poster

Divoké včely (TV film)

 • USA

  The Savage Bees

 • Velká Británie

  The Savage Bees

Horor / Thriller / Akční

USA, 1976, 90 min

Režie:

Bruce Geller

Scénář:

Guerdon Trueblood

Hudba:

Walter Murphy
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • MM_Ramone
  **

  Filmy o vraždiacích zvieratách sú všeobecne považované za nenáročný, úpadkový horrorový subžáner. Ja ich mám i napriek tomu celkom rád. Už na mňa zaútočila všeliaka háveď. Dravé šelmy, zmutované potvory, morské živočíchy a tiež aj rôzny hmyz. Teraz naposledy to boli divoké africké včely. Pozrel som si starší americký film "The Savege Bees" z roku 1976. Oceňujem na ňom predovšetkým to, že zabijácke včely boli reálne, žiadne mizerné digitálne animácie. **(16.4.2018)

 • Campbell
  **

  Jeden z těch horších béčkovejch filmů o včelách. Který zapadl v zapomění celkem právem. Bylo by to standartní béčko kdyby ty včely útočily častěji. Takhle je to užvaněná nuda s neuvěřitelně tupéma dialogama. Navíc ten výskyt agresivních včel byl celkem směšnej. Co více o tomhle říct? Málo mrtvol, špatní herci, sem tam zábava ale celkově není o co stát.(27.3.2014)

 • Kontryhelka
  ****

  Včeličky pilné, snaživé a vraždící. Ráda se podívám na tenhle druh hororu a popravdě nebyla jsem ani trochu zklamaná. Je to hodně retro, znát to na filmu je, ale svoje kouzlo to mělo. Uznávám,každýmu sednout nemusí,ale jako oddychovka to jde.(10.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace