• Španělsko

Scénografie:

Balter Gallart

Kostýmy:

María Gil

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $270,402(12.7.2010)

• Viktooorka

Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší vizuální efekty získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší zvuk získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší střih získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded Oscara za nejlepší krátký film získává http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw&feature=player_embedded .. Takže Rottweiler bohužel zůstal v boudičce a Slepička získala všechna ocenění :o)(4.10.2010)

• -bad-mad-wolf-

Film, který vás v momentě, kdy už konečně dovede přivodit náznak husí kůže, donutí vyprsknout smíchy. A ta dramatická pointa, ten závěr alá Terminátor! Ideální věc pro informační rychloposuv.(22.4.2012)

• hippyman

Oficiální text distributora je poněkud matoucí, čekal jsem to brutální týrání, provedení operace, ale zmiňovaný experiment filmu zřejmě předcházel (pokud tedy experimentem není myšlený snímek samotný). Nicméně ona nenávist je vcelku povedeně vykreslena, Yuzna postupnými střípky odhaluje mozaiku onoho činu. Konec je taky vcelku ucházející. Samozřejmě by šlo hodně věcí zlepšit (vlastně všechny), ale tenhle hafan na úplné dno nepatří. 30%(20.10.2015)

• Pilda17

2/10 = 20%(29.7.2009)

• hladass

I přes hodně špatné recenze, jsem byl na Rottweilera docela zvědavý... Nemyslel jsem si, že Yuzna natočí takovou hovadinu... Očividně jsem myslel špatně...(21.4.2009)

• kajda.l

Slepice hvězdou filmu, za což je pozásluze odměněna * (ano, ta slepice, nikoliv tento brak). http://www.youtube.com/watch?v=hlSfvcbCeHw(2.10.2010)

• korbitch22

vzkaz pro stodvacet.španělé umí horory rozhodně líp než američani.víš proč je tenhle film špatnej ty blbečku???protože ho natáčel američan.(26.10.2008)

• ARI50

Robotické agresivní plemeno které prostě mělo smůlu, a tak dostalo novou šanci katastrofa. Čivava by dokázaloa udělat lepší krve prolití než toto.(19.9.2018)

• eraserhead666

Pro svůj půltisící hodnocený snímek jsem si teda mohl vybrat lépe. Briane, Briane, začni se zase inspirovat Lovecraftem, to ti docela šlo. Rottweiler je dost slabota. Ještě to jde, a trochu mě to i jako příběh drželo, pokud se zrovna neobjevuje ten rottweiler. Přesto tak nějak nechápu proč a pro koho to (zrovna) Yuzna natočil. Dávám 1,5*, pro krásnou přírodu z první půle filmu zaokrouhluju nahoru.(11.4.2009)

• SOLOM.

Po celou dobu jsem k filmu přistupoval tak nějak odměřeně a musím říct, že i když nešlo o žádné umělecké dílo, rozhodně jsem se nenudil. Jenže když se přiblížil konec filmu a z toho ohně vylezlo cosi co vypadalo jako….. doslova jsem pocítil v sobě obrovskou vlnu odporu a byl jsem rozhodnutý dát čistou nulu. Odstupem času však musím uznat, že tenhle kousek má určitě divákovi alespoň v určitých momentech co nabídnout a dokonce se tu objevilo i několik světlejších bodů, na které se dá podívat. 3/10(25.6.2010)

• K.I.N.G.

Já jsem se opravdu tady z obsahu dověděl mnohem víc, než z filmu samotného. Zmatené peklo.(29.2.2012)

• corpsy

Ušetriť klávesnicu a napísať, že ide o najväčšiu Yuznovu sr@čku. To by bolo najlepšie riešenie. Lenže brané do úvahy, mám za sebou 90% jeho filmografie ( pričom mi ešte niečo chýba ), takže nie som hodný to takto ohodnotiť a pri tom je to môj osobný názor. Ale viete čo? Verím, že sa 90% divákov s mojím názorom stotožní.(19.4.2016)

• Dannysek4U

HOrorů jsem viděl moc, ale tohle je absolutní dno :o((((13.12.2006)

• humanbeing

Mimořádně špatný film, který zanechá hnusnou pachuť v ústech. Vše, včetně robotického pejska, je špatně. Nefunguje to ani jako horror, ani jako zábavně špatný monster film.(1.4.2011)

• Rodriguez

Některé snímky v černém se dají ještě snést, ale tohle bylo dost i na mě! Takovou pí*ovinu jsem už dlouho neviděl! Hanbou by se měl rejža Yuzna propadnout do pekla a vrátit režijní knížku, aby nenatočil podobnou kok*tinu! 10%(22.2.2015)

Pro mě nejslabší yuznův film, který ale není vůbec špatný. Je pravda, že je to místy utahané...prostě dalo by se z námětu dostat daleko víc. Ale na tři hvězdy snímek určitě má.(23.3.2008)

• cariada

Na daný žánr celkem solidní. Dvojice hraje nákou hru a tak se plaví na lodi s uprchlíky ,kde je zajme policie. Holka je hned zneužita šerifem a tak se mu trochu pomstí a on na ní pošle psa, který jí rozsápe. Mladík zajmou a šoupnou do vězení. Jenže on na to zapomene a podaří se mu utéct a hledá svojí dívku, s kterou se ještě stačil rozejít. Jenže mu je v patách hodný pejsek (někdy vypadá docela hrozivě) A tak jsme svědky honičky , kda zaebou nechávají rozcupované lidi až v závěru mu dojde jak to celé bylo. Pes se né a né zastavit má jako kočka děvět životů. A i posmrti ještě oživá. Ten konec poněkud přehnali, ale nechá se to přežít.(20.9.2009)

• demented

Vzhľadom na kvalitu posledných Yuznových filmov som veľa nečekal. Tušil som, že to bude hovadina a bohužial som sa nemýlil. Yuzna je skrátka babrák. Trapný a dementný, miestami smiešny príbeh (taká drsnejšia verzia filmu Lassie sa vracia :) ), ktorý nemohol vyzerať dobre ani na papieri, mu síce moc šancí na ukázanie remesla nedáva, no na druhej strane existuje mnoho lepších filmov s ešte blbšími scenármi. Jedna hviezda len z nostaligie a za tých pár trikov, ktoré zmierňujú divákovo utrpenie a robia tento škvár trochu znesiteľnejším. Ale fakt len trochu.(29.5.2006)

• Danny F.

Jak napsal Pumiiix, jedna* za pejska. Nudné, nezáživné a trapné. 5%(7.10.2012)

<< předchozí 1 2 3