Oedipus Rex

všechny plakáty
Drama / Krátkometrážní
USA, 1972, 5 min

Scénář:

Josh Becker, Sofoklés (divadelní hra)

Bruce Campbell

Karlos80 odpad!

Panejo tohleto je opravdu zláštní druh umění a já myslel že němý film, je už dávná historie..Od stolu k amatérskému divadlu, tohle by snad zvládla (ne-li lépe) každá přeci jen trochu umělecky a divadelně založená středoškolská nebo vysokoškolská grupa ne? Kam se hrabé sueralismus a avantgarda...Provokace nebo jaký-si druh umění? Pro me bohužel nekoukatelný odpad! ()

Kusko.t2 odpad!

Študentská verzia dejín starovekého Grécka Josha Beckera, ktorú ako 13 ročný vyprodukoval v rámci svojho školského projektu na 8 mm video formát “Super 8“ ako zábavný krátkometrážny film s úzkou skupinkou ochotníkov, medzi nimi aj mladučkým Bruceom Campbellom ako kráľom Kreónom v hábite. Keďže sa jedná o nemý film, dialógy sú s odstupom času predkladané po jednotlivých scénach pomocou tituliek – textu napísaného bielou kriedou na tabuľu. Bohužiaľ ale z veľkej časti v nečitateľnej forme z dôvodu nekvality záznamu. Preto som sa musel uchýliť k takémuto bezvýznamnému hodnoteniu, nič som z toho proste nemal. ()

blackJag

Mladý pásek Bruce Campbell jako Kreon (měl by to být ten bufoš v hábitu mírného lila odstínu), ve školním projektu (vyprodukovaném během obědové pauzy), který zpracovává notorické divadelní téma formou němého filmu :-) Asi můžeme být rádi, že se to vůbec dochovalo, ale význam to má hlavně jako home video pro samotného Bruce (a ty další "herce"). V každém případě by tyto krátkometrážní chujoviny měly mít na CSFD svou vlastní kategorii... ()

JerryMalfoy97

Se zavřenýma očima a staženýma půlkama dávám jednu * za Brucee, jinak to nemá absolutně smysl sledovat.. i Vánoční besídka základní školy je zábavnější. %15 ()

adooo

No tak trošku názor je každého vlastný, ale vytvoriť takéto niečo dá partii chlapcov viac než zabrať. Tak nemý a čo? Myslíte si, že mladý chalan sa dostane k špičkovej kamere? A nápad s tabulou a kriedou bol skvelý, je pravda, źe je to výrazne na prd čitatelné, skôr nečitatelné ale čo čakáte od takej kamery...ale už vtedy bol bruce predurčený na niečo vyššie..v´daka Bohu za takých skvelých kamarátov ako Becker, Spiegel, Raimiovci a ďalší :) ()