Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poslední kovboj je režijním debutem Tommy Lee Jonese. Jones obsadil zároveň hlavní roli jako Hewey Callowey. Kovboj, který se celý život potuloval, se ocitá na rozcestí a váhá, zda se usadit nebo volit svobodu. Film byl natočen podle knihy Elmera Keltona a natáčel se v Texasu. (fantassia)

Recenze (6)

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Tommy Lee Jones sice svými režisérskými dovednostmi nijak neoslnil, jako herec ale ano. Ne úplně klasický western, zasazený do doby úsvitu starého západu je sice poměrně dlouhý, na atmosféričnosti mu ale určitě neubírá. P.S. Jen jsem se utvrdil, že Sissy Spacek je jedna z nejošklivějších hereček posledních 40 let. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Tommy Lee Jones před i za kamerou, malého až komorního westernu, kde se dvě hodiny nestane nic zajímavého ani zábavného. I přes slušné obsazení a TV produkci, děsná nuda. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Fádně zpracovaný film ve kterém nevýrazná režie Tommyho Lee Jonese jen podtrhuje slabiny filmu. Tommy Lee Jones, který se současně obsadil do hlavní role příliš svým režijním počinem neoslnil. ()

darwin 

všechny recenze uživatele

Režijní debut Tommyho Lee Jonese dopadl celkem slušně. Nejedná se o klasický western, spíš se nám Tommy snaží ukázat život jedné farmy a její problémy. Sám Tommy Lee Jones si střihl hlavní roli strýčka, kterého nikdo moc nechce, ale který svou přítomností pomáhá všem lidem okolo. Kdo čeká klasický western s padouchy, střelbou a Indiány bude silně zklamán. - 70% ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

  • Během natáčení se Tommy Lee Jones seznámil se svou třetí manželkou, asistentkou režie Dawn Laurel. (Olík)

Reklama

Reklama