Protivný sprostý holky

• Nový Zéland

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2004, 97 min

• Shit

Nic proti takovejmhle filmům nemam, někdy sou i docela vtipný a rád se na ně podívám,ale přece jenom tohle bylo už příliš. Což o to, na pořád stejný příběhy a zápletky sem si už zvyknul, ale tyhle holčičí války, kdy se v jednom kuse pomlouvaj fakt nemusim. Ale zase na druhou stranu to bylo tu a tam oživený, přirovnáním žáků ke zvířatům a nebo něco podobnýho a Lindsay Lohan byla celkem slušná. Ale podruhý už to fakt vidět nemusim(12.8.2007)

Uvědomělá komedie s inteligentními, perfektně vypointovanými gagy a s poprvé (a asi naposledy) sympatickou Lindsay Lohan. A navíc předat nějaké sdělení ve filmu pro teenagery a nebýt při tom přehnaně podbízivý, to vážně není lehké. O moc lépe, než je to provedené tady to asi nejde...i když je s tím spojena jistá schématičnost.(24.3.2008)

Z řady teenage komedií je tahle velmi příjemně svěží a opravdu veselá.(22.6.2008)

• Pavelos

Tak ty holky byly nejenom protivný a sprostý, ale taky pěkně trapný a hloupý:-) A ještě ke všemu to nebyly žádný krasavice.. No a ten příběh taky stál za to, jako bych toto téma viděl ve filmu už alespoň 10x.. Ale aby zase nebyla jenom kritika, tak mě opravdu celý film bavil ten "růžovej pežot":-) Ten měl nejenom dobrý kecy, ale celá jeho role byla v pohodě..(8.7.2009)

• hnkflknk

Ach jo, zase další děsně nudná teenagerovská komedie. A ten nesmyslný konec byl jako shnilá třešnička na plesnivém dortu. Ze začátku to vypadalo "docela" slibně, určitě to mělo určitý potenciál, ale ten konec.......pan scénárista ho , zdá se, uhňahňal pěkně narychlo ze "žádných nápadů".(8.7.2009)

Přiznám se, občas jsem se zasmál a občas z tohoto filmu mělo plynout ponaučení. Je pravdou, že je tohle jeden z těch lepších filmů co Lohan natočila a ostatní casting byl také velmi dobře zvolený. Film má výborné tempo, ale v druhé části pomalu už dochází a poté následuje lehce předvídatelný konec… Ale to u tohoto typu filmů není až tak hrozné (nebo je to přijatelné/klasické?) …. Ti co tento film odsuzují jen kvůli hereckému obsazení dělají chybu, pokud se na něj podíváte určitě vám to nic neudělá…Já se bavil!(30.6.2010)

• Kratoc

Já nechápu, že se vždycky nechám něčím zlákat a i když vím, že to bude zase jeden z těch filmů, kdy mladí a neklidní řeší jiné mladé a neklidné, tak si stejně myslím, že to nakonec bude jiné. A... není.(11.8.2011)

Tak s týmito protivkami si spájam svojich sladko-rebelantských 15 ... Naozaj nadštandardná zábava v rámci teens komédií A to nevravím o veľmi inšpiratívnych spôsoboch, ako niekomu zraziť hrebienok :) Spomeňme ešte veľmi, ale naozaj veľmi chytľavý soundtrack Rolfeho Kenta a ... božínku, veď ten film dokáže prenášať v čase ! Pretože nech sa na trojku Regina, Gretchen a Karen pozrriem kedykoľvek, vždy ma vrátia do tých zašlých čias, keď som ako Cady (vo výbornom podaní Lindsay Lohan) objavovala "čaro" sveta protivných a sprostých báb ... Ešte šťastie, že je to už za mnou. Minimálne také šťastie, ako to, že z tohto obdobia mi ostal aspoň tento film : ako milá, neškodná, a v podstate veľmi funny spomienka(9.5.2012)

