Americký komediální pořád, jehož náplní jsou vtipné záběry pořízené skrytou kamerou, ale i záběry zachycující zábavné okamžiky ze života běžných lidí. Tradiční jsou i příběhy králíčka, který se večně dostává do malérů, ale vždy se z nich zase vymotá. (Plik)

darwin odpad!

Neskutečně debilní vtípky a scénky (dokonce horší než Natočto). Tuctová dementní zábava pro vygumované Američany z jihu. ()

zbysik

Velice trapne a vskutku naprosto nevtipne. Jedine, co me na teto show prislo alespon trochu zajimave, tak to postava cernosskeho moderatora, ktery me svym za vsech okolnosti dokonalym usmevem dovedl az k chvilkovemu zamysleni nad touto "obdivuhodnou" profesionalitou. ()

jilda odpad!

Tomu, že se lidé mají smát?!!! To už je trochu moc i na nestupidnějšího diváka telenovel a nováckých pořadů. Hnus! ()

Rondell

Zbožňuju neuvěřitelně stupidního moderátora Rondella Sheridana tohoto neuvěřitelně stupidního pořadu. Tvar jeho hlavy je doslova neuchopitelný a jeho humor tak nudný, že se tomu snad ani Američan nezasměje. Ale dýchá na mě jeho prostinké a hloupoučké charisma. Nelze jinak než ***** :D ()

Košoun odpad!

Nikdy jsem nemyslel, že bude něco trapnějšího než Natočto s Petrem Rychlym a ta druhá blbost na ČT. Mýlit se je lidské :-). ()

RadimFišer

Předpokládejme že jsem naprosto bez typu nějakého hloupého rasismu. Vědomě mi černí nevadí a proto čtěte dál. Černoch - super uvaděč ameriky v tomto seriálku opravdu reprezentuje ameriku. Bohužel mám pocit, že je tam každý takový i potom co jsem poznal jednoho člověka co měl téměř vysokou školu v USA. Není to tak hloupost, jako spíše otupělost, která je odvádí od skutečných věcí a která je odvádí od nás. Zpátky k filmu. Tento uvaděč je na první pohled ze školy, kde je jeden učitel na jednoho žáka. Jeho gestikulace ukazuje slaboduchost, nepřesvědčivost a přesvědčil by mě snad, když jsem byl šestiletý a ještě jsem při dívání na seriál poslouchal maminku. Sranda je téměř nulá, spíše nulová až nechutná a negativní. Kdybych to měl dělat, tak bych se styděl a radši bych říkal, že jsem zedník, nebo zedník. Nejtrapnější věc je vidět se smát toho uvaděče po nějakém opravdu zdařilém americky protřelém vtipu. Těm kdo si myslí, že jsem ultimátně zaměřený a negativní, tak se chci přestěhovat do USA. Zdar a fuj tomuto trapasu na triku veřejné filmové kultury. ()

bangee odpad!

Vadí nevadí? Mě to rozhodně nejenomže vadí, ale i irituje a fascinuje, jak takováhle kravina (a to jsem nanejvíc slušný) se dostala až ke mně. ()

Besyn odpad!

Stupidita tohoto rádobyzabavného a rádobyvtipného pořadu je do nebes volající.No a ten tolik tady zmiňovaný moderátor to je fakt síla aneb jak by dozajista seržant Hartmann z Kubrickovy Olověné vesty řekl: "Je tak šerednej,že by mohl být majstrštykem moderny". ()

lxbch odpad!

Dloho jsem přemýšlel, jestli tohle ode mě dostane 4 nebo 5 hvězdiček. Mistrovské dílo, příjemný moderátor, milé, ba hřejivé scénky, atmosféra. Potom jsem se probudil z toho zlého snu! Co jsi mi to podvědomí mé udělalo! Jediné, co je na tom "hřejivé", tak očividně ten moderátor... Pokud je tohle realita obyčejné americké společnosti, ani tam radši nikdy nejezdit... ()

Drom odpad!

Každý asi zná ubohou televizní přehlídku domácích videí Tak neváhej a toč!, poměrně důstojně uváděnou Eduardem Hrubešem. Také jste jistě zaregistrovali o čtyři roky mladší a o stupeň hloupější kopii Natočto, nedůstojně zprasenou Petrem Rychlým. Odeberte poslední pozůstatky humoru, kydněte tam černocha s absolutně nuceným, vlezlým a neupřímným smíchem a když sjedete ještě o pár pater níž, jste na úrovni tohoto pořadu. Jediná zajímavá věc je moderátorova mezera mezi zuby jeho věčně otevřený huby. ()

POMÍK odpad!

Show slepená z odpadu z tv koše. Moderátor to musel dělal zadarmo. Je to tak podivně příšerné, že si snad tvůrce dělal srandu. ()

Prďoch odpad!

Celou dobu jsem přemýšlel jestli se u toho Američani smějou - dospěl jsem k těmto závěrům jestli ano: panebože co jsou to za lidi?! jestli ne: jsou normální ()