Reklama

Reklama

Takový jsem byl

  • Česko Můj skvělý tatínek (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Fraser Macintosh žije s rodinou, jíž vládne babička Gamma, v sídle na skotské Vysočině. S otcem, který je vynálezce (Colin Firth), tu prožívá kouzelné dětství, jenže příjezdem krásné strýcovy snoubenky, jež poplete hlavu všem mužům v domě, se vše změní…  Britsko-americké komediální drama od režiséra Hugha Hudsona nás zavádí na skotskou Vysočinu, kde ve 20. letech minulého století žije excentrická rodina MacIntoshových, v jejímž čele stojí babička Gamma. Manžel její dcery Moiry Edward je vynálezce a nepochopený génius, ale pro syna Frasera je to skvělý táta, s nímž prožívá neuvěřitelné příhody plné fantazie. Jenže do Fraserova kouzelného dětství zasáhne tajemství světa dospělých - na panství přijíždí matčin bratr Morris se svou francouzskou snoubenkou Heloise. Její krása poplete hlavu všem mužským členům domácnosti, včetně Frasera, a tím se navždy změní vztahy v rodině i její další osud. V hlavních rolích Colin Firth, Rosemary Harrisová, Mary Elisabeth Mastrantoniová, Robbie Norman, Irene Jacobová a Malcolm McDowell. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Veľmi milé dielko, avšak v ničom nepresahuje kvality ostatných filmových súrodencov a zďaleka nedosahuje superiórnosti tých najlepších. Pozerá sa príjemne a navodzuje nostalgickú aj teplú atmosféru, no chýba mu väčšia dávka vášne a šťavy, ktorá by ho osobnejšie spojila s divákom. ()

fujarik 

všechny recenze uživatele

Celým filmem provází vyprávění mladého chlapce, který vyrůstá v rodině pěstitele mechů... Film, který je sice natočen podle skutečné události, ale nikterak podle zábavné události. Tato "komedie", která komedií téměř není, ve vás nezanechá žádnou stopu. Už v polovině filmu zjistíte, že na film koukáte úplně zbytečně. Říkal jsem si, že kdyby film natočili o mých sousedech, bylo by to zábavnější a hlavně svižnější než toto. Další minusem snímku jsou exteriéry a interiéry, které jsou po celou dobu stejné. Příběh mě vůbec nevtáhnul "do děje". ()

Reklama

cachanell 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoci, ale já prostě filmy s anglickou atmosférou mám moc ráda a když v nich ještě hraje pro mě prvotřídní Colin Firth - prostě není co řešit. Velmi milý film vyprávěný z pohledu malého chlapce, který žije na anglickém venkově v poněkud nestandartní rodině. Vypráví o svém otci, vypráví o rodině a vypráví ze svého pohledu o krásné ženě, které poplete hlavu mužům kolem a i jeho otci. ()

eileen 

všechny recenze uživatele

Musím naprosto souhlasit s Rexem. Filmu se nedá nic vytknout, pěkně natočené i zahrané, krásné exteriéry, ale nějak mě to nechytlo u srdce. Takové vlažné, nevtáhlo mě to do děje. Trochu lepší 3***. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama