Odložené případy - Série 3

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2005–2006), 16 h 45 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Meredith Stiehm

Kamera:

Paul M. Sommers

Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry, Tracie Thoms, Sarah Brown, Susan Chuang, Kenny Johnson, Robert Curtis Brown (více)

Epizody(23)

SOLOM.

Třetí série byla pro mne jistým zklamáním. Opravdu výborných epizod tu bylo jen pár, zbytek mnohdy balancoval alespoň na průměrné kvalitě. Tvůrci dost sázeli na emoce, city hlavních protagonistů, ale celková atraktivita jednotlivých případů byla v některých dílech hodně na hraně nudy. Přestože tomu dám tři hvězdy, považuji tuto sérii za prozatím nejslabší. Asi nejvíc mě zklamal odbytý odchod Sarah Brown ze seriálu a její nahrazení… ()

Likan7

Klasická, ničím nevybočující řada, která jen pokračuje rovně vpřed přesně tak, jak si tvůrci od prvního dílu usmysleli. Minimální vývoj postav, pokud vůbec nějaký, a krásná Kathryn Morris. Takže nic nového pod sluncem. ()

• V úvodní scéně sledují lidé v kině film Halloween (1978). (SOLOM.)
  • Keď sa detektívi Scotty Valens (Danny Pino) a Josie Suttonová (Sarah Brown) na ulici rozprávajú s Dirkom (James Immekus), Suttonovej v rôznych záberoch na opasku striedavo mizne služobná zbraň. (koba)
  • Ve scéně, kdy Cyrus (V.J. Foster) přemlouvá doktora Granta Bowena (Emmanuel Xuereb), aby nepřestával hrát, slyšíme v pozadí skladbu Blasphemous Rumours od britské elektronické kapely Depeche Mode. (Trajektt)