genetique odpad!

V telenovelách začínajú hrať tí istí herci, no paráda a ja som sa tešil, že uvidím aspoň pekný ksichtík, keď prebehnem o piatej cez obývačku a mama bude pozerať ďalšiu túto zhovadilosť. 0%. ()

StarsFan

Pitomá kravina jako všechny ostatní telenovely, ale protože se v ní vyskytl aspoň jeden herec, kterej se mi líbil, musím dát tu jednu hvězdičku :-)) ()

JohnnyD odpad!

Úplne chorá telenovela! Ako jedna z mála mi uviazla tak tvrdo v pamäti, že ju bohužiaľ z nej nemôžem vyhnať a to kvôli zvrhlému záveru. Hlavný záporák Marcial, mimochodom posadnutý Napoleonom, sa v ňom totálne pomätie, doma si zabalzamuje mŕtvolu a kvôli tomu ho ľudia v jeho dome spália. Lenže on to prežije a celý spálený v kostýme Napoleona sa chce pomstiť. A pomáha mu v tom jeho rozpadajúca sa milenka s rakovinou kože. Dokonalá trauma pre 12-13 ročné dieťa. Takéto zvrátené seriály by mali zakázať! Minimálne by ich nemali púšťať poobede v televízii. ()

ladko

Jedna z telenoviel, z ktorej som videl väčšinu častí. Pod dva hviezdy nemôžem ísť z jedného dôvodu:scéna Diegovho zatknutia je najlepšia komediálna scéna aká bola kedy natočená. Mala to byť srdcervúca scéna a aj som plakal-len od smiechu. Inak hlavná dvojka bola sympatická ako vírus ebola a hepatitída typu B dohromady. ()

carly

excelentný záporák. celkom sympatické hlavné postavy. neskutočná melodráma. dobrý uvodný song. jednoducho typické Mexiko. ()

matthew.17

Samozrejme je to nepozerateľná hlúposť ktorá by si zaslúžila odpad, ale ako malý som to zbožňoval a slovenský dabing bol fakt kvalitný ()

Angelo987

Napo, pomoz Napo, iba kvoli tejto hlaske som dal 1*. Inac je to typicka trapna telenovela, aj ked som videl niektore casti a aj poslednu, dalo sa na tom celkom zasmiat, ak sa clovek nad tym trosku povzniesol. ()

Hellbilly odpad!

Telenovela nechutne recyklujúca už predtým recyklovaných predstaviteľov z iných telenoviel...odpad na druhú, ale je pravda, že ten Marcial ako záporák mal fakt čosi do seba... ()

Bbiribbomie

Marciel a Frida - kvôli týmto dvom záporným postavám sa to určite oplatí pozrieť :D Marciel ako sa rozpráva so zavoskovanou mŕtvolou vo svojom byte? To už hej. :D ()

peppita

Musim dat 1 hviezdu, lebo tak dobre, ako pri sledovani tejto telenovely som sa nesulala od smiechu ani pri najlepsej komedii ()