genetique odpad!

V telenovelách začínajú hrať tí istí herci, no paráda a ja som sa tešil, že uvidím aspoň pekný ksichtík, keď prebehnem o piatej cez obývačku a mama bude pozerať ďalšiu túto zhovadilosť. 0%. ()

StarsFan

Pitomá kravina jako všechny ostatní telenovely, ale protože se v ní vyskytl aspoň jeden herec, kterej se mi líbil, musím dát tu jednu hvězdičku :-)) ()

JohnnyD odpad!

Úplne chorá telenovela! Ako jedna z mála mi uviazla tak tvrdo v pamäti, že ju bohužiaľ z nej nemôžem vyhnať a to kvôli zvrhlému záveru. Hlavný záporák Marcial, mimochodom posadnutý Napoleonom, sa v ňom totálne pomätie, doma si zabalzamuje mŕtvolu a kvôli tomu ho ľudia v jeho dome spália. Lenže on to prežije a celý spálený v kostýme Napoleona sa chce pomstiť. A pomáha mu v tom jeho rozpadajúca sa milenka s rakovinou kože. Dokonalá trauma pre 12-13 ročné dieťa. Takéto zvrátené seriály by mali zakázať! Minimálne by ich nemali púšťať poobede v televízii. ()

carly

excelentný záporák. celkom sympatické hlavné postavy. neskutočná melodráma. dobrý uvodný song. jednoducho typické Mexiko. ()

ladko

Jedna z telenoviel, z ktorej som videl väčšinu častí. Pod dva hviezdy nemôžem ísť z jedného dôvodu:scéna Diegovho zatknutia je najlepšia komediálna scéna aká bola kedy natočená. Mala to byť srdcervúca scéna a aj som plakal-len od smiechu. Inak hlavná dvojka bola sympatická ako vírus ebola a hepatitída typu B dohromady. ()