Reklama

Reklama

Stefanie

(seriál)
  • Německo Für alle Fälle Stefanie (více)
všechny plakáty
Drama
Německo, 1995, 304x45 min

Hrají:

Walfriede Schmitt, Kathrin Waligura, David Bunners, Claudia Schmutzler, Brigitte Mira, Klaus Gehrke, Lisa Kreuzer, Sandra Keller (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Pacienti často potřebují radu a povzbuzení a to velmi dobře ví i zdravotní sestra Stefanie. Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. (oficiální text distributora)

Recenze (209)

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Němci si kdysi koupili náš seriál Nemocnice na kraji města, asi taky měli rádi doktory a zdravotnický personál vůbec. A pak se cosi změnilo a oni se pomstili svým o nemocné se starajícím lidem tímto seriálem. Dlužno podotknout, že Němci pociťují ke svým zdravotníkům nesporně menší averzi než Američané. ()

monolog 

všechny recenze uživatele

No jo, je to hovadina, ale ze začátku se to docela dalo. To tomu upřít nelze. Po zhlédnutí však mám dojem, že všechny sestry v německu se jmenují Stefanie nebo podobně. Takže jsem jako německé děti, které si z 80% myslely při jednom výzkumu, že kráva má fialovou barvu od přírody. Hodně mi to připomínalo Doktorku Quinovou, akorát to bylo tak o třídu níž už od začátku. ()

Reklama

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Rád bych věděl, proč se takové amatérské počiny vysílají v televizi? Proč je to prošpikováno reklamou (to se jako počítá s tím, že se na to někdo kouká?) Co má českému divákovi dát tento seriál? Co má vůbec divákovi dát? Viděl jsem jednou kousek v němčině a přišlo mi to strašné. Později jsem viděl kousek v češtině a přišlo mi to ještě strašnější. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Nie len v Južnej Amerike, Rumunsku či Turecku sa točia nekonečné podradné telenovely. Občas i nemeckí filmári prispejú svojim dielom. Aj frickovia dokážu vyprodukovať nehorázne primitívnu, nudnú sračku. Jednou z nich je tristošesť dielna kravina "Fur alle Fälle Stefanie", ktorá sa na obrazovkách tuzemských televízií začala objavovať v deväťdesiatých rokoch minulého storočia. Tento seriál z lekárskeho prostredia sa vyznačoval mimoriadne nezáživným scénarom a vskutku otrasnými hereckými výkonmi. Bol to odpad! ()

Tosim odpad!

všechny recenze uživatele

Tento kousek v mnohém připomíná Švorcku za pultem. Titulní hrdinka je také poctivá pracantka, mnohý čas na pracovišti si krátí dlouhými, psychologickými rozbory svých kolegů a ještě jim přitom stihne vyřešit jejich trable. Není důvod s takovým brakem ztrácet čas, když navíc připočtete mizernou televizní kvalitu (a standartně rutinní brněnský dabing) a stupidní dialogy, není o hodnocení pochyb. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama