Kassandra (TV seriál)

Kassandra

Telenovela / Romantický

Venezuela, 1993, 150x40 min

• zzzw

Tuhle telenovelu jsem sledovala když začala proudit jiná tvorba na naše obrazovky. Kassandra a láska k jednomu muži, který není jen jeden ale pochází z dvojčat bratrů a tím přichází všechny ty lapálie. Intrikovali jeden proti třetímu a vydávali se ten (Luis David) za toho (Ignácia). Nebylo to pěkně zpracováno, překombinované, zde se objevují ona milá gesta a protivné pitvoření ani nějakou znělku, natož úvodní jsem si nezapamatovala. Bohužel ani tu 1 hvězdičku tentokrát nevydám.. S porovnáními s jinými novelkami - co jsem měla možnost sledovat je opravdu slabá. Jen kolem cirkusových stanů, šaškování atd. Dílu: 150 Viděla: 121(6.1.2014)

• alouch

ještě horší než Esmeralda! je to už dlouho co jsem Kassandru viděla, ale nemůžu zapomenout jak tam všichni pořád vzdychali a hekali a plakali a lomili rukama a ječeli na sebe! kdyby tam nebyly tady tyto pazvuky, tak by si pár lidí mohlo všimnout, že to má celkem zajímavou zápletku narozdíl od dalších "úúúžasných" telenovel...ble!!!!(1.10.2006)

• Ony

Tuhle telenovelu jsem jako pubescentní romantik docela často sledovala u večeře. Dodnes ji mám spojenou s korbáčky, toasty, rajčaty a paprikou. Ale dneska už bych se fakt nedívala. V Esmeraldě byli aspoň hezcí herci, ale ten Kassandřin zmalovanej xicht a ty příšerný dvojčata . . . Esmeraldu jsem označila jako kýč, ale pro Kassandru by to byla pořád lichotka, vzhledem k tomu, že pan profesor Pokorný nás učil, že kýč je líbivý. Takže tenhle seriál je prostě jenom odpad!(26.10.2005)

• Fill16

Přátelé, bijte mě mučte mě, ale je to daleko lepší než nějaká smaragdová Esmeralda. Děj tam nějakej byl, bylo místy i napínavé a hlášku: ,,Kéž by sis zlomila pravou nohu" si budu pamatovat pořád :-) Velká nevýhoda tohoto díla - šíleně technicky zpracované, šílená hudba, a šíleně natahované... Udělejte celovečerák a možná půjdu vejš..:-D(3.4.2007)

• haushinkaa

Bože, ta její rtěnka! Kdo je zodpovědný za nalíčení téhle slečny? Nejen, že to bylo celé trapné a nevkusné, ale ještě navíc měla Kassandra tak obludně přetaženou rtěnku kus nad rty, že snad ani nebylo možné nevšimnout si toho... Nevím, jestli to bylo schválně (čeho by tímto úkonem chtěli dosáhnout? Kromě znechucení, ovšem), ale vždycky, když jsem ji někde jen koutkem oka zahlédla, pokoušely se o mě mrákoty, naskakovala mi husí kůže a přemýšlela jsem, jestli je možné, aby Bůh něco takového dopustil...(30.6.2008)

• - Jedno z hudebních témat bylo převzato z československého seriálu Sanitka (od r. 1984). (L_O_U_S)

• - Venezuelská telenovela Kassandra se stala zahraničně velmi úspěšnou, o čemž svědčí i její zápis do Guinnessovy knihy rekordů, kde je uvedena jako španělský (španělsky mluvený) TV seriál vysílaný v největším počtu zemí (128). (Lukaaasek)