Typická komedie s Lindsay Lohan, která se mi však docela líbila.Překvapivě mám filmy(komedie) s touto herečkou docela rád a tohle jsem si docela užil.70%(31.12.2012)

Na záčátku jsem myslel že chcípnu smíchy, už dlouho jsem (možná bohužel) neviděl ve filmu lepší gag. Lindsay Lohan přijela z Afriky (kde do svých 14 let žila se svými dobrodružnými rodiči) a jde poprvé do normální školy. Do třídy příjde ředitel a říká učitelce, že ve třídě mají novou žačku a že tedy přijela z té Afriky. Načež se učitelka otočí na nějakou na pozadí sedící negryni a říká: "Tak tě tu vítáme" :D:D Oh hell, já tak miluju rasistický vtipy :D(6.11.2013)

Lindsay je pěkné děvče, ale to nic nemění na to, že jde o víceméně tuctový film, navíc na českých obrazovkách s typicky podprůměrným dabingem (anglický výraz limit se dá přeložit více způsoby, ale jde-li o matematickou úlohu, překládá se jako limita, když slyším: "Vypočítejte limit rovnice", rve mi to uši!)(25.3.2014)

Tak co tomu filmu říkám? Jak bych ho ohodnotila? Tak na to se asi teď ptáte, pokud čtete tento komentář, asi Vás zajímá můj názor, tenhle film jsem poprvé viděla v televizi a ohodnotila bych jej naprosto průměrně, několik slabých míst a několik naopak silných, překvapivých. Když se ohlédnu, byť jen na malou chvíli, za dějem tohoto filmu, musím říct, že se mi líbil, kdybych měla zhodnotit děj, jde to, s několika drobnými okamžiky, kdy jsem si říkala, že ten film odněkud znám, protože zde bylo několik okamžiků převzatých z ostatních filmů. O sympatie tady vůbec nejde, i přesto píšu, že se to k této herečce hodí a mám ji moc ráda. Tento film je jednoduše průměrný a hlavně pro ty, kteří od něj moc neočekávají a chtějí spíš oddechovku u televize.(30.4.2014)

Z teenagerských komedií je to určitě nadprůměr, hlášky byly vtipné, ovšem příběh měl logické díry (copak se holka, která zasvětila smysl života kráse, nikdy neváží, aby zjistila, jestli hubne nebo přibírá?) Také jsem nepochopila, proč tvůrci přistěhovali Cady z divoké Afriky, když to nemělo na příběh vůbec žádný dopad?(16.11.2004)

• Hawk

to snad ani nemuzou myslet vazne...(23.5.2005)

výborná komedie hodně sem se nasmál(2.2.2007)

Noo, vídím že všichni komu se to líbilo nadávají na konec. Podle mě právě tady ten konec nepůsobí tak strašně jako ve stovkách jiných rádoby moralizačních komedií. A teď k samotnému filmu: Nenudí, není to žádný fekální humor, spíš lehká satira na všechny tyhle "teen komedie", vynikajicí obsazení a skvěle zahrané.(2.2.2007)

Kravina je to obrovská, ale když máte velkou slabost pro Lindsay Lohan jako já, tak se na to i dodíváte. Omlouvám se za neobjektivní hodnocení, ale jen kvůli Lindsay dávám 3*, jinak by hodnocení bylo daleko nižší. Moje hodnocení: 60%(12.8.2007)

Je to pořád všechno na jedno brdo...(24.8.2008)

Svetlejší okamih Lohanovej herectva :) Prekvapujúco dobré.(5.3.2009)

Výborná teen-komedie s mojí oblíbenou herečkou Lindsay Lohan, ještě v době když byla roztomilou slečinkou, teď je to s ní opravdu hrozné.(11.7.2009)

Všední hollywoodská komedie pro zamilované diváky.(24.2.2012)

1 7 9 10 11 12 13 14 15 18 23