Takový jsem byl

Můj skvělý tatínek

My Life So Far

Komedie / Drama / Western

Velká Británie / USA, 1999, 94 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $635,620Tržby Celosvetovo $-(14.12.2009)

Musím naprosto souhlasit s Rexem. Filmu se nedá nic vytknout, pěkně natočené i zahrané, krásné exteriéry, ale nějak mě to nechytlo u srdce. Takové vlažné, nevtáhlo mě to do děje. Trochu lepší 3***.(13.11.2007)

• fujarik

Celým filmem provází vyprávění mladého chlapce, který vyrůstá v rodině pěstitele mechů... Film, který je sice natočen podle skutečné události, ale nikterak podle zábavné události. Tato "komedie", která komedií téměř není, ve vás nezanechá žádnou stopu. Už v polovině filmu zjistíte, že na film koukáte úplně zbytečně. Říkal jsem si, že kdyby film natočili o mých sousedech, bylo by to zábavnější a hlavně svižnější než toto. Další minusem snímku jsou exteriéry a interiéry, které jsou po celou dobu stejné. Příběh mě vůbec nevtáhnul "do děje".(14.8.2009)

Veľmi milé dielko, avšak v ničom nepresahuje kvality ostatných filmových súrodencov a zďaleka nedosahuje superiórnosti tých najlepších. Pozerá sa príjemne a navodzuje nostalgickú aj teplú atmosféru, no chýba mu väčšia dávka vášne a šťavy, ktorá by ho osobnejšie spojila s divákom.(30.5.2006)

Nemůžu si pomoci, ale já prostě filmy s anglickou atmosférou mám moc ráda a když v nich ještě hraje pro mě prvotřídní Colin Firth - prostě není co řešit. Velmi milý film vyprávěný z pohledu malého chlapce, který žije na anglickém venkově v poněkud nestandartní rodině. Vypráví o svém otci, vypráví o rodině a vypráví ze svého pohledu o krásné ženě, které poplete hlavu mužům kolem a i jeho otci.(13.3.2011)