Tenhle film uzavřel trilogii mnou letos viděných životopisných filmů. Zatímco "Letec" byl o člověku o kterém jsem nikdy neslyšel, "Ray" o muzikantovi hrajícím muziku mně nepříliš blízkou, tak tohle by měla být jiná káva. Sport, který znám, miluju a kterému rozumím ..... Bohužel, pocta "největšímu golfistovi historie" je natočena suše, bez nosného příběhu, se spoustou kýčovitých záběrů a s bídnou hudbou. Takže i když mi ústřední hrdina byl nejbližší, tak úrovní na "Raye" ztrácí několik světelných let ... 50%(23.4.2005)

Tenhle film má kliku že miluju golf, jinak by to bylo za dvě. Caviezel je děsnej, popravdě mi celej film lezl na nervy. Většinu filmu se tam potuluje s nablblým vyrazem a proboha co to má na hlavě. Jinak ostatní herci ujdou a dá se na to koukat. Kdo má rád golf a o Bobbym něco ví, tak si film určitě užije.(4.2.2009)

Je to pochopitelně snímek hlavně o golfu a jednom z největších hráčů jeho historie. Bobby Jones dokázal něco nevídaného a vy budete jeho kariéru sledovat od začátků, kdy jako kluk trénoval na zahradě za domem, až k samotnému vrcholu. Ovšem je to snímek i o tom, jak se vyrovnat s nepříjemnou nemocí a výbušnou povahou. A v neposlední řadě je i o rodině a vztazích v ní. Místy bylo možná tempo pro někoho až moc pomalé, ale já osobně dávám 80 %. Oblíbená část- rozhovor O.B.Keelera na lodi ohledně sázek na Jonese(3.4.2010)

Chápu, že příběh legendárního amerického amatérského golfisty Jonese nemohl nakonec nechat někoho spát, jeho život a úspěchy (dokázal získat tzv Grand Slam – během jednoho roku vyhrál všechny čtyři největší golfové podniky své doby) daly by se snad zpracovat i lépe. Problém vidím v samotné hlavní roli, do které se Caviezel moc nehodí a v blonďatém přelivu působí jako tragik v bohapusté komedii, ale také režii snímku. Ta není mnoho konzistentní a zbytečně se rozptyluje opičárnami různého typu (mladý Jones se poprvé vidí se svojí pozdější ženou a tak usilovně ji sleduje, až spadne ze židle /ha, ha/ - následná scéna s tramvají /hi, hi/ je potom to samé v bledě modrém). Nebudu se ani pozastavovat nad tím, že Jones v Caviezelově podání vypadá pořád stejně, i přes léta, která jednotlivé scény dělí - filmový neduh, který se týká bohužel všech postav, objevujících se na scéně opakovaně. II Scénář: Rowdy Herrington, Bill Pryor, Tony De Paul. 50%(13.8.2011)

Unylí biograficky pribeh legendy golfu Bobby Jones je i navic spatne obsazeny a neni vidno sebemensi snahy, jak hlavni postavy (stupidni sestrih a barva vlasu, ktere nesednou James Caviezel), tak i jeho verne zeny (odepisuju Claire Forlani jako herecku). Kladem filmu je par moralitek tykajicich se sportu obecne a lidi kolem nej. 45%(27.3.2007)