Mezi láskou a nenávistí (TV seriál)

• Mexiko

Entre el amor y el odio

Medzi láskou a nenávisťou

Telenovela / Drama / Romantický

Mexiko, 2002, 124x45 min

• StarsFan

Pitomá kravina jako všechny ostatní telenovely, ale protože se v ní vyskytl aspoň jeden herec, kterej se mi líbil, musím dát tu jednu hvězdičku :-))(3.2.2006)

• JohnnyD

Úplne chorá telenovela! Ako jedna z mála mi uviazla tak tvrdo v pamäti, že ju bohužiaľ z nej nemôžem vyhnať a to kvôli zvrhlému záveru. Hlavný záporák Marcial, mimochodom posadnutý Napoleonom, sa v ňom totálne pomätie, doma si zabalzamuje mŕtvolu a kvôli tomu ho ľudia v jeho dome spália. Lenže on to prežije a celý spálený v kostýme Napoleona sa chce pomstiť. A pomáha mu v tom jeho rozpadajúca sa milenka s rakovinou kože. Dokonalá trauma pre 12-13 ročné dieťa. Takéto zvrátené seriály by mali zakázať! Minimálne by ich nemali púšťať poobede v televízii.(25.4.2010)

• ladko

Jedna z telenoviel, z ktorej som videl väčšinu častí. Pod dva hviezdy nemôžem ísť z jedného dôvodu:scéna Diegovho zatknutia je najlepšia komediálna scéna aká bola kedy natočená. Mala to byť srdcervúca scéna a aj som plakal-len od smiechu. Inak hlavná dvojka bola sympatická ako vírus ebola a hepatitída typu B dohromady.(6.3.2008)

• carly

excelentný záporák. celkom sympatické hlavné postavy. neskutočná melodráma. dobrý uvodný song. jednoducho typické Mexiko.(23.5.2008)

• genetique

V telenovelách začínajú hrať tí istí herci, no paráda a ja som sa tešil, že uvidím aspoň pekný ksichtík, keď prebehnem o piatej cez obývačku a mama bude pozerať ďalšiu túto zhovadilosť. 0%.(18.5.2006)