Divoké včely (TV film)

USA, 1976, 90 min

Bruce Geller

Guerdon Trueblood

Walter Murphy

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

• MM_Ramone

Filmy o vraždiacích zvieratách sú všeobecne považované za nenáročný, úpadkový horrorový subžáner. Ja ich mám i napriek tomu celkom rád. Už na mňa zaútočila všeliaka háveď. Dravé šelmy, zmutované potvory, morské živočíchy a tiež aj rôzny hmyz. Teraz naposledy to boli divoké africké včely. Pozrel som si starší americký film "The Savege Bees" z roku 1976. Oceňujem na ňom predovšetkým to, že zabijácke včely boli reálne, žiadne mizerné digitálne animácie. **(16.4.2018)

• Campbell

Jeden z těch horších béčkovejch filmů o včelách. Který zapadl v zapomění celkem právem. Bylo by to standartní béčko kdyby ty včely útočily častěji. Takhle je to užvaněná nuda s neuvěřitelně tupéma dialogama. Navíc ten výskyt agresivních včel byl celkem směšnej. Co více o tomhle říct? Málo mrtvol, špatní herci, sem tam zábava ale celkově není o co stát.(27.3.2014)

Včeličky pilné, snaživé a vraždící. Ráda se podívám na tenhle druh hororu a popravdě nebyla jsem ani trochu zklamaná. Je to hodně retro, znát to na filmu je, ale svoje kouzlo to mělo. Uznávám,každýmu sednout nemusí,ale jako oddychovka to jde.(10.6.2018)