poster

Kassandra (TV seriál)

 • Venezuela

  Kassandra

Telenovela / Romantický

Venezuela, 1993, 150x40 min

 • haushinkaa
  odpad!

  Bože, ta její rtěnka! Kdo je zodpovědný za nalíčení téhle slečny? Nejen, že to bylo celé trapné a nevkusné, ale ještě navíc měla Kassandra tak obludně přetaženou rtěnku kus nad rty, že snad ani nebylo možné nevšimnout si toho... Nevím, jestli to bylo schválně (čeho by tímto úkonem chtěli dosáhnout? Kromě znechucení, ovšem), ale vždycky, když jsem ji někde jen koutkem oka zahlédla, pokoušely se o mě mrákoty, naskakovala mi husí kůže a přemýšlela jsem, jestli je možné, aby Bůh něco takového dopustil...(30.6.2008)

 • Pedestrian
  ***

  Telenovela pozoruhodná tím, že je tu více hodných, než zlých cikánů. To se moc často nevidí. Hodné topinky byly velmi zamilované a čestné, ty zlé zase uměly velmi dobře házet nožem. Také prostředí kočovných cirkusů bylo velmi atraktivní. A Kassandra byla po dlouhé době zase pořádnou kurvou telenovel. Po slepých a nevinných Esmeraldách, svobodných matkách a chudých služkách konečně nějaká ta horká jižanská krev a mlíko. Moc dobré.(23.2.2009)

 • Fill16
  *

  Přátelé, bijte mě mučte mě, ale je to daleko lepší než nějaká smaragdová Esmeralda. Děj tam nějakej byl, bylo místy i napínavé a hlášku: ,,Kéž by sis zlomila pravou nohu" si budu pamatovat pořád :-) Velká nevýhoda tohoto díla - šíleně technicky zpracované, šílená hudba, a šíleně natahované... Udělejte celovečerák a možná půjdu vejš..:-D(3.4.2007)

 • Ony
  odpad!

  Tuhle telenovelu jsem jako pubescentní romantik docela často sledovala u večeře. Dodnes ji mám spojenou s korbáčky, toasty, rajčaty a paprikou. Ale dneska už bych se fakt nedívala. V Esmeraldě byli aspoň hezcí herci, ale ten Kassandřin zmalovanej xicht a ty příšerný dvojčata . . . Esmeraldu jsem označila jako kýč, ale pro Kassandru by to byla pořád lichotka, vzhledem k tomu, že pan profesor Pokorný nás učil, že kýč je líbivý. Takže tenhle seriál je prostě jenom odpad!(26.10.2005)

 • Honza__St.
  ***

  Samozřejmě, že je to v základě šíleně natahovaná volovina, ale za něco prostě těch pár hvězdiček dát musím. 1) Za ústřední píseň, ta je opravdu pěkná, 2) za samotnou Kassandru, snad největší kočku všech telenovel, a 3) za zápletku s dvojčaty a tím pádem taky za Ignacia - nejlepší postavu celýho seriálu - kdyby mu dali víc prostoru, mohli mít druhýho Džejára :D Dal bych ty hvězdičky dvě, ale když vidím, že celkové hodnocení je horší, než u mnohem větších (a často bohužel nekonečných) srágor, nemůžu jinak a dávám ještě o jednu víc.(28.4.2018)

 • - Jedno z hudebních témat bylo převzato z československého seriálu Sanitka (od r. 1984). (L_O_U_S)

 • - Venezuelská telenovela Kassandra se stala zahraničně velmi úspěšnou, o čemž svědčí i její zápis do Guinnessovy knihy rekordů, kde je uvedena jako španělský (španělsky mluvený) TV seriál vysílaný v největším počtu zemí (128). (Lukaaasek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace