• villon17

Ani nevím, za co ta jedna je. Tenhle propadák si ji nezaslouží. Možná jedině díky hereckému obsazení. Ale jak si mohli vymýt mozek a přistoupit na něco tak ubohého, nepochopím. Ani taneček Umy s Travoltou "filmu" nepomohl. Zkráceně: nuda, nuda a zase nuda. Pořádný děj nebyl, o konci nemluvě. Nemají se čím chlubit zhaslé hvězdičky.(20.1.2008)

Na této malinko tuctové komedii mě celkem překvapilo její hvězdné obsazení. Známých a musím říct že i dobrých herců tam bylo opravdu mnoho. Dovolím si však tvrdit, že v tomto případě jde bohužel o zbytečné vyplýtvání takových celebrit na pouhou odpočinkovou záležitost, které chybí duchaplný děj a která nás jen místy pobaví ne-příliš originálními vtípky. Ono se na to dobře dívá, ale sebemenší kulturní skutek utek. Ale kdo ví, třeba právě o to se řezisér při natáčení snažil bez pomyšlení na nějaké větší ohlasy a úspěchy.(19.1.2008)

Nemôžem povedať, že by som sa nudil. Travolta má charizmu a ako mafián je povedzme - uveriteľný. Uma Thurman potvrdzuje, že s Travoltom jej to sekne ale úplne rozkošný je The Rock a Vince Vaughn tiež nemá chybu. Do toho sa pripletú ešte ruská mafia a nigga gangstas a kolotoč sa môže začať. Jo a ešte aby sa nezabudlo na H. Keitela -" v hudobnej branži sme všetci mafiáni". Okrem toho množstvo ďalších hviezd showbiznisu v cameo roliach. Niektoré momenty boli naozaj perlami...(8.1.2006)

Zástup hollywoodských hvězd dlouhý jako fronta na banány v hlubokém socialismu. Film to není špatný, ale s tou plejádou jmen v závěrečných titulcích bych čekal trochu víc. Je to spíše taková typická americká hloupost. Pokud jde o satiru, pak je vše v pořádku. Narážek je tam mraky a snad na každé téma. Hodnotím 3 hvězdičkami, nakonec z toho byla docela pěkná a nenáročná podívaná.(14.3.2013)

Neočekával sem žádný extra film, v životě sem o něm neslyšel, dokonce jsem na něj koukal v roce 2013 znova, aniž bych si vzpomněl, že už jsem ho viděl a v roce 2008 ho tady už hodnotil, ale to tak u některých filmů bývá. Člověk si tak jednoduše může odvodit, že to ničím výjimečné není. Na druhou stranu za špatné bych to taky neoznačil. Je to narvané celebritami a dělají si víceméně srandu z hudebního průmyslu, takže kdo tuhle branži žere, se u toho bude bavit možná o něco víc. Všichni z tohohle odvětví tu jsou víceméně za mafiány a o vraždy tu není nouze.(21.2.2008)

• - Představitel Chiliho John Travolta je skutečně výborný tanečník. Přesvědčit se diváci mohli například již ve filmech Horečka sobotní noci (1977) nebo Pulp Fictionu: Historky z podsvětí (1996). (x_silver)

• - Na začátku filmu Chili (John Travolta) mluví o tom, že film potřebuje na získání nejvyššího ratingu přístupnosti R víc než jedno použití slůvka f*ck. A hned ho řekne. Tím, že toto slovo v celém filmu zazní jen jednou, dostal mírnější rating PG-13. (imro)

• - Elliot Wilhelm (Dwayne Johnson) nosí hodinky značky Casio DW-560E. (dyfur)