Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poté, co Lillyin přítel Joseph seznámí tým s případem autistického chlapce, kterému kdosi jedné noci zastřelil rodiče, Stillman a jeho tým znovu otvírají případ. Chlapec, který komunikuje s okolím pouze pomocí čísel, však dá týmu cennou stopu - číslo na tachometru rodičů v okamžiku, kdy je někdo zastřelil. Lilly jeho způsob komunikace pochopí a pomalu se skrze čísla, které chlapec okolo sebe jen trousí, dopracovává k vrahovi. (TV Nova)

(více)

Recenze (2)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I been reading up on autism. They can't lie. Incapable of it. Same with humor. They don't get it. You say something like: "Guy was high as a kite." And they're like: "How could a guy be high as a kite? He weighs too much." ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vzhledem k tomu, co později v životě potkalo samotnou představitelku hlavní role Kathryn Morris a její děti, je tohle poněkud symbolický díl…Pochmurný příběh s tragickým vyvrcholením, hromadou čísel, dvojnásobnou chladnokrevnou vraždou, rybkou a autistickým chlapcem řadím k těm prozatím povedenějším a propracovanějším případům této série. Smutná chvilka s happyendem… ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama