsem se včera oholil, protože se budu minimálně dva dny vyhýbat zrcadlům. Ponechávám dvě hvězdičky za výkon Vince Vaughna a za pravé obočí Dwaynea Johnsona.(15.1.2018)

• Lennnnna

Jestli něco prošlo kolem mě, jako člověk, kterého míjím na ulici a nezanechalo žádné následky, pak je to tenhle snímek nudný už od začátku. Pokud to měla být komedie, čemu jsem se měla smát? Snad jen potrhlému členovi gangu, co neudží zbraň v ruce, aniž by z ní nevystřelil nebo The Rockovi, klterý umí nádherně zvedat obočí? Na celý film dost chabé, řekla bych. A pokud v tom měl být jistý nádech krimálky, tak uh uh, právě mi trochu zaskočilo. Kolik za to Umě dali, že se mohla snížit k něčemu takovému?????(3.10.2005)

• - Snímek je posledním pro Roberta Pastorelliho (Murphy Brown, Likvidátor). (imro)

• - Po filmu Malý svědek (2001) se jedná již o druhý snímek, ve kterém si společně zahráli John Travolta a Vince Vaughn. Podobně se jedná o druhý společný projekt i pro hereckou trojice Uma Thurman, John Travolta a Harvey Keitel, kteří se setkali již během natáčení filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994). (x_silver)

• - 53 milionové pokračování úspešné komedie Chyťte ho! (1995) vydělalo během úvodního víkendu (4.-6.3. 2005) 23,4 mil. dolarů. Celkově si odneslo z amerických kin 55,8 milionu, zatímco jeho předchůdce 72 milionů. (imro)