poster

Elektronkova dobrodružství (TV seriál)

 • Sovětský svaz

  Priklyucheniya Elektronika

 • Sovětský svaz

  Приключения Электроника

  (Sovětský svaz)
 • slovenský

  Elektronikove dobrodružstvá

Rodinný / Muzikál / Dobrodružný / Komedie

Sovětský svaz / Ukrajina, 1980, 3x72 min

 • cure
  *****

  Titulná pieseň kultového seriálu mladosti - ideš Syroježkin - a href="http://www.youtube.com/watch?v=Eeawig2PL2g">http://www.youtube.com/watch?v=Eeawig2PL2g + relacia, v ktorej sa stretli hlavný hrdinovia po 32 rokoch - https://m.youtube.com/watch?v=XYaRlL3oWfA(15.11.2010)

 • Holina

  Pamatuju si, že tento film běžel rozkouskovaný v Pionýrské vlaštovce a pamatuji si, že to bylo hrozné psycho, když byl třeba elektronek složený v kufru. Jestli se nepletu tak po otevření "kufrjožky" měl kolem sebe poskládané části těla a hlava mluvila. Což byl pro mě jako malého caparta dost depresivní prožitek.(28.8.2009)

 • Karlos80
  ***

  Matně si vzpomínám na tohohle bláznivého kudrnatého šotka Elektronka původem snad Robota který se chtěl stát člověkem ale i na rošťáka Serjožku jeho dvojče..Bylo to celé nějaké bláznivé, pořád ho někdo honil atd. Víc už si bohužel nevybavím. V té době (bylo mi devět) se mě to ale moc líbilo, bylo to zajímavé a napínavé klučičí dobrodruství a sledoval jsem to s celou rodinou, tuším že se psal rok 1988 kdy to uvedla ČST od té doby to už snad nikde neběželo. V mé paměti se však daleko více usadil třeba později americký snímek "D.A.R.Y.L" (r. 85) a nebo náš film "Kam skáče ranní ptáče" (r. 86)..Z nostalgie za 3*.(5.12.2008)

 • Rhed
  ****

  Elektronkova dobrodružství, Elektronek alias Elik. Ani fyzicky dokonalý hoch to nemá snadné. Pokud zrovna v hokejovém utkání nedává výstavní góly do vlastní branky a nezvedá v tělocvičně činky jednou rukou, pokouší se prosadit jako malíř. Jeho obraz je sice dokonalý, ale jakožto falešný umělec nemá nárok na výbornou.(22.10.2008)

 • Hennes
  ***

  Ve vzpomínkách zůstal jen kudrnatý blonďák, robot, který chtěl být obyčejným klukem a za své dvojče podle kterého byl vyroben (Syroježkin) chodil například do školy (a strašně rád). Pamatuji, že Syroježkin byl docela grázl. Jeden díl byl o hokeji, to mě tenkrát strašně bavilo a víc už si nevzpomínám.(2.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace