poster

The Ape

 • anglický

  Gorilla

Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 1940, 62 min

 • Campbell
  *

  Tak tohle byl průser, už jen naprosto tupým příběhem, ćekal jsem kdy se film rozjede abych nakonec čekal zbytečně. Film prostě skončil. Karloff je tu jakýsi unavený a zbytek osazenstva tu jen handrkuje. Nuda, šeď a bolí z toho oči :-) Nigh má za sebou lepší kousky.(26.11.2013)

 • Oktavianus
  **

  William Nigh má nějakou úchylku na opice? Jen tak si vysvětluju zvýšený množství goril v jeho filmech jako "prvku hrůzy". Tady opičák funguje - sice je na první pohled vidět, jak moc je to jen maska, ale zvlášť na začátku je její útok na dům doktora Adriana pěkně hrozivý. Jenže tím to končí, dál se vlastně jen díváme na to, jak se trošku pošahanej doktor pokouší vyléčit jedno mladé děvče a znovu jí umožnit chodit. Naštěstí je to film tak krátkej. A o konci škoda mluvit, to byl další scenáristickej úlet.(28.1.2014)

 • liquido26
  *

  Boris Karloff hraje doktora na jakémsi americkém maloměstě, lidi se ho bojí, protože provádí pokusy se zvířaty a jemu jde přitom jenom o to, aby vyléčil ochrnutí jakési dívky. No tak tohle byla fakt síla. Nudná hodina, kde se vůbec nic nestane, všichni herci kromě Karloffa průměrní a podprůměrní, příběh o ničem, ... ach jo. Nebýt Karloffa, tak leží tenhle film v suterénu nějakého Hollywoodského studia a nikdo by se neobtěžoval se na něj ještě někdy podívat.(19.7.2010)

 • Svadbos
  **

  Nízkorozpočtový horror.(9.10.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace