Reklama

Reklama

Divoké včely

(TV film)
  • Česko Zabijácké včely (neoficiální název) (více)

Obsahy(1)

V New Orleans se připravují na každoroční masopustní karneval. Město je přeplněno návštěvníky, kapely hrají, chystají se alegorické vozy a každou chvílí má propuknout veselí a vřava. Ale k městu se blíží bzučící roj včel, které vznikly křížením divokých afrických včel, které se vyznačují zvýšenou agresivitou a příznačným názvem včely – zabijáci. (dopita)

(více)

Recenze (4)

majo25 

všechny recenze uživatele

Animal triler v televíznom podaní, ktorý vôbec nevyzerá zle. Navyše obsadený takými zvučnými hercami ako sú Ben Johnson či Horst Buchholz. Nájazdy včiel vyzerajú autenticky, pri bližšom pohĺade sú to vždy zhluky hýbajúcich sa včiel, žiadne namaľované obrázky, modelíky či digitálne efekty, ako je tomu v dnešnej dobe. V závere nechýba naťahované napatie. Len ten záver, v ktorom sa sa včiel zbavia až príliš jednoduchým spôsobom, mi celkom nesadol. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch horších béčkovejch filmů o včelách. Který zapadl v zapomění celkem právem. Bylo by to standartní béčko kdyby ty včely útočily častěji. Takhle je to užvaněná nuda s neuvěřitelně tupéma dialogama. Navíc ten výskyt agresivních včel byl celkem směšnej. Co více o tomhle říct? Málo mrtvol, špatní herci, sem tam zábava ale celkově není o co stát. ()

Reklama

Kontryhelka 

všechny recenze uživatele

Včeličky pilné, snaživé a vraždící. Ráda se podívám na tenhle druh hororu a popravdě nebyla jsem ani trochu zklamaná. Je to hodně retro, znát to na filmu je, ale svoje kouzlo to mělo. Uznávám,každýmu sednout nemusí,ale jako oddychovka to jde. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Filmy o vraždiacích zvieratách sú všeobecne považované za nenáročný, úpadkový horrorový subžáner. Ja ich mám i napriek tomu celkom rád. Už na mňa zaútočila všeliaka háveď. Dravé šelmy, zmutované potvory, morské živočíchy a tiež aj rôzny hmyz. Teraz naposledy to boli divoké africké včely. Pozrel som si starší americký film "The Savege Bees" z roku 1976. Oceňujem na ňom predovšetkým to, že zabijácke včely boli reálne, žiadne mizerné digitálne animácie. ** ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama