Target

• Slovensko Terč
všechny plakáty
Velká Británie, 1977, 17x50 min

Patrick Mower, Vivien Heilbron, Donald Sumpter, Sara Clee, Alan Lake, Tony Osoba, Billy Murray, Christopher Ryan, Patricia Hodge, Pamela Stephenson, David Mallinson, William Morgan Sheppard (více)

anderson

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: 1982/1983 - réžia slovenského znenia (ČST Bratislava): JURAJ BINDZÁR - epizódy: DOBRÁ A VERNÁ ŽENA (Premiéra na ČST 1 = 6.8.1982), VÝBUCH (Premiéra na ČST 2 = 26.1.1983), NÁKLAD (Premiéra na ČST 1 = 23.2.1983), SLEDOVANÉ OSOBY/DôLEŽITÉ OSOBY (Premiéra na ČST 2 = 10.3.1983), SĽUBY (Premiéra na ČST 1 = 18.3.1983) --- Som prekvapený, že sa tu nenašiel zatiaľ ani jeden jediný pamätník, ktorý by o tejto sérii napísal niečo viac než si pamätám ja. Podobne ako PROFESIONÁLI aj TERČ bol vysielaný iba sporadicky po náhodne a nesúvisle vyselektovanýchh epizódach. Pojednával o špeciálnej policajnej jednotke bojujúcej s násilím na britských ostrovoch. A jej členovia si veru nebrali na zločincov rukavičky ani recitovanie práv zadržaného. V znamení hesla "klin sa vybíja klinom" v štýle DRSNÉHO HARRYHO šli zločincom tvrdo po krku. Od začiatku dokonca v rytme nepretržitej akcie. Ja som v polovici 80-tych rokov zachytil v nočnom vysielaní druhého - slovenského - okruhu ČST asi 5 epizód a mám na ne iba matné ale zároveň veľmi dobré spomienky. Ak si to niekto pamätáte lepšie napíšte sem nejaké podrobnosti. THANKS. (17.5.2006) ---------------------------------------------- DOKONALÁ ÚVODNÁ ZVUČKA (8.1.2007) ()