V McKinleyho střední škole je po letech nalezen papírový fotoaparát na jedno použití s několika fotografiemi z maturitního plesu ročníku 89, na němž za záhadných okolností zemřela plesová královna Felicia. Všeobecně se soudí, že ji srazil opilý řidič, když se v noci vracela domů. Detektivové případ znovu otevírají a zjišťují, že se úspěšná studentka té noci pohádala se svou nejlepší kamarádkou Suzie Hillovou a rozešla se svým přítelem Colem. Kromě toho tajila poměr s tajuplným Leem. Nakonec však vychází najevo, že ji zabil její tehdejší učitel pan Burke, který do ní byl tajně zamilovaný. Osudné noci se ji neúspěšně pokusil políbit a pak se ji ze strachu rozhodl umlčet. (TV Nova)

SOLOM.

Královna plesu, maturiťák, nadržení teenageři a teenagerky – jo to byli časy. Každý kdo něco podobného zažil, tak na to rád vzpomíná. Máme tu návrat nepodařené sestry, Scottyho touhu po pomstě a další zbytečnou vraždu v afektu. Ještě štěstí, že jsem si nepřečetl dopředu, o čem by mohl být tento díl. Protože tu zase máme další hnusný spoiler v obsahu – nechápu, že tohle někdo dokáže schválit, když to vyzrazuje úplně všechno. A není to ojedinělý případ…Sice další průměrný díl, ale alespoň tu byla vážně pěkná děvčata! ()