poster

Abbott a Costello potkávají dr. Jekylla a pana Hydea

 • anglický

  Abbott and Costello Meet Dr. Jekyll and Mr. Hyde

Komedie

USA, 1953, 76 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ***

  3,5 Příběh se odehrává ve viktoriánské Anglii. Abbott a Costello jsou dva cajti vyhození od policie za to, že se nechali zmlátit sufražetkama. No a aby získali zpátky místo, tak se rozhodnou dopadnout monstrum, které terorizuje Londýn. Jekylla a Hydea hraje Boris Karloff. Je to docela fajn komedie, i když nijak výjimečně vtipná. Obsahuje plno ohraných fórů jako třeba to s tou otáčecí knihovnou a podobně.(18.3.2011)

 • Oktavianus
  *

  Tradičně zoufale nevtipná (ale opravdu nevtipná, pokud vás nerozesmívá to, že jeden chlap kopne druhýho do zadku. Haha, to je bžunda. Jestli jo, fajn, pak je to film pro vás) blbina s dvěma z nejpřeceňovanějších komiků vůbec. Jedinou hvězdičku si z úcty k jeho osobě zaslouží Boris Karloff, že do tohoto nesmyslnýho podniku vůbec vlezl. Film se navíc pokouší o cosi mezi taškařicí na klasické abbottocostellovské téma, ale zároveň se snaží i jakous takous vlastní verzi Jekylla a Hydea, jenže jen vytahují ta nejhloupější klišé starých variací, čili to nefunguje ani jako potenciální parodie. Nebýt Karloffa, nemá smysl se vůbec dívat.(24.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace