Ana y los siete (TV seriál)

• Španělsko

Ana y los 7

Komedie / Drama / Rodinný

Španělsko, 2002, 60 min

Juan Molina

Víctor Reyes

Javivi, José Luis García Pérez, Petra Martínez, Silvia Marsó, Mónica Randall, Miriam Giovanelli, Alcides, Jesús Olmedo, Ismael Fritschi, Críspulo Cabezas, Fernando Delgado, María Álvarez, Roberto Álvarez, Nadia de Santiago, Alfonso Torregrosa, Julio Vélez, Eva García-Vacas, Marcos Ortiz, Asunción Balaguer, María Elena Flores, María José Alfonso, Ángel Relló, Maite Blasco, Antonio Medina, Juan Meseguer, Pilar Ordóñez, Andreas Muñoz, José Luis Torrijo, Josep Linuesa, Javier Lago, Daniel Pérez Prada, Cristina Urgel, Félix Granada, Ana Polvorosa, Monti Castiñeiras, José Soler, Khaled Kouka, Juan Margallo, Francisco Guijar, Rosanna Yanni, María Jesús Hoyos, Paloma Cela, Guillermo Montesinos, Rubén Tobías, José Ramón Pardo, Francisco Maestre, Josep Minguell, Juan Lombardero, Daniel Freire, Xabier Elorriaga, Jesús Ramos, Josep Molins, Fede Celada, Gorka Aguinagalde, Enrique Villén, Carlos Sobera, Lucina Gil, Daniel Ortiz, Javier Ríos, Bill Holden, Carmen de la Maza, Jaime Ordóñez, Emilio Linder, Guillermo Antón, Ángel Amorós, Sandra Ferrús, Claudia Molina, Bárbara de Lema, Goizalde Núñez, Daniel Retuerta, Angélica Revert, Pepe Cantero, Beatriz Bergamín, Manuel Sánchez Arillo, Pep Guinyol, Fernando Ustarroz, Ana Frau, Janfri Topera, Empar Ferrer, Inma Ochoa, Martijn Kuiper, Armando del Río, Jaroslaw Bielski, Trinidad Iglesias, Chus Castrillo, Ciro Miró, José Pedro Carrión, Alex O'Dogherty, Rocío León, Miriam Díaz-Aroca, Raúl Tejón, Alberto Lozano, Tomás Gayo, Jorge Lucas, Luis Fernández de Eribe

Scénografie:

María del Mar Alonso (set dekoratér)

Masky:

Eli Adánez

Kostýmy:

Alberto Luna

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

• Macejko

Nuž, ako študent španielskeho bilingválneho gymnázia, som sa v rámci výuky dostal aj k tomuto španielskemu seriálu, ktorý, ako vidím, nikto nepozná, ale zhodou okolností patrí medzi obľúbenú výukovú látku našich lektorov (alebo že by neboli prachy na nič lepšie?). V skratke je to o striptérke (je to komediálny seriál, aspoň myslím, takže žiadne xxx scény) ktorá je súčasne pestúnkou siedmich detí z bohatej rodiny. Potom je tam ešte kuchárka-nymfomanka, komorník s rečovou vadou a nejaký džigolo, ktorého úloha v seriáli mi nejako unikla. Ale je to aj tak chobotina.(23.3.2009)