Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Při stavebních pracích se najde stará videokamera, která zachycuje šílenou střelbu dvojice mladistvých útočníků v nákupním středisku a jejich sebevraždu. Policie rozbíhá pátrání po třetím ze zúčastněných pachatelů, který jejich běsnění nahrával... (TV Nova)

Recenze (2)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pěkný úvod do nové série. Tedy z pohledu krvavého masakru v začátku této epizody. Amerika je nechvalně proslulá střílením v obchodních centrech či školách a tak bylo jen otázkou času, kdy toto téma přijde i do tohoto seriálu. Dva vyšinutí teenageři, hromada nevinných obětí a důkaz na kameře…Smutných životních příběhů tu byla celá řada, nechyběly emoce, výčitky ani bezcitné střílení. Rozhodně nadprůměrný díl a byl bych velice rád, kdyby si podobnou úroveň udržela většina dílů čtvrté série, ale nejsem nivní po průměrné druhé a třetí… ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"You're about to enter another dimension. This dimension not only sight and sound. It is the ninth circle of hell, the sweating armpits of suburbia, you've just crossed over into... the mall. You shop till you drop. Eeny, meeny, miny, moe, catch a tiger by it's toe, if he hollers let him go, eeny, meeny, miny... Moe!" ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama