• villon17

Ani nevím, za co ta jedna je. Tenhle propadák si ji nezaslouží. Možná jedině díky hereckému obsazení. Ale jak si mohli vymýt mozek a přistoupit na něco tak ubohého, nepochopím. Ani taneček Umy s Travoltou "filmu" nepomohl. Zkráceně: nuda, nuda a zase nuda. Pořádný děj nebyl, o konci nemluvě. Nemají se čím chlubit zhaslé hvězdičky.(20.1.2008)

TV/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 8/10/// +námět a prostředí, hudba, hvězdná plejáda herců -občas moc zahleděné do sebe, některé situace možná nevyzní tak vtipně jak by měli/// Celkem svižná komedie z hudebního a filmového průmyslu, která si trochu pohrává s žánrem krimi a hraje si s divákem na gangstry. Přitom cituje nejeden film a strefuje se do kdejaké filmové či hudební osobnosti. Komu se ještě neokoukal John Travolta potká tu krásnou Umu a božského Dwaynea Johnsona, který hraje tak zajímavou postavu, že chvilku nebudete věřit, že to je on. Rozhodně jsem si ho vychutnával a u celého filmu se bavil./// Celkem 83%///(25.3.2011)

• LadyPupu

Hvězda vedle hvězdy. Jinak dějově slabší, ale co. Jednou za čas mi takovej film nevadí, naopak jsem se párkrát i dost zasmála. Přece jen jsem obyčejný divák a nehraju si na to, že po večerech v laboratoři štěpím atom nebo píšu recenze na Ibsenova dramata. Nejlepší je tady pan Skála s nalepeným kobercem na hlavě a setsakramentsky pohyblivým obočím a ruskej mafián, kterýmu při každé ráně z pistole o kus poposkočilo tupé. Vyloženě odpočinková záležitost.(20.1.2016)

Super skvělá zábavná komedie na kterou se v životě podívám ještě asi tak milionkrát. A je to hlavně díky obsazení Travolta je přesnej a působí takovym nabouchanym dojmem a přitom je ale slušnej a sedí mi do role "chlápka nad věcí co v tom umí chodit". Uma si tu roli užívá a čím je starší tím je hezčí (dřív se mi nelíbila a teď jsem zvědavej co z ní vyleze až jí bude 80). navíc se opět dočkám společného tancování jakéhosi odkazu na Pulp Fiction. Harvey Keitel jak jsme ho ještě neviděli a asi tak 70% filmu s někym telefonuje. Christina Millan je hezká a roli zvládla, nevím jestli to fakt zpívala ona, ale jestli jo tak taky umí zpívat :-) . Cedric The Entertainer a André Benjamin prostě hrajou "nigga gangstas" a to zvládne každej černoch na jedničku. Oproti nim mě zklamali Rusáci kteří furt jen dostávali do držky nebo chcípali, i když ten týpek s tupé a monoklama byl opravdu "cool". Vince Vaughn opět potvrdil že komedie mu sedne jako praseti drbání, ale to hlavní a nejhustější je The Rock kterej mě naprosto posadil na prdel. Sice jsem koukal na wrestling když jsem byl malej takže vim že je to showman ale to co předvádí tady... No nejenže novej akční král ale bezvadnej komik kterej opravdu umí rozesmát (a taky skvěle tancuje ňáký polynészký tance nebo co to bylo). Přičtěte dobrý nápady s plakátama super hudbu (aby ne když je celej film o hudbě) a dostanete film na kterej se nezapomíná.(7.5.2005)

• Lennnnna

Jestli něco prošlo kolem mě, jako člověk, kterého míjím na ulici a nezanechalo žádné následky, pak je to tenhle snímek nudný už od začátku. Pokud to měla být komedie, čemu jsem se měla smát? Snad jen potrhlému členovi gangu, co neudží zbraň v ruce, aniž by z ní nevystřelil nebo The Rockovi, klterý umí nádherně zvedat obočí? Na celý film dost chabé, řekla bych. A pokud v tom měl být jistý nádech krimálky, tak uh uh, právě mi trochu zaskočilo. Kolik za to Umě dali, že se mohla snížit k něčemu takovému?????(3.10.2005)