Sympaťáci (TV film)

The Good Old Boys

Dobrodružný / Western

USA, 1995, 130 min

• Delfador

Western, který nemá vůbec nic co říct. Je o ničem. Nudný a na to, že se tam nic neděje taky pěkně dlouhý.(28.11.2012)

• kingik

Fádně zpracovaný film ve kterém nevýrazná režie Tommyho Lee Jonese jen podtrhuje slabiny filmu. Tommy Lee Jones, který se současně obsadil do hlavní role příliš svým režijním počinem neoslnil.(26.2.2009)

Tommy Lee Jones sice svými režisérskými dovednostmi nijak neoslnil, jako herec ale ano. Ne úplně klasický western, zasazený do doby úsvitu starého západu je sice poměrně dlouhý, na atmosféričnosti mu ale určitě neubírá. P.S. Jen jsem se utvrdil, že Sissy Spacek je jedna z nejošklivějších hereček posledních 40 let.(28.8.2012)

Režijní debut Tommyho Lee Jonese dopadl celkem slušně. Nejedná se o klasický western, spíš se nám Tommy snaží ukázat život jedné farmy a její problémy. Sám Tommy Lee Jones si střihl hlavní roli strýčka, kterého nikdo moc nechce, ale který svou přítomností pomáhá všem lidem okolo. Kdo čeká klasický western s padouchy, střelbou a Indiány bude silně zklamán. - 70%(27.10.2005)

• Chrustyn

Tommy Lee Jones před i za kamerou, malého až komorního westernu, kde se dvě hodiny nestane nic zajímavého ani zábavného. I přes slušné obsazení a TV produkci, děsná nuda.(12.7.2011)

• - Během natáčení se Tommy Lee Jones seznámil se svou třetí manželkou, asistentkou režie Dawn Laurel. (Olík)